Jediná technika, kterou ve svém životě potřebuješ opravdu zvládnout...

29.07.2021

Tou jedinou techniku, kterou opravdu potřebujeme ve svém životě 100% zvládnout, je:

Milovat sebe samé. 

Protože teprve tehdy, dokážeme plně přijímat i ostatní takové, jací jsou. 

Teprve tehdy přestaneme hodnotit, soudit, posuzovat, pomlouvat a začneme žít život takový, jaký je. 

Teprve tehdy dokážeme skrze lásku spatřit krásu v každém okamžiku. Uvidět, že ten, co se nám snaží ublížit, ubližuje především sám sobě, protože z něj mluví nějaké jeho nepřijaté či nezpracované trauma..., nižší já... 

Ovšem pokud jsme k sobě laskaví, jsme laskaví i ke všemu kolem... Řekněte svému životu ano a všemu, co vám neslouží si dovolte říci: „Ne."

Těším se na všechny duše, které změní svůj život na základě poznání toho kým jsou a kam skutečně kráčí. 

Nevíte-li jak na to, mám pro Vás několik osobních tipů, kdy můžete zažít velkou jízdu plnou přijetí - své vyšší já v akci. Propojíte se se vším kolem nejen slovy, ale především skrze tělesné prožitky, na které už nikdy nezapomenete. Přestanete toužit po změnách ve svém životě, protože je rovnou VYKONÁTE v lehkosti vedeni tím, co nás všechny přesahuje. 

Vydejte se na cestu lásky. Je čas. 

Taraka 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.