Bilance 2017

29.12.2017

Milovaní přátelé,

přeji Vám všem krásný sváteční čas plný radosti, sdílení a lásky.

Ke konci roku vždy bilancuji a naciťuji se na to, kudy se bude dále ubírat má cesta. V tomto krásném čase se dá nádherně snít a utvářet si své vize, které poté v lednu zapíšete či jinak zaznamenáte do své nástěnky vizí. (Vision Board se naučíte tvořit na semináři Poznání - Světlo Tvé duše nebo kdekoliv jinde.)

Děkuji Vám za vše, co jsem i díky Vám mohla v letošním roce prožít. Děkuji Vám, že mě neustále motivujete jít dál a dál, a tvořit tak smysluplné a krásné věci. I díky Vám vznikly Karty Poznání, které budou brzy zase k odběru. Vznikla kniha plná příběhů, která půjde každou chvíli do tisku a díky které lépe pochopíte i tu svoji cestu, která se Vám možná nyní zdá nepřehledná či temná. Pocítíte, že je třeba za vším a ve všem hledat Lásku a Světlo, protože opravdu je všudypřítomné.

Děkuji, že mohu společně s Vámi vše sdílet prostřednictvím seminářů Poznání i všech ostatních seminářů, či oslav rovnodenností a slunovratů.

Vážím si Vaší důvěry, díky které mohu nahlédnout na světlo Vaší duše nebo poprvé zaslechnout Jméno Vaší duše, což je neskutečný zážitek a já ho přeji zažívat každý den Vám všem.

Těším se na vše, co se nyní tvoří a bude dále v lásce probíhat a také na Vás všechny, se kterými se konečně v příštím roce setkám.

Jsem vděčná za to, že mohu tvořit a setkávat se tak se spoustou nádherných duší.

Děkuji, že jsme. S láskou a vděčností. Taraka Solei

29.12.2017


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>