Nepodceňuj to a dopřej si čas pro sebe právě TEĎ

07.12.2021

Dnes s ohnivou vášní. Pro Tebe. (Citlivé povahy to nečtěte:)


Ahoj lásky, takové malé opáčko pro ty z vás, které stále ještě bojujete s časem a nechcete to ve svém životě změnit. Taky jsem to tak dlouho měla, než jsem pochopila, že jediný, kdo to může změnit jsem já sama. (A tak dnes za pár hodin zvládnu práci, kterou by jiní lidi dělali půl roku a ten čas, který ušetřím trávím na dovolené, v přírodě, s dětmi nebo manželem.)

A tak mám pro vás dnes jednoduchý tip:


Zaměřte se na to, jaké jsou vaše priority na vaší životní cestě, 
abyste dosáhli svých vytoužených cílů. 
Co to znamená pro TEBE?


Co to znamená pro TEBE?

  • buď můžeš uvíznout v tom, že tvůj život nestojí za nic, nemáš čas, nestíháš, nedokážeš najít chvíli pro sebe a neustále se řídíš děním celé rodiny,
  • nebo se zaměříš na to, čeho chceš ve svém životě dosáhnout. 

Jak?

  • Podívej se na svou nástěnku vizí (kterou jsme si na začátku roku společně tvořily v uzavřené skupině pro ženy Cesta duše s Tarakou >>  sepsala sis svých 101 přání, pamatuješ?) nebo pokud máš e-knihu Jak objevit své poslání >>, tak se podívej na to, cos o sobě objevila nebo se podívej na svá přání a na to, kam to chceš ve svém životě opravdu dotáhnout. Podívej se jednoduše na to, co tě opravdu baví i naplňuje.

Proč? 

Protože, jak učím ženy na Hvězdné cestě >>, je třeba každý den do svého života zařadit mimo jiné i péči o sebe, aby ses posouvala vpřed. A tou 1. věcí je - nasycení a dovyživení tvé vnitřní Ženy.

Co tedy pro ni dneska uděláš? 

(Tvé děti si hrají a užívají si prožívání naplno, tvůj muž leží a užívá si svou pohodičku a ty? Běháš s utěrkou, hadrou, mopem a ne a ne zařvat na sebe: DOST!!! Toto je čas pro mě!!!)

V momentě, kdy si dovolíš čas pro sebe, dovolí ti ho i ostatní. Takže, přestaň běhat s mopem, sedni si na zadek a zazpívej si třeba svoji oblíbenou mantru. No a co, že tam přiběhnou děti, řekni jim, ať zpívají s tebou. No a co, že nádobí stále leží ve dřezu - neboj, nikdo ho neumyje za tebe, bude tam i když tu mantru odzpíváš. No a co, že zrovna manželovi nemasíruješ nohy, objeví, že i on má ruce a může si ulevit sám. No a co, že neuvidíš zprávy nebo nové příspěvky na fb... nebo, že ti uteče pár dílů tvého oblíbeného seriálu, pořád budeš v obraze....


Život ale utíká tak rychle, že každý den - každý okamžik v něm, 

je opravdu cenným pokladem. Život nejde odložit na později.Zdají se ti má přirovnání absurdní? (Bohužel žena až na posledním místě je stále ještě realita většiny domácností. Skoncuj s tím.

Chceš být opravdu na konci tohoto roku tam, kde sis to vysnila na jeho začátku? 

Tak začni u sebe a denně udělej pro sebe jednu jedinou věc každý den.

  • Trpíš výmluvami, že jsi každý den tak unavená, že už ti na péči o sebe nezbývá sil? Kdy konečně řekneš dost svému okolí a postaráš se nejprve o svoje tělo, svou duši, své srdce, svou mysl, abys měla radost z toho všeho kolem? Nikdy? Tak to mě mrzí. .. Možná jsem drzá, drsná, a možná právě to potřebuješ, aby ses vyburcovala k tomu, říct otrockému životu DOST! Nikdo tě nezotročil. To ty sama si nechceš dovolit být volná. Proč? Hra na oběť a chudinku je zpočátku zábavná, ale šťastnější z ní nikdy nebudeš. Rozhodni se a ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT.
  • Jak? Až si odpočineš a nasytíš se prožitkem třeba z malování, tancování, vany plné pěny, zpívání apod. , udělej jeden krok na své cestě ke své vnitřní svobodě, lehkosti a radosti. Například udělej jeden úkol z šesti tipů: Vyživení Tvého lůna >>. Postarej se o to, aby tě nikdo nerušil. Klidně dej děti ke kamarádce, pokud nemáš v rodině oporu. Hlavně změň to, že nemáš na nic čas, že nemáš čas pro sebe. To je jen ve tvé hlavě.

Pokud nemáš čas na sebe. Čí život žiješ? 

Pojď to změnit a ŽIJ SVŮJ ŽIVOT.

Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>