Dýchej

Bez dechu, by nebyl život. Proto je dobré více chodit do přírody a zhluboka čistit svůj dýchací systém hlubokými nádechy a výdechy. Můžete si při tom představovat, že nadechujete oranžové léčivé světlo (Archanděla Gabriela) do svého nitra a s výdechem jej rozvádíte do každé buňky svého těla. Nebo jakékoliv jiné léčivé světlo, které momentálně potřebujete.

Výborné je, najít si 15 minut denně, které věnujete vědomému dýchání (8s nádech, 4s zádrž dechu, 8s výdech). Časem poznáte, že dokážete ovládat svůj dech jako životadárnou energii, kterou můžete nasměrovat do jakéhokoliv orgánu svého těla.

Především u lidí, které trápí jakákoliv bolest těla je vhodné nasměrovat svůj dech do bolavého místa. Výrazně se Vám tak uleví.

V přírodě za nás dýchají stromy, keře, dokonce i pokojové rostliny, které filtrují náš vzduch. Čím větší mají listovou plochu, tím je jejich čistící schopnost vyšší. Prach více zachytí rostliny s chlupatými, drobnými listy. Stromy umožňují oběh živin a vody, zadržují v půdě vláhu a zároveň ji uvolňují do vzduchu a tím ho zvlhčují. Větrolamy plní fci ochrannou, kdy snižují rychlost větru ve volné přírodě. Stromy svými rozsáhlými kořenovými systémy, zabraňují sesuvům půdy a absorbují vodu. Tlumí hluk a vytváří pro nás potřebný KYSLÍK! Údajně 1 vzrostlý strom vyrobí tolik kyslíku, který pokryje potřebu kyslíku k dýchání až deseti lidí. Miluji stromy! A vy?

Dýchejme spolu;) S láskou ke všem stromům. Taraka Solei