Rozhovor na Cestách k sobě: Taraka Solei, Smrt jako začátek života

02.03.2023

Ahoj lásky, 

pokud jste rozhovor ještě nezaznamenali, tak je venku a mám z něj obrovskou radost. 

Přijměte tedy mé pozvání k rozhovoru na téma: Smrt jako začátek života, který najdete na Cestách k sobě. Ze srdce děkuji za toto téma, které jsem s vámi mohla sdílet. Pojďme společně změnit pohled na smrt. Budu ráda za šíření rozhovoru do světa, i když se kvalita obrazu nepovedla, jak bychom si přáli. Avšak prožitky mluví za vše. Cítím se poctěná a jsem vděčná za každou bytost, která vstoupí do lásky. (Pokud by vás obraz rušil, mají mě i na podcastu:) Těším se na vaše zprávy, pocity, prožitky, které ve vás naše povídání vyvolá. Vítejte na Cestě k sobě, cestě k vnitřnímu uzdravení. 

(Dostupné i na platformách Spotify a Apple Podcasts)


Víte, když jsem dostala pozvání k tomuto rozhovoru, cítila jsem hlubokou vděčnost za vše, za to, že mohu. 

Téma smrti je pro mnoho lidí bolestné. Obzvlášť v této době, kdy prochází celý svět katastrofami v nejrůznějších podobách. 

A proto je právě teď velmi důležité mluvit o tématu smrti a podívat se na něj očima posvátné lásky. 

Každý z nás někdy přišel o někoho, koho miloval. 

Každý z nás s tím měl spojeno spoustu nejrůznějších pocitů. 

A každý z nás se naučil jít dál. 

Smrt je cesta, která nás učí vážit si toho, co máme. Dívat se na svět očima lásky. Děkovat za každý jeden den, který tu ještě můžeme být, dýchat, dotýkat se svých blízkých a žít obyčejnou radost s všedního dne. 

Nespěchejte pořád někam do budoucnosti. 

Zastavte se. 

A pokud máte kolem sebe lidi, které milujete, povězte jim o tom, co k nim cítíte. Zavolejte jim, napište jim, vyjeďte si za nimi. Povinnosti počkají. Čas utíká tak, jak si to nastavíme. 

A pokud vaši blízcí odešli a vy jste se s nimi nestihli rozloučit nebo jste nestihli slyšet to, co jste potřebovali, udělejte to teď. 

Milovaná duše vás uslyší. 

Zpívejte svým blízkým na cestu a važte si života i toho, co je po smrti. Protože život je jako dovolená, kterou jsme si sem přišli užít. Tak ať to stojí za to. 

Vezměte si s každého odchodu blízkého maximum. Poděkujte za to, co jste spolu mohli prožít, třeba i v krátkém čase z našeho lidského pohledu. 

Žijte sebe. Protože pokud jste tu zůstali, máte k tomu důvod. 

Objímám vás na cestu. 

Taraka


Děkuji za vaše nádherné komentáře k rozhovoru. Přikládám jich pár, abyste věděli, že ten rozhovor je kouzelný. Nemusíte se bát. Pusťte si ho.

Milena K: „Děkuju za nádherný rozhovor, za kterým toho proudí "tolik" za samotnými slovy...průběžně jsem u něj brečela a bulím i teď...Smrtí si nyní procházím při energetickém dokončování mých předchozích projektů...možná proto se mě to téma opět tak moc dotýká...Seminář s Taraka Solei Smrt a znovuzrození doporučuju...láká mě zas´...:)))...Nechť se skrze toto krásné plynutí dotknete sami sebe...S láskou a vděčností, Dea"

Jindřiška L: „Děkuju moc za nádherné povídání.  Působilo to na mě tak jemně, hladivě a povzbudivě... dotklo se mě to na hodně místech.  Procítila jsem velikou vděčnost za to, že tady na Zemi můžu být, že tu můžu být se svým partnerem, dětmi, dokonce ještě i s oběma rodiči A taky se mi hodně líbilo a i dotklo povídání o samotě vs. osamělosti... krásně jsi to Tarako popsala a mně zase něco trochu docvaklo a probudilo. Moc Ti za to děkuju." 

Věra K.: Dotklo se mě to. Cítila jsem tu energii, překrásnou smrt, a znovuzrození je pořád. Miluju to. Děkuji moooc."

Markéta K: „Tak to byla nádhera. Vnímám to presne tak a je úžasné splynout se stejně cítícími lidmi. Pan moderator velmi přispěl k vytvoření zážitku - klobouk dolu. Dekuji za povznášející moudrost vám oběma."

Soňa H.: „Nádherné povídání,  Tarako! Moc se mi líbí ta myšlenka, že je přirozené padnout, vyplakat se a pak jít zase dál, že to k tomu patří. Skvělý, že jsi v tom rozhovoru s mužem a taky povídá o svém pohledu na věc! Děkuji" 

Mira R.: „Taračka, ja ďakujem Bohu, že som ťa stretla. Si unikát."

Lucie N:  Taraka, konečně jsem si našla čas a opravdu neskutečně nádherný a naplňující rozhovor.  Moje duše věděla, proč si tě vybrala jako průvodkyni. Děkuji za tvá slova a za nádherná uvědomění a pochopení." 

Mária O: „Naozaj super, si úžasná, rada som vypočula - sledovala a rozmyšlala som nad tým."A kdy bude zase kurz? Už brzo. 24.4.2023 Pokud vás volá, mrkněte sem. Je pro muže i ženy. Chodí na něj všichni Ti, kteří se bojí své smrtelnosti, odchodu, někdo jim ze života odešel, neumí věci ukončovat, kteří se bojí pekla, nebo někoho ztratili, Ti, kteří se s odchodem nevyrovnali apod. Pokud vám někdo ze života odešel. Doporučuji jít na tento seminář nejdříve rok poté. Děkuji. Ale naciťte si to sami. Dokážete vše, pro co se rozhodnete. 

Více ke kurzu tady >>

Děkuji, že jste se dívali a zanechali nám vzkaz. Vážím si toho. Každý prožitek, který společně sdílíme, obohacuje ty, co přichází po nás.  

Taraka

POJĎME DO TOHO SPOLU. 

PODPOŘÍM TĚ V PRVNÍCH KRŮČCÍCH, AŤ JSI NA SVÉ CESTĚ JAKKOLIV DALEKO. 


Hvězdná cesta sebevědomé ženy

Roční on-line cesta pro ženy, na které společně projdeme 13-ti tématy života. Setkáme se i osobně, užijeme si společný letní pobyt a Tvůj život se promění do lásky. Cestou již prošla 100vka žen, jejichž životy nyní stojí opravdu za to. Přidej se mezi ně. 4. ročník brzy začíná. 

Brána - on-line klub pro muže a ženy 

Pojďte spolu s námi integrovat vše, co jste se během svého života naučili. Tento prostor je pro všechny bytosti, které touží přestat mluvit o změně, protože tu změnu - tedy život sám touží žít. Na první měsíc vstup za pouhých 333 Kč. Vstoupit i odejít můžeš kdykoliv. 

Akademie Průvodkyň

Zaměř se na cíl. Poznej se opravdu do hloubky, abys předávala z čistoty sebe. Buď průvodkyní, která vede lidi k sobě, k odpovědnosti za svůj život, k samostatnosti, k darům. 

On-line Akademie s osobním přístupem. Brzo otevírám druhý cyklus. Nutnost vstupního rozhovoru. 

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>