Daršan = požehnání

20.12.2017

V prosinci jsem Vás srdečně zvala na Daršan Svámího Vishwabaladharanandy v Brně, který se uskutečnil již po několikáté. Jsou to krásně prožité okamžiky naplněny láskou, vděčností, radostí, zpěvem, zvukem OM a spoustou dalších úžasných zážitků.

Daršan je tichý dar milosti a Světla, předávaný skrze Mistrův koncentrovaný pohled a dotyk. (Nezáleží na tom, kterého Mistra si pro tento dar zvolíte. Vždy prožijete něco nepopsatelného, úžasného, vždy dostanete veliký dar, protože Světlo zvolna rozpustí nahromaděné překážky a promění celou Vaši bytost.

Během tohoto požehnání nemusíte cítit vůbec nic anebo úplně všechno..., jako by k Vám sestoupilo nebe. Je to okamžik, který Vás dokonale očistí a promění celou bytost ve světle a lásce. Letošní Daršan jsem proplakala hlubokým dojetím a vděčností. Je to tak nádherné!

Požehnání mě vždy posune mílovými kroky dopředu. Po požehnání mě z čista jasna objeví noví lidé, ukončí se dlouhotrvající projekty, atd. Vše je transformuje, promění a já jsem ještě šťastnější než doposud.

Nejde o to, jakého jste vyznání. Lidé - Mistři, kteří Vám požehnání předají mají za cíl jediné - a to je LÁSKA.

Na těchto místech se setkáte s křesťany, ateisty, muslimy, evangeliky, budhisty, atd. - s lidmi různého věku i vyznání. Je nádherné vidět nás všechny spolu ve světle lásky. Protože to je to jediné, co má význam.

Přeji nám všem bezpodmínečnou lásku. Poté se vše promění.

S láskou a vděčností, Taraka Solei.

20.12.2017


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.