Slunovratová meditace z lásky pro Tebe

22.06.2022

Je čas. 21.6.2022 opět vykouklo Slunce plně ve své síle, aby nám ukázalo, jak zářivými bytostmi jsme. 

Letos jsem se s vámi setkala hned 2x. 

Jednou on-line v naší uzavřené skupině Cesta duše s Tarakou, která je jen pro ženy a kde jsme se propojili společně v místnosti k oslavám Letního Slunovratu a užili si spolu hezký večer plný hlubokých uvědomění i prožitků v těle skrze propojení s osobní Vizí. 

Ve skupině jsem vám taky odpovídala na vaše otázky, za které ze srdce děkuji. Protože, kdo se neptá, nic se nedozví. :)

A podruhé jsme se setkali živě, za přítomnosti žen a jednoho statečného muže v kamenném kruhu, kde nás Slunce plně prostoupilo a ukázalo nám, jak zářivými bytostmi jsme a kolik síly neseme v sobě ke změně. 

Za obě tato setkání ze srdce děkuji. 

Vše jsem pro vás nahrála do záznamu a rozhodla se, že vám udělám radost. 

A tak si můžete poslechnout živoucí meditaci, kterou jsem vás provedla on-line ještě jednou, nebo poprvé na mém youtube kanále Taraka Solei >> 

Těším se na vaše zprávy, protože tato meditace je jiná. Je nahrávána za vaší přítomnosti a zvuku bubnu a mého zpěvu, je silná, krásná i vyzývavá, vede k akci. Je Slunovratová, šamanská, láskyplná, v síle.

Jaké byli vaše osobní prožitky během meditace a po ní? Píšete mi toto:

„Děkuju moc. Meditace úžasná. Ukázalo se mi něco, co mě nikdy ani nenapadlo a až do tohoto slunovratu vlastně nelákalo. Celé moje já bylo v hlubokém propojení s celou rodinou, manželem a holkama. Co mě ale dostalo byla moje starší dcera, která na sobě prvně měla obrovský kámen, se kterým jako bychom jí nemohli nebo nesměli pomoci. Pak jsem najednou viděla sebe u ohně s nějakou dospělou šamankou s perama ve vlasech a byla to moje dospělá dcera. Vzala mě do rukou a objímala. Láska neskutečná. A úplně na konci jsem citila sebe jak jsem v propojení s Matkou Zemí, vztahuji ruce k nebi a vzývám živly oheň a vodu. Absolutní láskyplné propojení s přírodou. Já, Šamanka..."


Radka Vorlová


„Milá Taraka Solei ,neměla jsem slov. Rozvibrována zvuky a plynutím energie ve mně jsem byla v takové hloubce, kde slova nejsou. Odpočatá, zklidněná a připravena na další kroky. Obrazy byly velmi blízké myšlenkám během dne. V jednu chvíli jsem měla vizi ženy, vedoucí mě někde...ostatní odraz toho, co poslední dny prožívám. Pohybuji se teď v pozorování toho, co je realita, co je velmi silná vize podobna realitě, ale neprojevená. Také jsem pouštěla tíhu rodu, sebe a nadechovala světlo, lásku a lehkost. Relaxuji a děkuji ti ze srdce.


Veronika Chovancová


„Děkuji milovaná, obrovská světelnost, láska, děkuji děkuji děkuji.


Věra Kurdaševičová


Děkuji, že jste přišli slavit.

Druhý den po této kráse jsem jela za vámi do kamenného kruhu, kde jsme se setkali v malém počtu, ale i tak jsme si užili nádherný společný čas. Zpívali jsme, hráli na nástroje, užili si společně dvě meditace a otevřeli se síle propojení, vnitřní síle, síle Slunce a uzdravili vše, co již není v souladu s námi a naší cestou. Dokázali jste uvidět, kým opravdu jste ve své nahotě, bez všech těch nálepek a masek a já jsem za to nesmírně vděčná. 

„Moje milá Tarako! Děkuju Ti za krásný včerejší slavnostní večer a vše, co proběhlo, co jsme prožili.  Moc krásné, moc děkuji!! Prosím pošli mi svoje číslo účtu. Ráda bych Ti poslala příspěvek." Arcturianna.

Toto byla první zpráva, která ke mně po příjezdu domů dorazila a nastává čas, abych poděkovala za to, že se toto všechno děje, že toho můžeme být součástí, že můžeme zářit a žít své životy v opravdovosti a lásce. Děkuji, děkuji, děkuji. 

Zvykli jsme si mít tolik věcí zadarmo, že velmi často zapomínáme být vděční. Nemyslím "někomu", ale sobě:

  • poděkovat si každý den za každý další zvládnutý krok na cestě, 
  • soustředění se na to, co se ten den povedlo a co ještě můžeme vylepšit, 
  • děkovat za lidi, se kterými můžeme žít a prožívat radosti všedního dne, 
  • děkovat za to, že máme střechu nad hlavou a že je tu někdo pro nás, kdo nás bezostyšně provází bez nároku na honorář a kráčí s námi, ať jdeme jakoukoliv cestou, ať se chováme jakkoliv a stále se k nám chová jako milující rodič, ke svému dítěte, jakoby něco uvnitř nás říkalo: „Nevadí, příště to zvládneš líp. Věřím Ti. Pojď. Neboj se. Miluji Tě ."
  • děkovat za naše tělo, které poskytuje chrám pro naši duši, věnovat mu laskavou péči a kvalitní jídlo, pohyb, atd. 
  • usmívat se do slunce každé ráno i večer s pocitem hluboké vděčnosti, že jsme mohli. na této krásné Zemi prožít ještě jeden den. Děkuji, děkuji, děkuji. 

A tak: Nezapomínejte děkovat těm, které milujete. Děkujte sobě a každý den se oceňte za to, co jste opět dokázali. Hledejte ty drobné maličkosti, které utváří váš den a buďte za ně vděční. Vděčnost otevírá bránu vašeho srdce. 

Pro mě byl letošní slunovrat oslavou života, čistoty, propojení, jednoty, lásky, souznění, spolutvoření, blaženosti a harmonické vibrace. Děkuji, děkuji. děkuji. 

Taraka

PS: Možná pro vás ještě zveřejním audio záznam z našeho živého setkání, ale nahrávala jsem bez mikrofonu, tak si ho nejprve poslechnu a uvidím. Pac a pusu do vašich dnů.


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>