Touha

24.09.2020

Neustále jako lidstvo po něčem toužíme a říkáme si, že

🌸 jednou, až dokončíme to a ono,

🌸 až našetříme dost peněz a nebudeme muset tolik pracovat,

🌸 až si zpracujeme témata, která nás tíží,

🌸 až zhubneme,

🌸 otěhotníme,

🌸 zaplatíme dům,

🌸 najdeme si partnera či partnerku,

🌸 až budou děti velké nebo až budeme v důchodě apod....


...budeme konečně šťastní...

Ale pak, když konečně přijde ta chvíle, jsme jen unavení z toho všeho snažení...

A tak si vytvoříme nový a nový plán, který nás udělá šťastnými. Cosi, co je někde neuchopeno v dálce. 


Stále čekáme na zázrak, který nám mezi tím tiše protéká mezi prsty.

Tím zázrakem je sám život.


Každou minutu, sekundu, oka-mžik, se můžeme rozhodnout prožívat ho naplno a milovat to jedinečné TEĎ, které je tu pro nás.


Božská bytost miluje, prožívá, nelpí, neočekává, jen je a žije svůj ráj na Zemi.🌷🙏🏻

NEČEKEJTE na zítra... uvědomte si, jak se cítíte právě teď? A pokud se vám to nelíbí, změňte to. Buď tím, že uděláte konkrétní kroky ve svém životě právě teď a přestanete se vymlouvat na někdy a pokud to nejde, změníte postoj k věcem, které se nedají změnit. Někdy však jen stačí, sundat klapky na očích a hned je život mnohem krásnější, potíží mnohem méně a možností neomezeně mnoho. Otevřete se životu. 


Báseň z nově připravované knihy Sarah: Klapky na očích >>


klapky na očích

jimiž bráníš se vidět možnosti svého bytí

stačí odložit a spatřit

nový směr

kdy nezáleží vůbec na tom s kým jsi protože

nikdy nejsi opuštěn

tvůj život je plný tak jak si to

dovolíš

stačí se na něj usmívat a přestat chtít

cokoliv

nic neudělá tě šťastným

ten pocit v sobě najít máš

to Božské světlo ti nekonečně sluší

tak už ho prozař svýma

očima

s láskou tobě🔆


Jedna moudrá žena-vědma-stařena dnes řekla: 

„Neboj se! Jdi s hlavou vztyčenou. Raduj se z každého teď bez ohledu na to, co bylo, bude, nebo by mohlo být kdyby... To nejdůležitější se děje TEĎ. Jako stařena mám už vše za sebou, jsem skonem tvého života a když se ohlédnu, vidím požehnání, kterého se mi během života dostalo v každém okamžiku. Konečně spatřuji moudrost toho všeho, čemu jsem často nebyla schopna porozumět. Přestaň si svůj život kazit omezujícími myšlenkami, lpěním, chtěním, či potřebou nedostatku. Zažívej dostatek již nyní. Náplň svůj život, tu nádobu poznání - co do ní vložíš je na tobě. Máš tu moc. Vyživ se zevnitř a začni konečně žít."

S láskou  pro tvou cestu napsala Taraka🔆


Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.