Úplněk a jeho síla v době Beltainu

30.04.2018

Síla úplňku je veliká.

Cítím ji od malička, kdy jsem často náměsíčná pochodovala po domě.

Nyní vnímám úplněk jako dar plný nádherné očistné energie, která vyplaví vše na povrch, aby se člověk opět mohl uzdravit a naplnit světlem.

Úplněk a jeho působení na člověka se liší podle znamení, ve kterém se nachází. Například ten dnešní úplněk 30.4. 2018 byl ve znamení Štíra. Proto byly citlivé pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost, geny. V tuto dobu je tedy dobré o tyto orgány pečovat a nezatěžovat je.

Za úplňku se nedoporučují žádné lékařské zákroky.

Naopak je vhodné sbírat kořeny bylin, které mají v době úplňku největší sílu.

Také krystaly je vhodné nabíjet při úplňku, aby se očistily a nasbíraly novou sílu stejně jako my lidé.

Štír je spojován s vodním živlem a jeho silnými vlastnostmi jsou houževnatost a vnitřní síla. Proto je dnes vhodné dokončit věci, které jste si plánovali již delší dobu a z nějakého důvodu se Vám je nepodařilo dotáhnout do konce.

Úplňky prožívá každý z nás po svém. Děti často v období úplňku trpí neklidem a nespavostí, dospělí větší nervozitou. Nechejte vše tak, jak přichází. Pozorujte své emoce a především v den úplňku splyňte s touto energií. Darem z nebes. Například formou meditace. Protože v tuto dobu přichází nádherná tvorba.

Dnešní úplněk je protkán také energií Beltainu, který se datuje na Filipo-Jakubskou noc. Beltainem oslavujeme příchod jara a znovuzrození přírody i člověka. Je to svátek, který vznikl jako oslava keltského boha Belena, a také jako oslava ohně a léčivých vod. Proto se v tuto noc zapalují velké ohně, které mají symbolicky očistit lidi i zvířata od neduhů a nečistých myšlenek, které se nashromáždily v temném zimním období. O to větší sílu má tento svátek právě v dnešní úplňkový den.

Hezké a procítěné úplňky Vám všem, přeje Taraka Solei.

30.4.2018

Taraka Solei Žena, která miluje život. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání. Jejím posláním je provázet ženy životem cestou lásky, otevřeného srdce, vědomého ženství, vědomého života a ukázat tak lidem, jak úžasné je milovat život, když si dovolí zářit. Inspiruje k nalezení osobní cesty, k objevení svých darů, k probuzení lásky v sobě, k zářivému ženství, živoucí sexualitě, vnitřnímu klidu, prosperitě, k životu v rovnováze, v radosti, ve zdraví a v naplněných vztazích. Probouzí vášeň k životu, vnitřní radost, vděčnost i zodpovědnost za svůj život. Bytostně vnímá a cítí, že jedině propojením těla, duše, emocí, energií se dějí opravdové zázraky a proto provází cestou fyzioterapie, kineziologie, terapiemi pánevního dna, řízenými meditacemi, vhledy a množstvím autorských prožitkových kurzů osobního rozvoje a tvůrčí vize, on-line programů pro ženy i živých akcí. Přináší tak nový nadčasový pohled na život. Díky tomu našlo svou cestu k radostnějšímu a naplněnému životu již tisíce lidí. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky, kinezioložky, lektorky pánevního dna, aktivátory a inspirátorky najdete na: https://www.taraka.cz,  www.cestypoznanizivota.cz, https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz Tarace můžete napsat na taraka@cestypoznanizivota.cz nebo se připojte k jejím přátelům na FB Taraka Solei.