Meditace Zdarma: Propojení s vnitřním klidem a navození opětovné rovnováhy v těle

17.03.2020

Krásný den, milovaní, 

nahrála jsem pro vás meditaci na youtube, kterou si můžete pustit kdykoliv, například do sluchátek před spaním, k opětovnému zharmonizování těla i mysli a nalezení vnitřního klidu >>

Nenechte se pohltit šílenstvím kolem. Stres je totiž tím nejvíce oslabujícím článkem v našem životě. 

Přeji vám, abyste tuto dobu přečkali co nejlépe a užili si ji ve zdraví, v pohodě, harmonii, naplněni světlem, které sebou nese klid, ticho, bezpodmínečnou lásku a mnohem víc. 

Jsem Taraka Solei a miluji život na Zemi. Mým snem je, aby každý člověk na Zemi objevil svoji cestu, svoji jedinečnost a aby tak obohatil ostatní. Čím víc nás bude, tím lépe. Dnes jsem se rozhodla pro cestu s meditací, která vám věřím přinese spoustu užitku. 

Zapalte si svíčku, vytvořte kolem sebe tichý, klidný a příjemný prostor a pak už jen stačí zavřít oči a naslouchat svému dechu, mému hlasu, Vašemu nitru. Jsme vtom spolu.

S láskou Taraka 

PS: Pokud nevíte, co najednou z časem, který se nám všem naskýtá, prožívejte ho plně v přítomnosti okamžiku. Ať už děláte cokoliv, dělejte to s plným vědomím - soustřeďte se na to. 

Když si malujete s dětmi, mějte myšlenky na svém papíře, na tom, co malujete. 

Když myjete nádobí, vnímejte, co přitom děláte za pohyby, co vše je k tomu potřeba. 

Radujte se z maličkostí tak, jako by se jednalo o běžný den. 

Tolik věcí jste chtěli dělat a vymlouvali se na to, že máte moc práce. Teď jste často doma a možná spousta z vás po práci touží. :) Takže? Přestaňte s tímto toužením a naučte se žít tím, co je právě teď. Protože TEĎ je ta chvíle, kdy můžete vše změnit. 

Tancujte, zpívejte, běžte aspoň na zahradu a pokud ji nemáte, tak si aspoň doma přesaďte květiny nebo vysaďte semínka čehokoliv, co máte rádi. 

Vnímejte se navzájem. Prý dopadem tohoto řádění bude za rok zvýšení lidské populace:) Proč by ne. Milujte se a množte se. Buďte spolu, smějte se a nezoufejte. Věřte v lepší zítřky a především v nádherné teď, které můžete prožívat. Stačí se opět propojit s vnitřním klidem. 

Čtěte, jezte konečně zdravě tak, jak jste si slíbili. 

Pijte hodně vody. Pijte ji vědomě, třeba si se záměrem a objevte na sobě opět ty krásné vlastnosti, proč jste se do sebe zamilovali. 

A pokud žijete sami, opečujte se. Je čas. Dopřejte si klidně vanu plnou růží, solí, olejů. Namažte se krémem, dejte si masku, oblečte si na sebe i doma každý den něco krásného a nezapomeňte si zacvičit. Ahoooj


Více o mých aktivitách se dozvíte na webu: https://cestypoznanizivota.cz/ nebo www.taraka.cz, kde si nyní můžete zakoupit i knihy nebo e-booky pro ukrácení dlouhé chvíle:) a samozřejmě pro radost a hlubší pohled na sebe a na svět kolem. Je tam i spousta nahrávek nebo e-book Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu - ke stažení zdarma. Najdete mě na Facebooku: https://www.facebook.com/poznejsebesama/ i na Istagramu Taraka Solei. Těším se na Vás. Hledáte také: - meditace - seberozvoj - karty - knihy - taraka - taraka solei 

Taraka Solei

https://youtu.be/gapUCLNgpLk

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>