Lidé a gorila

01.10.2020

Dneska jsem měla na józe velmi silnou vizi a tak ji s vámi sdílím v podobě tohoto příběhu. 

Věřím, že i vám může něco přinést. 


Lidé a gorila


Gorila vypadala na první pohled opravdu strašidelně, byla ve své síle, mohutná, silná, měla vytasené zuby a táhla za sebou po zemi - ve vodě v tmavém tunelu - na první pohled mrtvého člověka.


Lidi, kteří tu gorilu viděli, křičeli: 

„Pane Bože, ona zabila toho člověka, to je hrozné! Co teď uděláme, ublíží se k nám!!!" a pod vlivem strachu začali před gorilou prchat. 

Jiní zase říkali: „Ne, my jí musíme ublížit dříve." a tak šli do zbroje. 

A vtom se nějaký člověk zarazil a říkal: 

„Počkejte, zastavte se a podívejte se pořádně, vždyť ta gorila tomu člověku neubližuje, ona ho zachraňuje, ona ho vytahuje z toho tunelu na světlo, ona ho vytahuje na světlo, aby ho světlo přivedlo zpátky k životu..."

A najednou všem lidem, kteří koukali na tu gorilu v tunelu, spadla čelist. Pochopili, jak moc se zmýlili. Jak moc dali na první dojem. Jak moc reagovali podle svých předchozích zkušeností nebo podle svého přesvědčení. (Útok či útěk.) Jak moc byli mimo mísu.


Pouze jeden jediný člověk viděl, že ta gorila jedná v lásce. 

  • I když je silná a mohla by toho člověka rozcupovat na kusy.
  • I když je silná a mohla by rozcupovat všechny, kdo o ní pochybují.
  • I když je silná a mohla by chytit všechny, kdo se jí bojí a zničit je.

Jenže ta gorila, přátelé.... 

  • ta gorila byla spojená s přírodou.
  • Ta gorila byla spojená sama se sebou, se svou vnitřní silou.
  • Ta gorila byla spojená se Zemí a věděla, že když toho člověka vyvede na světlo, tak začne dýchat.
  • Ta gorila byla v lásce. 

A tak se stalo.

Člověk, kterého vytáhla na světlo, ten, který zpočátku vypadal jako mrtvý, začal dýchat. A objal tu silnou gorilu a poděkoval jí za to, že mohl být součástí této lekce.


Poselství z příběhu zní:)

Nebuďte povrchní!

Dovolte si být jako ta gorila v síle a lásce, propojení se vším. Vnímejte přírodu. Vnímejte, co vám nabízí a nesuďte jako ti lidé příliš rychle. Povzneste se nad svá přesvědčení a naslouchejte srdcem.
A buďte taky jako ten muž, který se dívá na svět očima lásky, nebojí se a nejde hned do zbraně, ani neutíká. Prostě je a skrze srdce vnímá, co se opravdu děje kolem.
Ten muž je v cíli, otevřel své srdce lásce, vnímá vnitřním zrakem.

A až se dostanete na světlo, nebojte se poděkovat těm, kteří vám dali životní lekci.


Mějte se krásně a ať už uvidíte jakoukoliv živoucí mrtvolu, tak ji zkuste vytáhnout na světlo. Protože těch živoucích mrtvol na zemi je opravdu velká spousta a potřebují naši pomoc, i když o tom možná nemají zatím ani tušení. Jak jim pomoci?

Tím, že budete dál zářit.

Ať se děje cokoliv.


Papa, Taraka 


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.