Buď sama sobě průvodkyní

19.01.2021

Milé ženy, možná se ptáte...

 • jak být průvodkyněmi sami sobě, abyste přestaly chodit z jednoho kurzu do druhého a naopak
 • začaly vnímat sami sebe,
 • začaly aplikovat to, co jste se naučily v praxi,
 • začaly dělat den za dnem kroky ke změně - k lepšímu,
 • které samozřejmě přináší to, že zpracujete vše, co vás zatěžuje a současně se otevřete novým možnostem, novému vidění vnímání světa i vašemu poslání , protože skrze vaše dary konečně začnete tvořit.

Už v bibli bylo popsáno 7 darů, které můžeme rozvinout. U každého z nás je jeden dar výraznější. Jaký je ten tvůj?

Když najdeš svůj dar, své poslání, dokážeš lépe a rychleji růst a jít svou cestou, za svou vizí, cestou své vize. Uvědom si, co tě blokuje a omezuje na tvé cestě, uvědom si, jaké mantinely si sama na svou cestu stavíš, uvědom si všechny svoje výmluvy a začni konečně tvořit.

Tvůj život se odehrává teď, nejen na víkendovém kurzu. Běží každý den, od rána do večera, od probuzení do spánku a proto není jedno, jak svoji každodennost prožíváš.

Častým problémem žen je, že se vymlouvají na to, že mají doma spoustu práce, pečují o rodinu, o děti, manžel jim nepomůže, nemají hlídací babičky, apod., ale to jsou všechno jen naše výmluvy, obranné reakce, abychom nemuseli tvořit, provést změnu.

Měla jsem to stejně a přesto mi to nezabránilo, abych naplnila svůj sen - mé poslání a pomáhala lidem a ženám najít sebe, najít svoji cestu a objevit své dary.

Proto taky vím, že když se najdete, uvědomíte si, že ŽIVOT STOJÍ ZA TO ŽÍT nejen přežívat.

Vyčerpanost, deprese, úzkosti, pocit samoty , vyčerpání, nenaplnění - to všechno pramení z toho, že jsme zapomněly na svou výživu, na návrat domů - do nitra své duše.

Není k tomu přitom často potřeba nic velkolepého.

Stačí vystoupit z kruhu povinností, které se na nás valí ze všech stran a ujasnit si to, co opravdu chceme - lépe řečeno cítíme my sami.

Velmi často jsme totiž jediným sabotérem našeho životního štěstí jen my sami.

Překročme svůj stín a vydejme se na cestu do neznáma, kde skrze náš potenciál můžeme plně tvořit.

Nedokládejme své sny a touhy na později, protože nikdy nevíme, co nám další dny přinesou.

Dívejme se na neúspěchy jako na něco, co nás pozvedá a pokud si nevíme sami rady, nebojme se požádat o pomoc a odblokovat si základní programy, které se nám neustále opakují a které si často přebíráme z rodových programů.

Díky karanténě jsem si uvědomila, že mi dala prostor k zastavení, k tomu, abych uviděla nové možnosti, zdokonalila se v dalších životních sférách, postavila se do své síly i v online světě, a tak jsem například začala nabízet online konzultace, které mi umožnily propojit se s lidmi na druhé straně světa, více jsem začala nahrávat videa, abych vám byla blíž, tvořit online programy, pro vás, kteří v době karantény, ale i v běžném životě potřebujete pomoct, ale nedostanete se na terapie nebo sezení například proto, že jste na mateřské, máte malé děti, jste v práci a nemůžete si vzít dovolenou, cestujete po světě a přesto byste rády absolvovaly kurz, který vám změní život a pomůže vám posunout se na své cestě mílovými kroky kupředu.

Už na mateřské jsem si uvědomila, že se někdy zuby nehty bráníme změně, protože tam kde jsme, se cítíme bezpečně, dobře, ale přesto cítíme, že naše duše touží po novém poznání, po tom, abychom se posunuli na té naší cestě zase o krůček dál a je třeba vykročit z komfrontní zóny, začít jednat a jít více do hloubky všech těch našich témat, které se s úspěchem začnou otevírat, začnou se hlásit na scénu a my tak snadněji spatříme své ego, budeme více spatřovat naše omezující programy, a díky tomu je budeme moci zpracovat.

