Teď KRÁLOVNOU jsem já


zažij neopakovatelné propojení se sebou samou a staň se

 CELISTVOU, NAPLNĚNOU, ZÁŘIVOU ŽENOU VE SVÉ SÍLE
přijmi v sobě archetyp Královny

Transformační seminář pro ženy od 18 let, který Tě promění z princezny v KRÁLOVNU TVÉHO ŽIVOTA.

Milá ženo,  pojď se opět navrátit k sobě a vstoupit do své síly.

 Staň se královnou svého života.


Pro některé ženy je tento úkol přerodu z princezny v královnu,  úkolem na celý život. A proto jsem tady. Provedu tě vystoupením po pomyslném žebříčku hodnost z ženy na posledním místě na místa prvenství, protože jedině tam můžeš opravdu ze srdce tvořit, být tu pro ostatní a hluboce a vroucně milovat ...

Pojď se stát ženou, pro kterou toužíš žít. Zvědom si, že jí jsi už nyní. Zahoď svá přesvědčení, všechna proč by ne i omezení, strachy a obavy, které jsou pouze ve tvé hlavě. Můžeš všechno, co si budeš přát.

Odevzdej vše, co ti už neslouží a vstup do svého života jako královna s čistotou a láskou svého otevřeného srdce. 

Přijď společně s ostatními ženami sdílet, tvořit, tancovat, meditovat, hýčkat se 
a užít si tři dny pro sebe v prostoru plném lásky, smíchu, radosti. 
V prostoru, který je hoden KRÁLOVNY.

 • pokud ve svém životě stále před něčím utíkáš, věz, že je čas postavit se tomu čelem,
 • nastává proces transformace, který tě vede k postupnému projevení tvé síly a tvoření vlastní cesty,
 • je čas vítat změny ve svém životě, umět se rozhodnout a stát pevně na svých nohách,
 • tento proces tě převeze na druhou stranu, kde poznáš, co se nacházelo za iluzí strachu - čistá láska, víra v sebe, pokora.
 • podíváš se do svých očí poprvé v životě s důvěrou a beze strachu, schopna spatřit to, co se v nich ukrývá po věky věků - odlesk tvé duše. 
 • padnou všechny zbytečné závoje, které tě držely na místech, kde už dávno nemáš být - jen proto, že se to mělo, že tě to uživilo, že tam to znáš, apod. 
 • oceníš sílu samoty, během které nastávají ty nejhlubší procesy léčení a transformace,
 • uslyšíš možná úplně poprvé hlas své duše nebo si zvědomíš způsob, jak s tebou tvá duše komunikuje,
 • uvnitř tebe se zrodí něco krásného, neopakovatelného, silného a vzácného - perla v tobě
 • přestaneš se bát pokládat své duši otázky, protože přijdou odpovědi, které možná nečekáš,
 • opečuješ se, dáš volný průchod své tvořivosti a vyjádříš svůj vnitřní svět jedinečným způsobem, které odzrcadlí tebe. 
 • oprostíš se od očekávání a tvé divoké já povstane
 • upevníš se ve svých kořenech, vytvoříš si pro sebe bezpečný, stabilní postoj, do kterého se budeš moci ve svém životě kdykoliv vrátit. 
 • opustíš neustále přemýšlení a spřádání plánů své mysli - té princezny v tobě a zabydlíš se ve svém srdci, které ti dá odpověď dříve, než stačíš vyslovit svou otázku. 
 • zmizí všechna „měla bych, musím, tak se to má, dělá, co si řeknou lidi", protože KRÁLOVNA VÍ, JE SI VĚDOMA SEBE, SVÝCH ROZHODNUTÍ A JDE PŘÍKLADEM v propojení se svou hlubinou podstatou pravdy a lásky.
 • KRÁLOVNA ZNÁ SVÉ HRANICE, zná sebe, má propojenu mysl-srdce-jóni a žije v souladu se svou cestou.  
 • KRÁLOVNA SE NENECHÁ VYVÉST Z MÍRY. 
 • KRÁLOVNA JE PROPOJENA S VNITŘNÍ TVOŘIVOSTÍ, VÝŽIVOU SVÉ DUŠE, SVOU VIZÍ, kterou je ochota a schopna uskutečnit, naplnit a užít si ji. 
 • KRÁLOVNA JE SEBEVĚDOMÁ, NAPLNĚNÁ, VYŽIVENÁ, ŽIJE SVÉ SNY, SVOU RADOST a probouzí v ostatních to, co má probuzeno v sobě - tedy plamen lásky a světla, který se dotýká všech srdcí. 
 • KRÁLOVNA DOKÁŽE ZAKROČIT, když je třeba, buduje své živoucí království postavené na svém osobním příkladu, protože skrze svůj život inspiruje ostatní. 
 • KRÁLOVNA má ve své živé paměti celou svoji cestu, která ji dovedla do nynějšího okamžiku je za tuto strastiplnou cestu vděčná. Protože díky ní je právě teď tady. 

Seminář je plný akce i relaxace, máš se opravdu na co těšit!

Kromě meditací jsem pro Tebe připravila bohatý program v podobě cvičení, tance, dýchání, rituálů a to proto, abys opět rozproudila energie ve svém těle a opravdově povstala do své síly.

Pokud to tak pocítíš, bude Ti na místě předáno Jméno Tvé duše (za příplatek 1100 Kč)

Co Tě na semináři čeká a nemine?

Přivítání, seznámení, sdílení, nová přátelství, meditace, opečování, hýčkání, vědomé dýchání, duše v tanci, zpívání manter, tvoření, meditace, rituály, podpora a síla kruhu žen.


