Děkuji nám všem

29.12.2021

Lásky, 

je to tady. Konec roku 2021 se přiblížil a tak vám chci ze srdce poděkovat za vše, co jsem s vámi v letošním roce mohla prožít. Děkuji za každou jednu vaši zprávu plnou vděčnosti a lásky, která mi přistála v e-mailu nebo na profilu Taraka Solei >> nebo kdekoliv, kde jsme ve spojení. Je to pro mě znamení toho, že předávám to, co mi bylo zhůry dáno tak, aby to bylo přijato a uvedeno v život a jsem za to nesmírně vděčná. Ze srdce děkuji. 

Letos jsem se rozhodla, že vám své poděkování nahraju, tak pokud máte chuť, můžete si vybrat nahrávku pro sebe. A taky chci ještě poděkovat touto cestou těm, kteří jste mi poslali dar za provedení oslavou Zimního Slunovratu. Díky vám můžu zaznamenat třeba i oslavu Jarní rovnodennosti nebo meditace, které najdete zdarma na mém YouTube kanále Taraka Solei >> . Děkuji.  Nahrávka i s meditací je stále ještě dostupná zdarma tady >>

Poděkování ženám:

Poděkování mužům: 

Poděkování Hvězdám mým:

I v roce 2022 na nás čeká spousta nádherných společných chvil. Semináře a akce, které jsou už vypsány a téměř plně obsazeny, najdete v kalendáři akcí. Přihlaste se včas, protože počet míst je omezen prostory, ve kterých akce pořádám a protože jsem taky stará škola:) a chci si vás jednoduše užít a když by nás bylo víc, sice bysme se nebáli vlka nic, ale nebylo by času nazbyt. :) Těším se na známé tváře, které si akce se mnou nenechají ujít i na nováčky. Bude to zase Boží! :)

Mám nesmírnou radost, že mohu být u vašeho probuzení do Vaší vnitřní síly, energie, do vaší jedinečné láskyplné esence. Nesmírně mě to těší, vyživuje a povznáší. 

Mám vás ráda. 

Přeji vám nádherný rok 2022, ve kterém se vše promění, když si to dovolíte. Vše totiž začíná u TEBE. 

Taraka


A jaký byl tento rok 2021 pro mě? 

Přesně takový, jaký  jsem si ho vysnila, když jsem tvořila svou novou Vizi pro rok 2021. Splnilo se mi vše do puntíku a ještě mnohem mnohem víc, což je Vesmírné kouzlo, kterému se každý z nás může otevřít. A proto se se svou Vizí zaručeně spojím i v Novém roce a vytvořím si opět Nástěnku vizí i pro rok 2022. 

R.2021 byl pro mě velmi naučný. Naučila jsem se tolik on-line věcí, že bych vám ještě před rokem řekla, že to u mě není možné. A to jen díky Hvězdám, kterým jsem chtěla být opravdovou podporou. Díky, Hvězdy. 

Poznala jsem spoustu úžasných lidí, přátel, kteří se mnou půjdou dál životem. Dovolila jsem si více odpočinku, dovolené, přírody, cvičení, zdravého jezení i bytí v okamžiku a přítomnosti. Bylo to uvolňující, protože když je vaše práce službou a vášní, těžko se od ní odpojíte, protože ani nevíte, že pracujete:) A proto je třeba neustále si nastavovat hranice a mít opravdu harmonii v práci, v péči o sebe i o rodinu. Tak nastolíme jednoduše harmonii ve svém životě, která je v každé době tolik třeba.

Díky prožitkům smrti kolem, jsem si začala ještě více vážit života a času, který zde můžeme být, abychom se povznesli do své Božské světelné podoby a zažili opravdový život v jeho jednoduchosti. 

Vím, co si dál neponesu do roku 2022 a co naopak ponesu hrdě a čistě s jistotou, že právě proto jsem tady. 

Za to všechno chci nesmírně poděkovat, protože ať je můj čas na Zemi vymezen jakoukoliv dobou, jakýmkoliv pozemským časem, žiji tak, jak nejlépe dovedu a jsem vděčná za vše. Ničeho nelituji. Žiji své sny každý den. 

Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji. 

Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>