Děkuji. 

Mám velkou radost, že se zajímáte o moji tvorbu a toužíte se posunout na své cestě  poznání zase o kousek k sobě - do nitra zázraků.

Než Vám přijde můj e-mailový posel, je třeba projít dle zákona GDPR tyto tři kroky, které Vás dělí od spuštění či stažení nahrávky.

KROK 1

Do e-mailové schránky jsem Vám poslala potvrzovací e-mail.

KROK 2

Tento e-mail je třeba otevřít, seznámit se s podmínkami a pokud s nimi souhlasíte, tak je třeba e-mail také potvrdit kliknutím na uvedený odkaz. 

Krok 3

A pak už Vás nic nedělí od poslechu nahrávky ZDARMA, která Vám dorazí v samostatném e-mailu a vy si ji můžete uložit například do svého počítače, nebo se k ní opakovaně vracet přes e-mail.


Co můžete dělat dál?

  • Přečíst si články na některém z mých blogů tady>>, tady>> nebo tady>> :)
  • Stáhnout si e-book zdarma Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, díky kterému snadno a hravě přijdete na to, proč se Vám v životě opakují různé nemoci a dokážete tak s nimi i se sebou lépe pracovat.
  • Obohatit svůj život díky KARTÁM POZNÁNÍ ANEB POZNEJ SEBE A POZNÁŠ CELÝ SVĚT, které si můžete prohlédnout na mých stránkách a vnést tak do svého života stejně jako já 43 klíčů = principů, kterými se sama řídím ve svém životě a které mi mnohokrát pomohly v tom, abych žila přesně takový život, po kterém toužím. 
  • Přečíst si knihu CESTY POZNÁNÍ - POSELSTVÍ ŽIVOTA, která je takovým otvírákem Vašich osobních zasutých životních příběhů a která Vám díky jednotlivým poselstvím za každým příběhem dokáže pomoci i na té Vaší osobní cestě.
  • Podpořit cestu ženy můžete nyní díky příběhu v tištěné knize nebo e-booku TARA, který je obohacen úspěšnými a silnými meditacemi, které potěší každou ženu a následně díky ní i každého muže.:)
  • Prožívat život v radosti a nechat se přitom provést dalším příběhem v tištěné knize i e-knize TRIŠA - když duše tančí, zasadit do přírody strom a spojit se sami se sebou, to je sen každé ženy.:) Mrkněte.
  • A spoustu dalšího. Celou nabídku najdete tady>>, tady>> a tady>>

Krásnou inspiraci pro život v radosti, lásce a vděčnosti, Vám přeje Taraka