Daršan = požehnání

V prosinci jsem Vás srdečně zvala na Daršan Svámího Vishwabaladharanandy v Brně, který se uskutečnil již po několikáté. Jsou to krásně prožité okamžiky naplněny láskou, vděčností, radostí, zpěvem, zvukem OM a spoustou dalších úžasných zážitků.

Daršan je tichý dar milosti a Světla, předávaný skrze Mistrův koncentrovaný pohled a dotyk. (Nezáleží na tom, kterého Mistra si pro tento dar zvolíte. Vždy prožijete něco nepopsatelného, úžasného, vždy dostanete veliký dar, protože Světlo zvolna rozpustí nahromaděné překážky a promění celou Vaši bytost.

Během tohoto požehnání nemusíte cítit vůbec nic anebo úplně všechno..., jako by k Vám sestoupilo nebe. Je to okamžik, který Vás dokonale očistí a promění celou bytost ve světle a lásce. Letošní Daršan jsem proplakala hlubokým dojetím a vděčností. Je to tak nádherné! 

Požehnání mě vždy posune mílovými kroky dopředu. Po požehnání mě z čista jasna objeví noví lidé, ukončí se dlouhotrvající projekty, atd. Vše je transformuje, promění a já jsem ještě šťastnější než doposud. 

Nejde o to, jakého jste vyznání. Lidé - Mistři, kteří Vám požehnání předají mají za cíl jediné - a to je LÁSKA.

Na těchto místech se setkáte s křesťany, ateisty, muslimy, evangeliky, budhisty, atd.  - s lidmi různého věku i vyznání. Je nádherné vidět nás všechny spolu ve světle lásky. Protože to je to jediné, co má význam. 

Přeji nám všem bezpodmínečnou lásku. Poté se vše promění.

S láskou a vděčností, Taraka Solei.

20.12.2017