Radost z úspěchu!

10.04.2018

Jsem na sebe hrdá/ý! Řekli jste si to někdy? Jak nádherný a osvobozující pocit s tím přichází:)

Dnes se mi podařilo dokončit spoustu věcí, na které jste nejen Vy, ale i já dlouho čekali. Prožívám velikou radost a cítím naplnění z dnešního dne. Je to úžasný pocit, když si mohu krůček za krůčkem plnit své veliké sny, své cíle.

Miluji tyto dobrodružné výpravy vlastního života, které se postupně skládají z drobných kousků do jednoho velkého obrazu plného lásky, nového poznání a radosti. Miluji ty chvíle, kdy se něco nepovede, protože již vím, že mě to posune mílovými kroky dál. Není čas ztrácet čas stěžováním. Vždy je třeba se oklepat a jít dál - novou cestou, která již nezná překážky. Cestou, na které může být jedinou překážkou pouze a jedině náš strach.

A proto jsem se také rozhodla, napsat vám v následujícím článku něco o strachu. Kde se bere? Jak vzniká? A proč ho vlastně potřebujeme? A hlavně jak s ním můžeme zatočit? O tom všem bude můj další článek.

Ale v tomto článku nemají strachy své místo. Je to místo pouze pro radost z vlastního úspěchu.

Často se setkávám s lidmi, kteří jsou natolik ponořeni do procesu očisty, že kvůli tomu úplně zapomínají žít a radovat se ze života. Ale život, je především O ŽITÍ.

A proto žijte, jak nejlépe dokážete! Radujte se z maličkostí! Prožívejte každý okamžik! Usmějte se. Prozařte svůj vnitřní svět - krásu svého srdce. Ukažte celému světu záři svých očí. Podělte se s ostatními o své projekty a o své dary. Tancujte a tvořte. Protože o tom je život především. Vyjděte ven, roztáhněte paže, zakloňte hlavu, zhluboka se nadechněte a jakmile si uvědomíte, jak nádherné je žít, vyšlete nahoru veliké díky!

A pak už dělejte to, co cítíte. Skákejte! Radujte se! Zatočte se! Tancujte! Děkujte, děkujte a děkujte. Život je nádherný, i když se vám to možná teď nezdá...

Mám vás ráda. 

Taraka


PS: A na čem jsem tak pilně pracovala? Sepisovala jsem pro vás vše, co vím o životě ve zdraví. Nakonec z toho vznikl e-Book Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu, který je doplněn o pracovní listy a vy si ho můžete zdarma stáhnout na mých nově vzniklých stránkách www.cestypoznanizivota.cz, které sice ještě nejsou zdaleka dokonalé, ale už zažili své první nadechnutí, které vyžadují nové zákony naší a EU legislativy.

Děkuji, že mě neustále inspirujete k dalšímu a dalšímu tvoření.

Více o mně se dozvíte zde>>


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.