Daršan = požehnání

20.12.2017

V prosinci jsem Vás srdečně zvala na Daršan Svámího Vishwabaladharanandy v Brně, který se uskutečnil již po několikáté. Jsou to krásně prožité okamžiky naplněny láskou, vděčností, radostí, zpěvem, zvukem OM a spoustou dalších úžasných zážitků.

Daršan je tichý dar milosti a Světla, předávaný skrze Mistrův koncentrovaný pohled a dotyk. (Nezáleží na tom, kterého Mistra si pro tento dar zvolíte. Vždy prožijete něco nepopsatelného, úžasného, vždy dostanete veliký dar, protože Světlo zvolna rozpustí nahromaděné překážky a promění celou Vaši bytost.

Během tohoto požehnání nemusíte cítit vůbec nic anebo úplně všechno..., jako by k Vám sestoupilo nebe. Je to okamžik, který Vás dokonale očistí a promění celou bytost ve světle a lásce. Letošní Daršan jsem proplakala hlubokým dojetím a vděčností. Je to tak nádherné!

Požehnání mě vždy posune mílovými kroky dopředu. Po požehnání mě z čista jasna objeví noví lidé, ukončí se dlouhotrvající projekty, atd. Vše je transformuje, promění a já jsem ještě šťastnější než doposud.

Nejde o to, jakého jste vyznání. Lidé - Mistři, kteří Vám požehnání předají mají za cíl jediné - a to je LÁSKA.

Na těchto místech se setkáte s křesťany, ateisty, muslimy, evangeliky, budhisty, atd. - s lidmi různého věku i vyznání. Je nádherné vidět nás všechny spolu ve světle lásky. Protože to je to jediné, co má význam.

Přeji nám všem bezpodmínečnou lásku. Poté se vše promění.

S láskou a vděčností, Taraka Solei.

20.12.2017


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>