Jsi žena? Přijď na seminář TEĎ KRÁLOVNOU JSEM JÁ. Těším se na Tebe a na Tvé zázraky, prožitky, sny.

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT

A TVŮJ ŽIVOT SE ZMĚNÍ V ZÁZRAK!


Sejdeme se:

Kdy: pátek až neděle 2023, začátek v pátek v 17.hod. (sraz v 16.hod.), končíme v neděli 15.hod.

Kde: Rybniční zámeček 437, 691 44 Lednice

Cena třídenního semináře včetně ubytování, lektorného, stravy: 

 Kč (Možnost dvou splátek bez navýšení.) 

Chceš-li spát na posteli v pokoji pro 4 ženy = 2 manželské postele - příplatek 350 Kč/noc , jinak spíme společně v sále.

Strava zajištěna - all inclusive :)

Reference na první ročník Královny

Lucie Smékalová

těhulka

„Milá královno Tarako, děkuji Ti ze srdce za krásný, silný a hluboký seminář na nádherném magickém místě. Jsme s princeznou Sofinkou moc šťastné a vděčné, že jsme ho ještě před porodem mohly spolu prožít. :-) Možná se uvidíme v létě na Pálavě na přivítání dětí na Zemi. :-)

Na víkendu Královen jsem u sebe cítila velký vnitřní posun a byl to jeden z nejhezčích seminářů a víkendů v mém životě asi i tím krásným místem, moc to na mě zapůsobilo. Morava je pro mě srdeční záležitost a už se moc těším na Pálavu.

Děkuji ti za to, co pro nás ženy děláš.

Měj se krásně. Srdečné pozdravy Ti posílají královna Lucie a princezna Sofie :-)"


                  Dagmar Kunýtová

zdravotní sestra

„Ze srdce Tobě drahá děkuji, děkuji, děkuji. Krásně to dnes ještě dobíhá. Pociťuji velkou vděčnost, mám taky pocit, že vždy proběhne i léčení na mé ženské rodové linii. Je mi tak lehce. Konečně vím, pro co se rozhodnout... Plynout tak, abych vždy měla v srdci tento nádherný pocit, kterému říkáš světlo a láska, a jsem to vlastně já sama. A nejít v pocitech proti sobě. Vidím jak je důležité jít vždy do těla a ono mi ukáže cestu. ❤️ Jsem tolik vděčná svému tělu🙏, že mne vždy podrželo, i když jsem mu tolik, tolik ubližovala. Dělalo jen vždy to nejlepší, co mohlo a já se na něj i někdy zlobila.

Teď vím, že je to úplně jinak. Taky už vím, že nemusím trpět a trápit se. Můžu si zvolit jinou reakci na mé myšlenky. 🙂

Takže, zase plno aha momentů. Teď se budu radovat z těch maličkostí, co mám ❤️ Uvědomila jsem si, že se nemusím stranit lidí, že můžu zase blbnout jako malá holka. Ale hlavně jsem si uvědomila jednotu, že jsme všichni propojeni. A to, že nikdo není zodpovědný za to, jak se cítím. 💋💋💋 Bože, 🙏 já se tak miluju, miluju to dokonalé tělo, co ví vždy co dělat. Miluju své průvodce, Miluju tebe a všechny lidičky 😇 Jedu si na nádherné vlně lásky a radosti.Můj záměr je vytrvat a kralovat jemně a pravdivě 🙏 Těším se na Tajemství ženského pánevního dna, pánev to ještě podpoří, to budou prožitky a poskoky na cestě 💋💋💋💋💋 Líbám tě, Já, já, já 😘"

Zuzana Vykoukalová

Eurona Manager

„Milá Tarako, milé ženy. 
Moc Vám všem děkuji za podporu na mé cestě ke své Královně. Víkend jsem si moc užila. Po celou dobu jsem cítila velké léčení krční čakry a lůna. V poslední geometrii jsem odhazovala svá přesvědčení už z prenatálu, že jsem tu navíc, že pořád někde zavazím, otravuju a měla bych se držet zpátky, abych nikomu nepřekážela. Tyto pocity mě provázely celý život. Když jsem potom usedla na trůn, tak to pro mě byly hodně smíšené pocity. Opět se mi tam vkrádalo, že já si to prostě nezasloužím být královna, mít takovou podporu a pozornost. Rychle jsem je zahnala a užívala jsem si tu podporu a obdiv všech žen. Byla jsem dojatá. Na jednu stranu to byla úleva, že i já můžu být královnou, že jsem to dokázala, na druhou stranu se ve mně praly pocity velké zodpovědnosti a pochyb o sobě a ze vší té pozornosti jsem byla celá nesvá. Za ty roky nevšímavosti se musím naučit si pozornost okolí užívat a přijímat ji. Byl to pro mě velký posun, který jsem tento víkend udělala, ale cítím, že mám před sebou ještě velký kus práce, než tu Královnu v sobě pořádně ukotvím a plně si stoupnu do své síly bez ponižování a upozaďování sebe sama. Už to ale vidím a když se přistihnu u těchto myšlenek, tak si vědomě přepisuji své nedobré programy. Takže jsem na dobré cestě. Cítím to. 

Lenka Vokáčová


„Ach, milovaná, proces stále plyne 💜 S jakou silou, jistotou, láskou a odhodláním vstupuji do "každodennosti", která se stává ještě více neobyčejnou, plnou, nádhernou. Čtu si po letech poselství mé duše a děkuji, že jsi mě zastavila, abych už nikam nechodila a zůstala tam, kde jsem 💛."


Alena Chalupová


„Ahoj Tarako, díky za nádherný víkend :-))) Ten víkend pro mě moc znamená - to ty cítíš, objímám tě :-)))"

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.