Když se narodila

30.10.2018

Když se narodila...

Den se blížil k poledni, když pocítila první kontrakce. V porodnici spolu s ní ležela na jednom pokoji spousta žen a všechny rodily současně. Nezáleželo na tom, protože momentálně každá žena vnímala pouze samu sebe a své porodní bolesti. I ona byla pohroužena naplno do sebe samé, aby přivedla na svět nový poklad - zdravé dítě.

Najednou bolest vystřídala radost. Dítě přišlo na svět a svou září prozářilo okolní místnost. Narodila se holčička... "Ach, Bože!", tiše zaúpěla a v ten moment pro ni dítě jakoby přestalo existovat... "Je to holka, zase všechny okolo zklamala....," pomyslela si. :(


Toto téma je velmi častým tématem kineziologických odbloků a u mnohých lidí důvodem jejich celoživotního nepřijetí. Možná jste i právě vy měla být kluk, ale ejhle, narodila jste se jiná a ta jinakost se s Vámi táhne celý život. Nikdy nebudete kluk. Víte to! Jste holka - možná dnes již žena. Nebo jste se poznala právě v roli mámy, která přivedla na svět holčičku, když od ní okolí očekávalo silného syna?

Jak se naučit přijmout taková, jaká jste? Jak se naučit mít ráda, když Vás rodiče dostatečně nepřijali a nemilovali? Jak být sama sebou, když nedokážete nikdy splnit očekávání druhých?

Tolik otázek a ke všem vede pouze jedna cesta a tou je:

LÁSKA!

Jakmile se totiž přijmete jako žena vy, přijme Vás i Vaše okolí.

Přijměte se taková, jaká jste. Zamilujte se do sebe, aby se do vás mohli zamilovat i ostatní. Ukažte jim, jaké kvality jste sebou přinesla na tento svět. Kvality, které jsou typické pouze pro vás - vaše dary, vaši výjimečnost. (Samozřejmě se tento článek týká i mužů, kteří byli jakýmkoliv způsobem nepřijatí ve své rodině.)

Napadlo Vás, že ničím výjimeční nejste? V ničem nevynikáte? Nemáte co nabídnout? 

Nesmysl. Každý z nás je výjimečný a čím dříve to přijmete, tím rychleji dokážete ve svém životě učinit změny a prožít kouzelné zázraky. Stačí být sami sebou.

Vše se dá proměnit a pokud nevíte jak na to, můžete si vybrat kterýkoliv z mých kurzů nebo se nechte vést například KARTAMI POZNÁNÍ, příběhy z knihy či z e-booků. Existuje tolik možností, jak změnit svůj život, jak objevit své dary a opět začít mít rádi sami sebe. Nezůstávejte v roli oběti. Vždy můžete svoji situaci změnit! Vždy je ten správný čas na změnu. Stačí chtít a udělat první krok v před - krok k sobě - krok k sebelásce. Nežijte životy ostatních. Váš život, vaše sny a vaše dary čekají na naplnění. Tvořte.

A protože se blíží čas mých narozenin a já si tak vzpomněla na všechny vaše příběhy, kterými mě během roku zásobujete, rozhodla jsem se vás podpořit na vaší cestě a vytvořit pro vás zametenou startovací dráhu, která je s láskou vymazlená a stvořena právě pro vaši podporu, pro vaše nalezení se, pro vaši radost a touhu po objevení a poznání sebe samých.

Jste zvědaví? Opravdu byste něco takového potřebovali?

Pak se nezapomeňte přihlásit v době mých narozenin od 3.-7.11.2018 na mé stránky

https://cestypoznanizivota.cz/narozeniny/

a chopte se vymazlené nabídky, kterou Vám s láskou věnuji.

Přeji si, aby byl Váš život minimálně tak šťastný a láskyplný, jako ten můj. Přeji si, abyste žili radostné vztahy plné lásky, porozumění, radosti, pochopení a aby byl Váš narozeninový den okamžikem, na který vzpomínáte s láskou, protože víte, že stojí za to žít a mít se rád/a.

Děkuji, že jste přesně takoví, jací jste, protože tak nás nejlépe dokážete obohatit o své dary - o svoji jedinečnost - o to, kým jste a co jste zde přišli tvořit.

S vděčností, Taraka Solei


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.