Sdílení pocitů

26.06.2019

Někdy mi říkáte, že jsou mé knihy pozitivní a příliš krásné a já přitom během psaní cítím tolik bolesti Matky Země i nás všech, kteří někoho ztratili, kteří se ztratili, kteří byli opuštěni, aby se našli, kteří museli zemřít, aby se znovuzrodili, kteří poznali ztrátu člověka, peněz, ega, kteří byli biti, pili, atd. , ale přesto přezevšechno toužím šířit radost a lásku.

Ne, nejde o to, nasadit na vše růžové brýle. Jde o to vidět věci tak, jak jsou a přitom se z toho neposr..., jak by se řeklo v naší rodině:)

Přátelé, opravdu můžete ve všem najít to dobré. I v rozchodu, v rozvodu, v tom, že si partner našel milenku, partnerka milence, že jste přišli o práci, že někdo blízký zemřel, že a že a že....

Vždy vidíte až časem, co vše se ve vašem životě změnilo, jaký opravdový přínos to mělo. Ale vidíte to jenom tehdy, když se v tom neutopíte. (Už radši nenapíšu v čem:) Když z toho vystrčíte hlavu a každý den se nacítíte zase a znova na to, jak se mám teď. Co je jinak, co můžu udělat pro to, abych se cítil/a jinak. Co můžu udělat pro lásku k sobě i ke všem a ke všemu kolem.

Mám vás ráda a nebudu stejně hrozná a strašidelná jako katastrofické zprávy v tv, všechny ty pořady, kde se vraždí, soudí, křičí na sebe atd. Dokonce věřím, že časem tyto děsné seriály a věci zakážou a vydají zákon jako třeba v Maďarsku, kde zprávy mohou obsahovat tuším pouze 20% negativního obsahu.

Všímejte si, co v televizi sledujete. Jakou neustálou vlnou strachu a hrůz se obklopujete a co k vám potom v životě přichází. Možná si uvědomíte, že pak úplně zbytečně žijete ty hrůzy, které běžně spatřujete. Protože, kam dáte pozornost, tam to roste.

A já ji proto věnuji lásce. Ne té naivní, ale opravdové. Která nic jiného než odevzdání se Vyššímu principu nezná.

Mám vás ráda a přeji si, abyste se v životě nesli na vlně lásky, která je tu pro každého v nemoci i ve zdraví, v bohatství i v chudobě, prostě stále....

Taraka

PS: A pokud chcete nahlédnout na mé knihy, najdete je tady: https://cestypoznanizivota.cz/karty-kniha-ebook/


Nabízím knihy, karty, vhledy na dálku, osobní konzultace - kineziologii, osobní meditaci duše, fyzioterapii, sebe-rozvojové kurzy a kurzy Tajemství ženského pánevního dna, oslavy rovnodenností, slunovratové, předporodní a poporodní rituál aj.

Článek je možno libovolně šířit v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky https://www.taraka.cz Děkuji.


Taraka Solei miluje život na Zemi a jejím posláním je provázet lidi životem na cestě poznání. Prostřednictvím vhledu, řízených meditací, seminářů a kineziologie pomáhá lidem rozvíjet své dary a žít tak šťastný a naplněný život v souladu se svou duší." Taraka Solei je autorkou karet Poznání aneb Poznej sebe a poznáš celý svět >> a knihy Cesty poznání - Poselství života. >> a několika e-booků Klíč poznání ke zdravému a spokojenému životu>> příběhu pro děti Když zazvoní zvon>> a příběhu pro ženy TARA >> Inspiruje lidi, jak si užít svou životní cestu a žít tak šťastný a naplněný život. Více o Tarace Solei najdete tady>> Tarace můžete napsat na taraka.solei@email.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.