Bilance roku 2018 a nadcházející rok 2019

17.12.2018

Milovaní přátelé, 

blíží se konec roku 2018 a já opět bilancuji a prožívám ve vzpomínkách vše, co se během roku událo v mém životě. A letos toho bylo opravdu hodně. :) Nejen, že jsem znenadání vytvořila další stránky a to hned dvoje:) (Cesty poznání života a Vaše fyzioterapeutka), ale dokonce jsem sepsala a vydala po kartách Poznání také tištěnou knihu a 4 nové e-booky plné příběhů, rituálů a poznání, které má již velká část z Vás doma a já mám velikou radost, že Vás posouvají na Vaší osobní cestě za sebepoznáním i poznáním všeho kolem. Momentálně mám rozepsaný další příběh, kterým Vás snad potěším v příštím roce. Bude jiný, než ty předešlé. Bude zaměřen a protkán radostí, která cítím v dnešní době plné shonu tolik chybí... Ale kdo ví. Jako vždy mi je příběh diktován shora, takže napíši, co mi je sděleno a to dopředu nikdy nevím:) Takže se společně s vámi nechám překvapit. 

Mimo tvůrčí činnost jsem si založila rehabilitační a kineziologickou praxi, abych s Vámi mohla být ještě více ve fyzickém kontaktu, protože letošní rok nás všechny vedl k hlubokému propojení a práci nejen na duši, ale i na těle, stravování, atd. Jedno bez druhého nejde a tak jste možná v tomto roce také pocítili, že ať už začnete pracovat s duší, s tělem, nebo se více věnovat tomu, co jíte, vždy vás to posune k práci i na tom dalším... Letos to bylo prostě hodně o souladu a kdo se bránil, pocítil to v jakékoliv podobě ve svém životě. V Novém roce budou tyto změny ještě dobíhat a budeme se dočista zbavovat všeho, co nám do života nepatří. Nemusíte se obávat. Vytvoří se tak nový čistý prostor pro vše, co nás opravdu naplňuje a baví a mnozí z Vás tak začnou ve své plnosti tvořit.

A pro se můžete s radostí zasnít v tomto krásném čase a utvářet svou vizi, kterou si můžete zaznamenat do nového Vision Boardu - Nástěnky vizí na rok 2019. Pokud nevíte jak na to, sejdeme se společně na překrásném semináři TVOŘÍM SVOJI VIZI, který Vám průvodci posílají v překrásném datu v době novoluní a to 6.3.2019 a uskuteční se v Brně. Mám velikou radost, že jsem poctěna Vás tímto seminářem provést - půjdeme spolu opravdu do hloubky. 

Chtěla bych Vám všem poděkovat za vše, co jsem díky Vám mohla v letošním roce prožít. Děkuji Vám, že mě neustále motivujete jít dál a tvořit tak smysluplné a krásné věci. Děkuji Vám, že už 3 roky čtete mé články, chodíte na mé semináře, vznikají mezi námi překrásná přátelství, která mají hloubku a neustále trvají a já si toho všeho opravdu nesmírně vážím, protože bez Vás by má práce neměla smysl. 

Mým posláním a službou zde na Zemi je šířit lásku a světlo a probouzet ji v ostatních a pokud se mi to podaří byť jen u jedné lidské bytosti i v příštím roce, budu blažená. S radostí s Vámi sdílím Zprávy z výšin, které jsou možná všem jasné, ale přesto je téměř nikdo nežije a tak bych Vám s těmito zprávami chtěla přát, aby Vám otevřely srdce lásce, abyste vy otevřeli své srdce lásce a přestali se chránit před bolestí a smutkem, protože tak nikdy nepoznáte plnost života a ten blažený pocit, který se vám dostane do každé buňky vašeho těla a vy už tak budete toužit pouze potom, šířit tuto blaženost a bezpodmínečnou lásku ke každé bytosti na této Zemi.

Děkuji, že mohu společně s Vámi vše sdílet prostřednictvím seminářů, či rituálů, oslav rovnodenností a slunovratů a moc se na Vás těším tento pátek u Slunovratu Zimního v Brně. Jupí jej! Bude nám hej!

Vážím si Vaší důvěry, díky které mohu nahlédnout na světlo Vaší duše nebo poprvé zaslechnout Jméno Vaší duše či vaši osobní meditaci, která mě vždy neskutečně dojímá. Je to pro mě zážitek, který přeji zažívat každý den Vám všem, protože je v něm vždy tolik lásky a světla, které je nekonečné. 

Těším se na vše, co se nyní tvoří a bude dále v lásce probíhat a také na Vás všechny, se kterými se konečně v příštím roce osobně setkám, protože příští rok bude hodně o kolektivní práci a spolupráci a již nyní se tvoří řada úžasných projektů. 

Jsem vděčná za to, že mohu tvořit a setkávat se tak se spoustou nádherných duší.

Děkuji, že jsme. S láskou a vděčností. Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>