Oslava jarní rovnodennosti a další meditace k prožitku a propojení

20.03.2020

Jarní rovnodennost je jedno z nejsilnějších období celého roku.

A my ji slavíme právě dnes. A protože nemůžeme být spolu na Pálavě, spojíme se prostřednictvím meditací.


Probuďme spolu s Matkou Zemí svoji tvořivou energii a nechejme ve svém životě vše rozkvést a růst. Ať je naše cesta tímto silovým dnem podpořena a všichni tak načerpáme novou sílu a chuť do dalšího tvoření. Protože tak, jak nyní zasejeme, na konci roku sklidíme.


Každý z nás může obohatit ostatní o své dary. A tak jsem vděčná, že ke mně přišly tyto meditace, které jsem mohla sdílet spolu s vámi. 

A tak je pro vás připravena i druhá meditace na podporu vaší cesty. Užijte si ji v radosti. 


Pojďme se tedy v radosti, tichosti a lásce propojit 

a podpořit tak tuto proměnu v našich srdcích. 


 Proč? 

Protože právě dnes, v den jarní rovnodennosti, dochází k vyrovnání misek vah našich životů, stejně jako nastává rovnováha na Zemi - kde dochází k setkání světla a temnoty. Stejným způsobem se vše propojuje i v našem nitru. 

Dnešní silový den vše umocňuje. Proto jaká rozhodnutí nyní učiníme, jaká semínka zasejeme, tak otevřeme svůj jedinečný prostor pro tvořivou plodnou sílu v nás samých. 

Změny se tak dotknou na osobní úrovni každého z nás, ať už rovnodennost slavíme, či nikoliv. O to více, slavíme-li ji vědomě, spolu. 

Tedy pokud máte jasno ve svém záměru, cítíte, vnímáte svoji duši, dokážete se ztišit, abyste jí s důvěrou naslouchali, otvíráte tak své energetické pole k výživnému růstu plnému tance, zpěvu, radosti, tvořivosti, plodnosti. Přijímáte sebe i jiné skrze poznání vyššího záměru, propojujete se s předky a dokážete konečně vidět vlny lásky a podpory, které k nám od nich přichází. 


 Hybnou silou a energií Vesmíru je láska - živoucí, bezpodmínečná.

 Prožijte vděčnost za to, že ji společně můžeme sdílet. 


Čím víc nás bude, tím lépe. Užijme si tyto oslavy spolu. 

Zapalte si svíčku, třeba i vonnou tyčinku, vytvořte kolem sebe tichý, klidný a příjemný prostor, pohodlně se posaďte nebo položte tak, aby záda zůstala napřímená a pak už jen stačí zavřít oči a naslouchat svému dechu, mému hlasu, Vašemu nitru. 

S láskou Taraka 

PS: Více o mých aktivitách se dozvíte na webu: Cesty poznání života >>  nebo tady >>, kde si nyní můžete zakoupit i knihy nebo e-booky pro pochopení hlubšího smyslu života a samozřejmě pro radost a poznání sebe samých i svých zakořeněných programů. Je zde i spousta nahrávek nebo e-book Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu - ke stažení zdarma. 

Najdete mě na Facebooku>> i na Istagramu Taraka Solei. 

Děkuji za jakoukoliv podporu z lásky. >> 

Těším se na Vás na youtube:

Meditace první:

Téma: Propojení, odevzdání, dosycení těla i duše>>


Meditace druhá: 

Meditace stromu - předků, kořenů, vyživení, stabilita - vědomí všeho >>


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.