Propoj se...

28.03.2020

Věř, že je mocná síla, která nás přesahuje. Nesoustřeď se pouze na to, co ti kdo bere, uvědom si, co zůstává a na tom stavěj.

Žij v lásce, v propojení... Pokud se bojíš být s lidmi kolem ze strachu z nemoci, nech v sobě umřít všechny strachy a skrze kořeny výživ svoji vnitřní sílu. Vnímej probouzející sílu lásky Matky Země, která tě prozařuje. Vnímej své vnitřní světlo.

Hledej v tom všem to dobré.

Buďte sami sebou a soustřeďte se na každé krásné, zdravé, radostné teď. Nenechte se strhnout.

I já jsem s dětmi doma a i když jsem musela odvolat spoustu činností, vedlo mě to do nitra, ke spojení s rodem, s dětmi, mužem, rodiči, sourozenci, přáteli. Nastal čas být tu pro sebe, pro sebe navzájem...

Poslední rok jsem se často ptala lidí, kolik je vlastně DOST?. Kde je ta hranice blahobytu, kdy si spokojeně sedneme s šálkem čaje, rodinou, přáteli a naplníme se nádechem, životem, kdy jsme jen tak spolu v propojení.

Vnímala jsem tu neustálou touhu, která lidi žene za hranice svých možností, která vede ke zničení vztahů, ke krachu, k odloučení se. Přesto stále nebylo dost...:(

Nyní proto přichází na řadu konečně ZASTAVENÍ. Uvědomění si:

Co je to, co tě dělá šťastným? Možná zjistíš, že ti ke štěstí stačí i ten obyčejný zdravý nádech a hluboký výdech. Čas, kdy obejmeš sebe nebo své milované. Čas, kdy nic neděláš a cítíš tu vděčnost za to, že jsi. Nic víc není třeba.

Nadechni se. Usměj se na své blízké a vydechni. Život opět najde cestu. I ty ji najdeš. Začni žít. Dýchej...

Taraka🔆

PS: My jsme si dnes doma tvořili nástěnku vizí, navlékali jsme korálky na vlasce, abysme si po zbytek dne užívali duhové odlesky slunce a zbytek odpoledne jsme si užívali společný čas na zahradě.

Život je plný tak, jak si to uděláš. Odpočiň si, medituj, tancuj, směj se a buďme spolu v propojení. Život je dar.


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.