Duchovní bytost

01.10.2020

Bytost světla

Stále koluje mezi lidmi taková mýlka, 
že si zářivá duchovní bytost světla nechá cokoliv líbit, že se nechá vláčet bahnem a se vším bude souhlasit, aby si nepocuchala čakry :).

Ale tak to není, přátelé. 

Tato zářivá láskyplná bytost je tu proto, aby se postavila do svého světla, do své síly a ze svého středu řekla: 

„Ne! Dost! Toto vnímám jinak. Tuhle hru už s tebou nebudu hrát." apod. 

Světelný člověk není hloupý, naivní, ovladatelný, slabý, neschopný činu, neschopný projevit se. Vidí za ty ošklivé hry světa. Vidí za to, co je míněno za slovy, vidí to, co je programem jiných a nebude to podporovat hrou na oběť ani na viníka.

Světelná bytost nehraje hry. 


Jedná přímo, na rovinu, k věci a stojí si za tím. I pokud udělá chybu (ano, i ona je duší v lidském těle). A proto o tom, že udělala chybu ví, cítí to v každé buňce těla a udělá vše k nápravě -  omluví se a nastolí opět harmonii. Tím se tato duše učí a posouvá dál na své cestě.


Takže, konec strkání hlavy do písku. 

Ostatní potřebují vědět, jak to máš!


Rozdíl mezi světelnou bytostí a ublíženou bytostí je vtom, že ta ublížená jedná na základě svých strachů, nepřijetí, apod. Bojuje. Nemá svoji cenu. Snaží se druhé dostat do úzkých, zranit je, takové to oko za oko, zub za zub.

Světelná bytost jedná v lásce, v síle, v souladu a s laskavostí. Nepřistupuje na hry společnosti. Ví, co chce a jde za tím v souladu se vším kolem. Kde není odpor, není třeba fyzická síla... Stačí se postavit do lásky.


Taraka

PS: Užijte si dnešní úplněk a ukončete vše, co již nechcete vláčet sebou. Ať společně s úplňkem odevzdáte veškerá trápení a prostřete si čistý stůl. 


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>