Kineziologie - One Brain

Kineziologie One Brain® (Jednotný mozek)

Již dlouho se chystám napsat krátký článek o kineziologii, která je stále více dostupná a tedy i nápomocná všem. Dokonce i těm, kteří nevěří ničemu nebo lidem z řad lékařů, psychologů, atd.

S kineziologií jsem se seznámila nevině na vysoké škole, kdy mi má nejlepší přítelkyně půjčila knihu Souvislosti - od Zdenky Jordánové. Od té doby jsem již přečetla všechny její knihy a nechala je pozitivně působit na můj život. Mé rozhodnutí, zabývat se touto metodou více, mi trvalo snad 10let. I tak mi neustále mění život a třeba i díky ní, budete držet zanedlouho ve svých rukách karty Poznání anebo se mnou a se svou duší prožijete seminář Poznání.

Ať už je to jak chce, já jsem šťastná. A toužím po tom, abyste byli šťastní taky. Protože spojení s duší je překrásné. A jak jinak to udělat než tím, že poznáte sami sebe. Například i formou této úžasné metody Kineziologie.

Jde o metodu, kterou je možné pomoci při řešení problémů, které vznikly na základě nějakého negativního emocionálního zážitku. Pokud dokážete odstranit negativní emoce z minulosti, můžete v přítomnosti uskutečňovat vše s větším pochopením, radostí a láskou. Stanete se tak šťastnější, zdravější a především si začnete více věřit a plnit si své sny. To vše ovlivní pozitivně i Vaše děti, protože je již nebudete zatěžovat svými strachy a obavami. Díky odblokování se zlepší Vaše komunikace, koncentrace, sebejistota, zdraví, imunita, schopnost učit se a navazovat opravdové vztahy. Má i spoustu dalších výhod jako je odstranění stresu, různých poruch učení, strachu, fobií, závislostí, žárlivosti, vzdorování, smutku atd., ale o tom se více dočtete na speciálních stránkách této metodě určených.

Chtěla jsem Vám jen nabídnout další možnost, jak se spojit se svým vnitřním světem.

S láskou Taraka Solei

26.2.2017