Láskyplná vděčnost

05.07.2023

Poslední měsíce mého života byly současně ty nejnáročnější i nejkrásnější a nejhlubší, co jsem kdy mohla prožít. 


Díky vám všem, jsem si opět uvědomila, jak úžasný život žiji a jaké štěstí mám, když tvořím to, co miluji a nemusím si vybírat...
 Když mi peníze přichází stejně jako nabídky práce či spolupráce sami a já si jen volím srdcem cestu svého života a mohu podporovat ty, co to potřebují. Kdo mě zná, ví, nepotřebuji o tom psát, přesto dneska cítím hlubokou vděčnost za to, že mohu:


  • být tady pro nemocné blízké ve chvílích, kdy mě potřebují,
  • mohu být pro zdravé blízké ve chvílích života a prožívat spolu s nimi vše, co přichází, 
  • že mohu tvořit to, co miluji a mít za to zaplaceno a ještě díky tomu posouvat lidi na cestě do nitra jejich duše, do spojení, které už je navždy. 
  • Děkuji, že mohu naslouchat a reflektovat vaše nitra, která volají zpět jasné ano,
  • mohu žít ve zdraví a lásce obklopena těmi, které miluji.
  • žiji hluboké vztahy, kde mám oporu v těch, které miluji a kteří mě podpoří, když já už nemůžu.
  • mohu podporovat Ty, kteří začínají na cestě, protože si to mohu dovolit, 
  • žiji plně a opravdově sebe i v blízkosti mých klientů, protože vím a cítím, že to, co vyjádřím srdcem a v pravdě je lék. (Třeba to, že cítím hlubokou vděčnost za to, že vás mohu vidět probouzet, že mohu vidět čistotu vaší duše, že vás mohu provázet a vidět vaši proměnu do lásky, že mohu být u toho, když se transformují vaše vztahy a vy tak zjišťujete, kdo opravdu jste a co od života chcete, že mohu být u toho, když začnete žít poslání své duše a ze srdce konat pro sebe i pro druhé, že vás mohu vidět v Božství, že mohu vidět to, jak se dotknete hvězd a pak podpoříte zase vy mě. Vše je koloběh a je v tom láska a vášeň a energie čistoty a světla a ach, já to všechno miluji a za všechno toto děkuji a jak říkám, často z té nádhery mám pocit, že jsem obdařena už jen tím to vidět, být přítomna té nádheře, být u toho s vámi. Je to pro mě ten největší dar, který mi byl dán. Cítím se obdařena.)


A mohla bych psát dál a dál.

Dnes chci jen říct: 

DĚKUJI ŽIVOTE ZA TEBE.


Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>