Duchovní bytost

01.10.2020

Bytost světla

Stále koluje mezi lidmi taková mýlka, 
že si zářivá duchovní bytost světla nechá cokoliv líbit, že se nechá vláčet bahnem a se vším bude souhlasit, aby si nepocuchala čakry :).

Ale tak to není, přátelé. 

Tato zářivá láskyplná bytost je tu proto, aby se postavila do svého světla, do své síly a ze svého středu řekla: 

„Ne! Dost! Toto vnímám jinak. Tuhle hru už s tebou nebudu hrát." apod. 

Světelný člověk není hloupý, naivní, ovladatelný, slabý, neschopný činu, neschopný projevit se. Vidí za ty ošklivé hry světa. Vidí za to, co je míněno za slovy, vidí to, co je programem jiných a nebude to podporovat hrou na oběť ani na viníka.

Světelná bytost nehraje hry. 


Jedná přímo, na rovinu, k věci a stojí si za tím. I pokud udělá chybu (ano, i ona je duší v lidském těle). A proto o tom, že udělala chybu ví, cítí to v každé buňce těla a udělá vše k nápravě -  omluví se a nastolí opět harmonii. Tím se tato duše učí a posouvá dál na své cestě.


Takže, konec strkání hlavy do písku. 

Ostatní potřebují vědět, jak to máš!


Rozdíl mezi světelnou bytostí a ublíženou bytostí je vtom, že ta ublížená jedná na základě svých strachů, nepřijetí, apod. Bojuje. Nemá svoji cenu. Snaží se druhé dostat do úzkých, zranit je, takové to oko za oko, zub za zub.

Světelná bytost jedná v lásce, v síle, v souladu a s laskavostí. Nepřistupuje na hry společnosti. Ví, co chce a jde za tím v souladu se vším kolem. Kde není odpor, není třeba fyzická síla... Stačí se postavit do lásky.


Taraka

PS: Užijte si dnešní úplněk a ukončete vše, co již nechcete vláčet sebou. Ať společně s úplňkem odevzdáte veškerá trápení a prostřete si čistý stůl. 


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.