Jednoduše více naslouchej.

09.05.2019

Noční ticho proťal ostrý řev. Zběsilost, se kterou na sebe křičeli různá slova, nebrala mezí...

Jakoby ztratili v sobě Boha. 

Jakoby zapomněli kým jsou, kam kráčí a že všichni jedním jsme.

A přitom stačilo jen naslouchat. 


Přestat se snažit mít za každou cenu pravdu, ponechat ostatním jejich názor, cestu a věřit vedení své duše.

Jak krásné by to bylo. Jak tichá, klidná, zářivá ta noc s hvězdnou oblohou mohla být..., ale nebyla.

Protože zvítězilo Ego! Kdo tu bitvu vyhraje za každou cenu? Kdo více druhému ublíží? Kdo koho více překřičí? Kdo bude mít navrch?

A proč?

Často jen proto, že zapomněli jeden druhému naslouchat.

Bolest tak přerostla do takových rozměrů, že ji buď potlačili až z toho onemocněli (Nechali se tím vším sežrat za živa.) anebo ji doslova vyřvali, často se slovy: " Ať to všichni slyší, jaká/ý jsi!"


Ten, kdo to však měl slyšet, jakoby měl špunty v uších.

Jak jiné je to proti plynutí, naslouchání, vnímání, tichu, obejmutí...


Kolik bolesti taková hádka způsobí všem okolo...?


Naslouchejte druhým! Možná v tom všem uslyšíte volání o pomoc.


A pokud ho zaslechnete, podejte pomocnou ruku. Neotáčejte se zády. Nikdy nevíte, kdy sami budete tiše volat o pomoc.

Učme se více naslouchat.🙏🏻


Z Vašich životů - Taraka Solei


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.