Stačí žít sebe

28.02.2024

Nečekej na příležitosti, vytvářej je.


Možná taky čekáš, až na Tebe spadne modré z nebe, anebo Ti ho někdo sneze na Zem, nebo už nečekáš vůbec nic, frustrovaná životem... 

Co vzít odpovědnost do svých rukou a něco pro sebe opravdu udělat? 


Rozdíl mezi západní a východní civilizací je pouze v tom, že zatímco my o svých snech jen mluvíme, oni jdou a konají. Zatímco my si stěžujeme, oni jednaní a hledají způsoby, jak to můžou udělat jinak.


♥️ Otevři se vícero cestám a hledej možnosti, jak to může jít udělat. Nezabývej se způsoby, jak a proč to nepůjde. Kolik let se chceš ještě trápit, stěžovat si, dělat ze sebe chudinku a vyčítat si, že se nedokážeš posunout vpřed? 

Co opravdu chceš? 

Chceš být šťastná? 

Co Tě potěší právě teď? Nevíš? Nic? Objevuj to. Poznávej sebe.


♥️ Narovnej se, zvedni hlavu a přijmi odpovědnost za příběh, který žiješ. Nelíbí se Ti? Uvědom si: Co můžeš TEĎ změnit? Protože pouze Tvoje teď a tady, může změnit to, jak se budeš cítit nejen zítra, ale i dalších 365 dní v roce. 


♥️ Nezapomeň si hrát. Zkoušej, objevuj, uč se skrze chyby.No a co, nikdo učený z nebe nespadl, jednou se to přece povede, když vytrváš. Jen dar mít nestačí. Pokud ho necháš ležet ladem, ničím Tebe, ani druhé neobohatíš.


♥️ Pokaždé, když se budeš mít tendenci vymluvit, zastav se a zvědom si pravdu, pojmenuj si ji a pokud máš na to sílu, pojmenuj ji i těm, kterých se to týká - a to s láskou a laskavostí. 

(Př. Nechceš s kamarádkou na čaj? Proč? Př. Jsi lenivá vylézt z postele, i když víš, že by Ti setkání udělalo dobře? Nebo... Nechceš jít ven s touto kamarádkou, protože ona si dá víno, a ty jí nechceš donekonečna vysvětlovat, že nepiješ? (Neumíš tedy říct jasně, co chceš?) Nebo...Pořád si stěžuje a Tobě se to nechce poslouchat? (Co tak si nastavit hranice a říct, půjdu ven, ale budeme se bavit o tom, jak Tvou situaci změnit. A ne o tom, co vše ve Tvém životě stojí za ho...?)Nebo... Nechceš na čaj, ale šla bys s ní na procházku do lesa, nebo do kina, nebo nakupovat či venčit psy v útulku? Neboj se mluvit o tom, co potřebuješ jinak. Možná se setkáš s kladnou odpovědí, ale dokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. 


Hurá do života, ve kterém zbytečně nemluvíš, nehodnotíš, nesoudíš, 
protože žiješ svůj život a skrze všechny ty krásné okamžiky, nemáš chuť, ani čas zabývat se něčím, co není součástí Tebe. Prostě 

žiješ sebe a to úplně stačí. 


Pořád si nevíš rady? 

Napiš mi, s čím neumíš hnout a já Ti ukážu, jak to můžeš změnit. Aneb vše jde, když se chce. Vyplň dotazník tady >> (Čím konkrétnější budeš, tím konkrétnější odpověď dostaneš.) Ukážu Ti, jak snadné to může být, když se otevřeš změně.

Co nás spolu letos čeká, najdeš v kalendáři akcí - na již vypsané živé akce jsou všechna místa téměř obsazena nebo obsazena. S některými z vás se uvidím tuto sobotu a neděli na semináři TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA, ať tu změnu života, začneme hezky zdravě, šťastné a od základů, které budou pevnou oporou pro náš život. 


V kalendáři najdete taky brzy oslavy rovnodennosti zdarma, kde se můžeme potkat, Vědomí lůna, letní akce na kterých mě můžete vidět a další novinky.

Prosíte mě taky, abych Akademii průvodkyň otevřela i v březnu, je-li to i Tvůj zájem, napiš mi. Je pouze pro 6 žen a mám ji jinak naplánovanou až na 11.11.2024, kde už se ženy hlásí. Více článků, vhledů, zajímavostí a vše, co tvořím, plánuji, chystám, miluji, najdete na mém blogu nebo webu.


Tento rok nás vede do síly. Nechte rozpadnout vše, co vás roky trápí, aby z toho prachu mohlo nové povstat. 

Pusa letí. 

Taraka


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>