Proto to spolu rozklíčujeme, ale nástroje k tomu vám zůstanou napořád. Budete je totiž žít.


KOLIK ČASU BUDE na roční on-line kurz Hvězdná cesta sebe-Vědomé ženy TŘEBA?

Ideální je vyhranit si pro sebe posvátný čas (alespoň půl hodiny denně) a prostor, kde nebudete nikým a ničím rušeny.

Během kurzu

 • zhlédnete vždy jedno krátké video 10 MINUTOVÉ VIDEA - které dostanete I JAKO ZÁZNAM MP3 DO AUTA, NA CESTY, APOD.
 • dostanete MATERIÁLY KE ZPRACOVÁNÍ
 • spoustu DOPLŇUJÍCÍCH ÚKOLŮ PRO TY, CO ČAS MAJÍ A CHTĚJÍ HO EFEKTIVNĚ VYUŽÍT A JÍT VÍCE DO HLOUBKY

a potom budete mít možnost k okamžité interakci - uvedení do praxe.

 • Některé úkoly budou jednodušší, jiné složitější. Na vás vždy bude, jak se toho chopíte a kolik toho uděláte právě v ten den nebo ten okamžik.
 • Budete mít velikou podporu ve skupině, kterou vám poskytnou společně smýšlející ženy, které se spolu s vámi přihlásí do kurzu, budete si moci dávat další a další podněty, témata ke zpracování a samozřejmě se budete podporovat v tom, abyste nelenily a den za dnem plnily všechny úkoly, protože bez toho se nikam neposunete.
 • Všechna témata se snažím vložit do běžného života, ale samozřejmě jsou věci, které neuděláme třeba při vaření a na ty bude třeba vyhradit si čas. Stačí přeprat sabotéra ve vaší hlavě a věřit, že výsledek bude stát opravdu za to - v kurzu si řekneme jak na to prakticky.
 • Během dne si můžete zapisovat poznámky, nebo si je můžete nahrávat nahrávat do mobilu jako hlasové záznamy a pak s nimi můžete dál pracovat a ukládat si svá uvědomění.

Pokud jste rozhodnuté vstoupit do kurzu, tak si prosím už teď vyhraďte ve svém diáři půl hodiny času/týden pro svůj osobní rozvoj. Mnohonásobně se vám to vyplatí, jak po stránce osobní, tak po stránce rodinné, partnerské, pracovní, finanční, tvořivé atd.

Co je to půlhodina v porovnání s 24 hodinovým dnem nebo celým vaším životem???

Dovolte si změnu.

Rozkveťte, vyživte se, žijte.

Přestaňte být tou upracovanou ženou, matkou, manželkou, zaměstnankyní nebo zaneprázdněnou podnikatelkou, vedoucí či on-line marketérkou apod. a nastavte si jasně své cíle, hranice, i svou vizi, čeho chcete pro sebe dosáhnout, protože to vše může změnit vaši životní cestu, to vše vás povede k cíli.

Jen na vás je, zda se rozhodnete pro to něco udělat nebo ne.

Může se ti zdát jako překážka, že vlastně nevíš, co v životě chceš, neznáš své dary, ani jak vyplnit svůj osobní čas tak, aby ses přestala vyčerpávat a konečně se nabila a přestala se vybíjet. Možná nevíš, jaké je tvé poslání, kde začít, co dělat dřív, atd. Ale to vůbec nevadí. Na kurzu se dozvíš, kde a jak začít. Půjdeme společně krok za krokem. Budeš-li následovat kroky, kterými tě provedu, cesta se ti ukáže.

Do 1.2. je kurz opravdu za hubičku. Píšou mi to i maminky na mateřské, které se ptají, jestli jsem se nespletla. :) Ne, nespletla. Chci, ať je kurz dostupný všem. Jsem tu pro Tebe. Jdeš do toho? Roční CESTA sebe-VĚDOMÉ ŽENY

Taraka


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>