Tvořeníčko, tvoření, zlatavého kvetení

16.01.2021

Tvořeníčko, tvoření, zlatavého kvetení. 🤩

Tak nějak se to dnes hodilo. Na oslavu. 🥳🥳🥳 Dokončila jsem totiž pro vás první část celoročního kurzu, která se bude týkat hojnosti, prosperity, bohatství, lásky, naplnění a mám z toho obrovskou radost. 🤗🙏🏻🤗🤩😘

Prolomila jsem ledy, překonala sebe samu a vydala se na viděnou a slyšenou do on-line světa, kde můžeme být spolu. V propojení, v srdcích. Čeká nás nádherná roční cesta, která změní život nám všem.

Těším se na to. 🤗🤩🤗

Právě jsem dotvořila stránky k přihlášení a ukládám pro vás videa a záznamy.


Chce se mi teď napsat žádné tlachy, půjdeme na dřeň. 🤪🤔😎

Prolomíme ledy, které tě držely pod hladinou a ty vyplaveš na slunce 🔆 z té zmrzlé energetické vody. Prozáříme se, prozáříme vše.

Už žádné výhybky!
Pouze jasná cesta.
Žádné prázdné řeči,
jen jasné kroky ke změně.
Ženství, ať kvete v nás v každém věku.


Ať skrze otevřená srdce sdílíme lásku, přijetí, živost, vášnivost, jasnou vizi, prosperujeme a jsme v Božství.


Program jde zakoupit kompletní pro největší přínos na vaší roční cestě, nebo po částech. Je tedy dostupný všem. 

Juch to je síla tvořivá.

Line se k tobě, ženo.


Pojď se vydat na cestu.

Jsem tu pro tebe.


Nebudu tě nic učit, protože vše máš v sobě.

Provedu tě skrze tvé jedinečné osobní prožitky, aby ses díky nim rozpomenula na to:

  • jak úžasná jsi,
  • kolik radosti, hravosti a lásky máš v sobě.
  • jak svobodný je tvůj život,
  • jak máš ve svém životě spoustu času pro vše, co si přeješ,
  • jak úžasné je tvé bytí, otevřeš-li se energii svého srdce,
  • jak jsi vášnivá, milující, milovaná
  • jaké dary si přinesla na tuto zem,
  • jak důležité je projevit se, protože jinak se nemůžeme vzájemně obohacovat a tak poznání, které jsi přinesla na tuto Zemi upadne v zapomnění a to by byla velká škoda.

JEN TY A TVÉ PROŽITKY


KLIDU - LÁSKY - RADOSTI - HRAVOSTI - PLNOSTI - VITALITY - ZDRAVÍ - ŽIVOSTI - ENERGIE - TICHA - RELAXACE - VÁŠNĚ - TVOŘIVOSTI - HOJNOSTI - PROSPERITY ...


BUDEME SE BAVIT.

(K)ROK K SOBĚ
DEJ SAMA SOBĚ.

Ukážu ti cestu, jak si udržet vnitřní mír a klid, jak zůstat v sobě i při nepřízni osudu, jak vyživit svou energii, své lůno, svůj vnitřní pohár. Jak se z vystresované ženy, která je zaplavená povinnostmi běžného dne, stát ženou ve své síle. Jak si rozvrhnout lépe den i pracovní povinnosti, aby ses z toho nezbláznila a žila život, o kterém jiní jenom vypráví. Jak nemít vysoká očekávání ani nároky na sebe samu.


JE TO ČAS PRO TEBE.

CHCEŠ SI HO UŽÍT A VYMANIT SE Z KRUHU ŽIVOTA, 

KTERÝ JSI DOPOSUD ŽILA?


Pak si ho dopřej.

Jinak se nic nezmění a ty to víš.

Taraka 

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.