Jak pracovat s negativními emocemi či projevem?

Nejdůležitější ze všeho je tyto emoce přijmout. Přijmout a neodsoudit se za ně. (Můžete si v duchu nebo i nahlas říct: "Přijímám tuto emoci.") Poté je dobré si uvědomit, zda se tak chci cítit a pokud ne, je dobré tuto negativní energii změnit. Například takto: "Měním svůj hněv na harmonii a lásku. Žiji v harmonii a lásce." (Samozřejmě si můžete zvolit vlastní formulaci). Důležité je, aby nezůstávalo jen u slov, ale abyste tyto pocity přijali a procítili. S každým nádechem přijímejte své pozitivní emoce do celého těla a s každým výdechem vydechujte vše negativní ven.

Můžete si položit dlaně na srdeční čakru a představit si, jak se zde negativní emoce mění na pozitivní = lásku. Láska poté zaplavuje celé tělo, zatímco negativní emoci odvádíte do Země, které s velikou vděčností poděkujete za pročištění. Vše provádějte intuitivně, cokoliv Vás přitom napadne prožijte a prociťte.

Pokud se neudržíte a takzvaně vybouchnete, je dobré, dotyčné osobě vysvětlit, proč a co se vlastně stalo. Vaše vztahy, pak budou jasnější. Proto, nejprve poznejte sami sebe, aby Vás potom mohli poznat ostatní.

Krásnou transformaci nám všem;), přeje Taraka Solei