Teď KRÁLOVNOU jsem já


zažij neopakovatelné propojení se sebou samou a staň se
 CELISTVOU NAPLNĚNOU ZÁŘIVOU 
ŽENOU VE SVÉ SÍLE

Transformační seminář pro ženy od 18 let, který Tě promění z princezny v KRÁLOVNU TVÉHO ŽIVOTA.

Milá ženo,  pojď se opět navrátit k sobě a vstoupit do své síly.

 Staň se královnou svého života.


Pro některé ženy je tento úkol přerodu z princezny v královnu,  úkolem na celý život. A proto jsem tady. Provedu tě vystoupením po pomyslném žebříčku hodnost z ženy na posledním místě na místa prvenství, protože jedině tam můžeš opravdu ze srdce tvořit, být tu pro ostatní a hluboce a vroucně milovat ...

Pojď se stát ženou, pro kterou toužíš žít. Zvědom si, že jí jsi už nyní. Zahoď svá přesvědčení, všechna proč by ne i omezení, strachy a obavy, které jsou pouze ve tvé hlavě. Můžeš všechno, co si budeš přát.

Odevzdej vše, co ti už neslouží a vstup do svého života jako královna s čistotou a láskou svého otevřeného srdce. 

Přijď společně s ostatními ženami sdílet, tvořit, tancovat, meditovat, hýčkat se 
a užít si tři dny pro sebe v prostoru plném lásky, smíchu, radosti. 
V prostoru, který je hoden KRÁLOVNY.

 • pokud ve svém životě stále před něčím utíkáš, věz, že je čas postavit se tomu čelem,
 • nastává proces transformace, který tě vede k postupnému projevení tvé síly a tvoření vlastní cesty,
 • je čas vítat změny ve svém životě, umět se rozhodnout a stát pevně na svých nohách,
 • tento proces tě převeze na druhou stranu, kde poznáš, co se nacházelo za iluzí strachu - čistá láska, víra v sebe, pokora.
 • podíváš se do svých očí poprvé v životě s důvěrou a beze strachu, schopna spatřit to, co se v nich ukrývá po věky věků - odlesk tvé duše. 
 • padnou všechny zbytečné závoje, které tě držely na místech, kde už dávno nemáš být - jen proto, že se to mělo, že tě to uživilo, že tam to znáš, apod. 
 • oceníš sílu samoty, během které nastávají ty nejhlubší procesy léčení a transformace,
 • uslyšíš možná úplně poprvé hlas své duše nebo si zvědomíš způsob, jak s tebou tvá duše komunikuje,
 • uvnitř tebe se zrodí něco krásného, neopakovatelného, silného a vzácného - perla v tobě
 • přestaneš se bát pokládat své duši otázky, protože přijdou odpovědi, které možná nečekáš,
 • opečuješ se, dáš volný průchod své tvořivosti a vyjádříš svůj vnitřní svět jedinečným způsobem, které odzrcadlí tebe. 
 • oprostíš se od očekávání a tvé divoké já povstane
 • upevníš se ve svých kořenech, vytvoříš si pro sebe bezpečný, stabilní postoj, do kterého se budeš moci ve svém životě kdykoliv vrátit. 
 • opustíš neustále přemýšlení a spřádání plánů své mysli - té princezny v tobě a zabydlíš se ve svém srdci, které ti dá odpověď dříve, než stačíš vyslovit svou otázku. 
 • zmizí všechna „měla bych, musím, tak se to má, dělá, co si řeknou lidi", protože KRÁLOVNA VÍ, JE SI VĚDOMA SEBE, SVÝCH ROZHODNUTÍ A JDE PŘÍKLADEM v propojení se svou hlubinou podstatou pravdy a lásky.
 • KRÁLOVNA ZNÁ SVÉ HRANICE, zná sebe, má propojenu mysl-srdce-jóni a žije v souladu se svou cestou.  
 • KRÁLOVNA SE NENECHÁ VYVÉST Z MÍRY. 
 • KRÁLOVNA JE PROPOJENA S VNITŘNÍ TVOŘIVOSTÍ, VÝŽIVOU SVÉ DUŠE, SVOU VIZÍ, kterou je ochota a schopna uskutečnit, naplnit a užít si ji. 
 • KRÁLOVNA JE SEBEVĚDOMÁ, NAPLNĚNÁ, VYŽIVENÁ, ŽIJE SVÉ SNY, SVOU RADOST a probouzí v ostatních to, co má probuzeno v sobě - tedy plamen lásky a světla, který se dotýká všech srdcí. 
 • KRÁLOVNA DOKÁŽE ZAKROČIT, když je třeba, buduje své živoucí království postavené na svém osobním příkladu, protože skrze svůj život inspiruje ostatní. 
 • KRÁLOVNA má ve své živé paměti celou svoji cestu, která ji dovedla do nynějšího okamžiku je za tuto strastiplnou cestu vděčná. Protože díky ní je právě teď tady. 

Seminář je plný akce i relaxace, máš se opravdu na co těšit!

Kromě meditací jsem pro Tebe připravila bohatý program v podobě cvičení, tance, dýchání, rituálů a to proto, abys opět rozproudila energie ve svém těle a opravdově povstala do své síly.

Pokud to tak pocítíš, bude Ti na místě předáno Jméno Tvé duše (za příplatek 550 Kč)

Co Tě na semináři čeká a nemine?

Přivítání, seznámení, sdílení, nová přátelství, meditace, opečování, hýčkání, vědomé dýchání, duše v tanci, zpívání manter, tvoření, meditace, rituály, podpora a síla kruhu žen.


Jsi žena? Přijď na seminář TEĎ KRÁLOVNOU JSEM JÁ. Těším se na Tebe a na Tvé zázraky, prožitky, sny.

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT

A TVŮJ ŽIVOT SE ZMĚNÍ V ZÁZRAK!


S láskou Taraka Solei


Sejdeme se:

Kdy: 28.-30.1.2022, začátek v pátek v 17.hod., končíme v neděli obědem

Kde: Rybniční zámeček 437, 691 44 Lednice

Cena třídenního semináře včetně ubytování, lektorného, stravy: 5980 Kč (chceš-li spát na posteli v pokoji pro 4 ženy = 2 manželské postele - příplatek 350 Kč, za celou manželkou postel pro sebe příplatek 700 Kč), jinak spíme společně v sále) 

Strava zajištěna - all inclusive


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší. Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.