Bilance 2017

29.12.2017

Milovaní přátelé,

přeji Vám všem krásný sváteční čas plný radosti, sdílení a lásky.

Ke konci roku vždy bilancuji a naciťuji se na to, kudy se bude dále ubírat má cesta. V tomto krásném čase se dá nádherně snít a utvářet si své vize, které poté v lednu zapíšete či jinak zaznamenáte do své nástěnky vizí. (Vision Board se naučíte tvořit na semináři Poznání - Světlo Tvé duše nebo kdekoliv jinde.)

Děkuji Vám za vše, co jsem i díky Vám mohla v letošním roce prožít. Děkuji Vám, že mě neustále motivujete jít dál a dál, a tvořit tak smysluplné a krásné věci. I díky Vám vznikly Karty Poznání, které budou brzy zase k odběru. Vznikla kniha plná příběhů, která půjde každou chvíli do tisku a díky které lépe pochopíte i tu svoji cestu, která se Vám možná nyní zdá nepřehledná či temná. Pocítíte, že je třeba za vším a ve všem hledat Lásku a Světlo, protože opravdu je všudypřítomné.

Děkuji, že mohu společně s Vámi vše sdílet prostřednictvím seminářů Poznání i všech ostatních seminářů, či oslav rovnodenností a slunovratů.

Vážím si Vaší důvěry, díky které mohu nahlédnout na světlo Vaší duše nebo poprvé zaslechnout Jméno Vaší duše, což je neskutečný zážitek a já ho přeji zažívat každý den Vám všem.

Těším se na vše, co se nyní tvoří a bude dále v lásce probíhat a také na Vás všechny, se kterými se konečně v příštím roce setkám.

Jsem vděčná za to, že mohu tvořit a setkávat se tak se spoustou nádherných duší.

Děkuji, že jsme. S láskou a vděčností. Taraka Solei

29.12.2017


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.