Křest knihy TRIŠA i dalších knih a karet Poznání s kmotrem Maokem

23.11.2019

Den křtu, ke kterému jsem se odhodlala až nyní, kdy jsem vydala svoji 3. tištěnou knihu TRIŠA - Když duše tančí, právě nastal. 

Na rozdíl od předchozího dne, kdy jsem na akci vše připravovala a cítila se vyčerpaná, nastal v mém srdci, těle i duši nepopsatelný klid. Cítila jsem velké požehnání, že tomu tak je, a tak jsem si sedla doma na své oblíbené místečko a vymalovala pro vás v meditaci jantru, kterou jsem pak položila ke vstupu do sálu s vděčností, ať se děje vše, co je pro nás připraveno. A tak se stalo. 

Nedošlo jen ke křtu knih a karet poznání, ale také k velikým zázrakům, které se během večera udály a já se o nich dozvěděla ještě na místě, nebo později, kdy jste mi posílali spoustu děkovných osobních e-mailů. I já děkuji. Bylo mi ctí vás všechny přivítat, obejmout, naslouchat vašim příběhům a dopřát nám ten krásný léčivý čas plynutí a radosti. 

Přišli jste z mnohým dálek, zemí, směrů a překvapili jste mě nejen svojí přítomností, ale i osobními dárky, kterých si nesmírně vážím a moc si je užívám. U vchodu na Vás  kromě jantry čekaly vzpomínkové Karty Poznání, které jako vždy řekly to, co mělo být řečeno a taky kniha přání, do které jste pro mě zaznamenali velmi silná osobní sdělení. Děkuji za to. Do toho jste si mohli uvést svoji adresu k malému osobnímu dárečku pro Vaše děti v podobě e-booku příběhu pro děti: Když zazvoní zvon s omalovánkami >> Věřím, že vám příběh přinesl radost stejně tak, jako mým dětem.

Odpoledne plynulo ve veliké lehkosti, absolutně bez příprav, kdy Martin Maok hrál na svou kytaru, zatímco jsem četla příběh z knihy TRIŠA, ve kterém si hlavní autorka naplní dávný sen, kdy ze srdce prožívá otevření svého vysněného tanečního studia. Ke čtení nám tancovala Marcela Berith, která se nejen pokusila ztvárnit tanec z knihy, ona se do něj na místě opravdu vžila, což bylo pro mnohé velikým momentem překvapení. V tom tanci bylo všechno - od něhy, vášně, bolesti, utrpení, po radost, naději i víru v nový začátek. Bylo to nádherné. 

Když jsem Maoka jako kmotra poprosila , aby pokřtil rovnou všechna moje dílka, ujal se toho s grácií sobě vlastní. :) Hodně jsme se u toho nasmáli, protože aniž by tušil, o čem mé knihy nebo karty jsou, pokřtil je naprosto úchvatně. 

Pocítila jsem touhu přivolat na pomoc tři sudičky, a tak se jimi spontánně staly ženy z davu - Marcela Berith, Barbora Vyskočilová a Vendula Strohnerová, které se tohoto nečekaného úkolu s radostí ujaly. Zapálily jsme svíce života za každou knihu i karty a

křtilo se symbolicky vodou. Protože pro mě je voda živá. Dává život všemu živému. Ve vodě všichni rosteme, tvoříme se, rodíme se a pak jsou z toho takové nádherné bytosti jako jsme my všichni. Z vody jsme stvořeni. A tak jsem použila vodu z různých míst světa, z různých posvátných vod - např. vodu z Gangy, Hanumana, Jamuny, z Červeného a Bílého pramene z Anglie i ze studánky z Drietomi...Jaká slova pronášel Maok během křtu se můžete mrknout v připravovaném videu již brzy, nebo tady:

Karty Poznání aneb poznej sebe a poznáš celý svět >>

- Karty Poznání, přeji Vám, abyste byli stále tak pravdivé, jako před hodinou a aby se vám dařilo

Kniha Triša >>

- TRIŠO, křtím tě, aby si roztancovala duše a přinesla lidem radost.

Kniha Cesty poznání - poselství života >>

- Cesty poznání, křtím vás, aby se vám dařilo provázet lidi na jejich cestě

Kniha TARA>>

- TARO, křtím tě, abys našla svoji vnitřní ženu, abys odpustila svému vnitřnímu muži a v rovnováze a harmonii dosáhla duševní mír 


Potom jsme kartám i knihám požehnali plátky růží, které jsou pro mě znamením síly, krásy, odpuštění, lásky, jednoty. A jako poděkování si každý zapálil svoji osobní svíci, se kterou mohl vyslat přání knihám, sobě, svým blízkým, nebo nám všem. V tento okamžik měla zpívat mladá začínající zpěvačka, která bohužel onemocněla, a tak jsme si hudbu pustili alespoň z youtube. Užijte si ji sami doma i vy, právě teď a vyšlete zprávy vděčnosti, či přání s láskou v srdci. Nezapomeňte si plnit své sny, protože to stojí za to. Staňte se světlem svých dnů a tím i dnů nás všech. Vždy jste tam, kde máte být. >>

Barbora Vyskočilová z Bájo Mlsky pro nás připravila nejenom báječné vege jídlo, ale taky úžasný dort, kvůli kterému jsem její podnik přejmenovala na "Boží" Mlsku. Opět jsme během krájení dortu zažili spoustu zábavy, protože se na to Maok řádně připravoval :) a nakonec se ujal tohoto úkolu bravurně a podělil se s námi o svůj um. 

Následovala autogramiáda a povídání s hosty, další čtení, sdílení radosti, pojídání dobrot, a nečekaná urovnání vztahů, kdy jsem mohla zaslechnout slova vděčnosti, přijetí, odpuštění, souladu, radosti, něhy a mnoho dalšího. 

Video z fotek ze křtu najdete tady >>


Celou dobu akce hořela i svíce křestní, kterou mi v tento významný den věnovala Martina Solemarah, za což ti ještě jednou ze srdce děkuji. Je úžasná. Září do mých dnů. 


A na závěr následoval OM-chanting. Bylo to opět nečekané a krásné zakončení celé akce. Děti si celou dobu hrály v připraveném koutku, malovaly obrázky nebo si jezdily s vláčky, skládaly puzzle, apod. a poslední odvážlivci si tak mohli užít léčivou sílu zvuku Óm, kterým nás provedla Šárka Plchová. Děkujeme za to. 

A víte co se dělo pak? Ti, co zůstali, mi pomohli uklidit celý prostor. Vrátili zpět na místo všech 86 židlí, uklidili dětský koutek i přilehlé stoly, a tak práce, kterou jsem den před tím s láskou pro všechny tvořila, nyní se láskou všech vrátila k mému srdci. 

Byl to nezapomenutelný den. 

Vybrala jsem alespoň části vašich zpětných vazeb, které si můžete přečíst níže. Tentokrát je sdílím jako jeden velký láskyplný zářivý svitek přání, vděčnosti, radosti a sdílení. Tady bude již brzy i link s odkazem na video z akce. Děkuji za trpělivost.:)


S láskou ke všem bytostem. 

Taraka 


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>