Prožívej naplno

08.06.2020

Prožívej každý okamžik. 

Teprve, jakmile se plně otevřeš okamžiku, ve kterém je vše obsaženo, spojíš se skrze osobní prožitek se vším kolem. 


Jak málo se díváme jeden druhému do očí.
Jak málo objímáme stromy a obdivujeme růst, ale i odrůstání v přírodě.
Jak málo nasloucháme hlasu svého srdce. 


Život je pomíjiví. Nevíme, kolik času nám tu zbývá v tomto těle - chrámu naší duše. Nevíme, kdy vydechneme naspoledy, ani kdy se opět zrodíme. Nevíme, co bude zítra...

 

Jediné, co víme, cítíme, prožíváme se děje právě teď. Jak se cítíš, když čteš má slova? 

Co prožíváš ve svém těle? 

Co se ti rozeznělo a v jaké oblasti? 


Možná najednou více vnímáš přírodu, jak k tobě mluví. Možná najednou zpozoruješ svoji intiuici - hlas své duše, který k tobě promlouvá a stále říká: "JDI A VĚŘ SI! TO ZVLÁDNEŠ! ANO I TY MŮŽEŠ! ZAČNI U SEBE."
Cítíš v něm tu hlubokou pravdu, avšak často otálíš... Proč?
Co když nebude již zítra? Tvé zítra? TEĎ JE TEĎ! A PRÁVĚ TEĎ MŮŽEŠ SVŮJ ŽIVOT ZMĚNIT. 

Jak se cítíš, když prožíváš své bytí? 

Co tě teď bolí, omezuje ve tvém těle? 

Jak to teď můžeš změnit? Jak můžeš změnit svůj postoj, pohled na věc, dopřát si třeba odstup, abys pocítil, že život není o hádkách, vítězstvích, bitvách, JE O SOULADU, SJEDNOCENÍ, PROPOJENÍ, UKOTVENÍ, ODEVZDÁNÍ, PLYNUTÍ. 


To, co řešíš stále dokola, jednoduše pusť. Netrap se tím, co neumíš vyřešit. Požádej z hloubi svého srdce a propusť to ze svého sevření. Pak ti to bude dáno - až nebudeš lpět, chtít, očekávat... 


Prostě buď a miluj. Právě teď, tam kde jsi. Začni u sebe. 


Taraka

Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.