Svět promění se pak…

20.04.2018

Dnes ráno jsem si toužila pustit písničku od Tomáše a Tamary Klusových s názvem A pak

Miluji tu písničku, která vyjadřuje tolik důležitých věci, o kterých Vám chci psát v dnešním článku.

"Svět promění se pak...nic stejné nebude dál..."

Zpívá Tomáš s Tamarou a ano, mají pravdu. Po každém dalším kroku v našem životě se náš svět promění. Proto je dobré, jak říká Jarda Dušek: "Dělat vše nejlépe, jak dovedeme, ale ne lépe..." Abychom věděli, že jsme udělali maximum pro to, po čem jsme toužili...

Spousta lidí touží po změně, ale bojí se udělat další krok. Žijí v šedi všedních dnů, jsou stále více frustrovaní, napjatí, nespokojení, stále více mimo sebe a svoji cestu, ale ten krok, který je dělí od změny nechtějí nebo vlivem strachu nemohou udělat... Protože ví, že:

"Svět promění se pak...nic stejné nebude dál..."


A tak jsou dál v té nevyhovující šedi, kterou nemění, protože neví, co bude dál a bojí se změny. Možná je i napadá, co když je ta šeď vlastně dobrá? ....I když vnitřně ví, že není... Potřebují něco ve svém životě změnit, aby se cítili jednoduše hezky...

Často se bojíme změny, protože nevíme, co bude dál. Na jednu stranu je to pochopitelné. Jenže většina lidí má v hlavě pouze to, že pak to bude ještě horší. Toto vnitřní nastavení je třeba změnit. Já například věřím tomu, že vždy přijde něco lepšího a s touto vírou se daleko lépe žije, rozhoduje i jedná. :)

Neztrácejte svůj čas setrváváním v situacích, které Vám nevyhovují. Mluvte otevřeně o svých pocitech, o svých potřebách, o tom, po čem touží Vaše srdce a vymaňte se z těch šedivých dnů. Nevyčítejte, pouze mluvte o tom, co cítíte. Nebojte se mluvit o svých snech, aby Vám je někdo nevyfoukl, protože i kdyby tomu tak bylo, udělá to jinak... Vy máte svoji cestu, svůj sen, svůj jedinečný otisk ve všem, co uděláte a ten Vám nikdo nevezme. Věřte si!

Nehledejte důvody, proč neříct lidem, co Vám trápí.

Nehledejte důvody typu: "Teď na to není vhodná doba...Teď se to nedá... Až budu mít víc peněz... Až bude mít manžel lepší rozpoložení... Až budou děti větší...atd."

Sami cítíte, že se tím pouze vzdalujete svému snu. Ano

"Svět promění se pak...nic stejné nebude dál..."

Ale co když to bude lepší? Co když se Vám potom bude volně dýchat? Co když se pročistí vzduch v situacích, ve kterých bylo nedýchatelno? Co když se vše promění tak, že konečně budete žít to, co jste vždy chtěli, po čem jste toužili?

Věřím, že už jste zahnali toho strašáka s větou: " Ale co když ne?" a nechali ho rozplynout...:)

Přijměte odpovědnost za svůj život!

A pokud se dál toužíte cítit tak, jak se cítíte TEĎ, setrvejte v tom. Ale pokud NE, už víte, že to kdykoliv můžete změnit a

"Svět promění se pak...nic stejné nebude dál..."

A já Vám to moc přeji!

Stačí se otevřít svým pocitům.

S láskou Taraka Solei

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.