Bilance 2017

29.12.2017

Milovaní přátelé,

přeji Vám všem krásný sváteční čas plný radosti, sdílení a lásky.

Ke konci roku vždy bilancuji a naciťuji se na to, kudy se bude dále ubírat má cesta. V tomto krásném čase se dá nádherně snít a utvářet si své vize, které poté v lednu zapíšete či jinak zaznamenáte do své nástěnky vizí. (Vision Board se naučíte tvořit na semináři Poznání - Světlo Tvé duše nebo kdekoliv jinde.)

Děkuji Vám za vše, co jsem i díky Vám mohla v letošním roce prožít. Děkuji Vám, že mě neustále motivujete jít dál a dál, a tvořit tak smysluplné a krásné věci. I díky Vám vznikly Karty Poznání, které budou brzy zase k odběru. Vznikla kniha plná příběhů, která půjde každou chvíli do tisku a díky které lépe pochopíte i tu svoji cestu, která se Vám možná nyní zdá nepřehledná či temná. Pocítíte, že je třeba za vším a ve všem hledat Lásku a Světlo, protože opravdu je všudypřítomné.

Děkuji, že mohu společně s Vámi vše sdílet prostřednictvím seminářů Poznání i všech ostatních seminářů, či oslav rovnodenností a slunovratů.

Vážím si Vaší důvěry, díky které mohu nahlédnout na světlo Vaší duše nebo poprvé zaslechnout Jméno Vaší duše, což je neskutečný zážitek a já ho přeji zažívat každý den Vám všem.

Těším se na vše, co se nyní tvoří a bude dále v lásce probíhat a také na Vás všechny, se kterými se konečně v příštím roce setkám.

Jsem vděčná za to, že mohu tvořit a setkávat se tak se spoustou nádherných duší.

Děkuji, že jsme. S láskou a vděčností. Taraka Solei

29.12.2017


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.