Vše, co se děje, děje se pro Tebe

31.05.2024

Čas letí a vše, co se děje, je tady pro nás. 

Tedy, nežijete-li ve svém životě to, co jste si přáli, změňte to. 

Změny nemusí být hned markantní. 

Mohou být postupné, malinkaté, až jednoho dne zjistíte, že jste skrze ně úplně proměnili svůj život. Cítí-li se na dně a není to jen deštivým počasím nebo úplňkem, je na čase něco ve vašem životě změnit. 


Začněte maličkostmi. 

1. spát choďte dřív - ideálně do 22.hod. a bez mobilu u hlavy. 


2. před spaním místo televize poděkujte za uplynulý den - najděte si v něm to, co se vám povedlo, ale i to, co za nic a zkuste vymyslet, jak byste to mohli udělat jinak. Uvědomte si taky, komu jste svým chováním pomohli, koho podpořili a za co jste vděční. 


3. Po probuzení nezapínejte hned sítě a nezkoumejte, co je na nich nového. Ještě se zavřenýma očima přivítejte nový den. Pohlaďte své tělo a poděkujte mu za to, že ho máte a že skrze něj můžete prožívat. Pak se protáhněte, ještě v posteli. Usmějte se na svět a teprve se na posteli posaďte. 


4. Pokud chcete, vyzualizujte si to krásné, co vás v životě čeká. Co vás ten den nemine. Co krásného dnes zažijete? Otevřete se tomu. 


5. Během práce s lidmi více naslouchejte a NEMLUVTE O JINÝCH V JEJICH NEPŘÍTOMNOSTI. Uleví se všem. 


6. Pokud zjistíte, že se během práce nesoustředíte, věnujte prostor přestávkám. Můžete se napít čisté vody nebo vody s citronem, zajít si na toaletu, lehce se protáhnout v sedě na židli nebo ve stoje. Pokud máte chuť na 150té kafe, tak si svižně zacvičte, nebo si na chvíli dřepněte do hlubokého dřepu. 


7. Po práci uvolněte nahromaděné emoce dříve, než přijdete domů. (Běžte se projít přírodou. Nebo cestou vlakem či autobusem meditujte. V autě například zpívejte.) Cokoliv, co vám funguje a převede vás z pracovního procesu do života. Pokud nic z toho, dejte si doma po práci ledovou sprchu. To funguje:) 


8. Dejte si dobrou vědomě připravenou svačinu:) a jezte ji rukama. Spojíte se tak lépe s jídlem a uděláte něco pro své zdraví, pro své tělo. 


9. Hodinu denně buďte v přírodě. Sítě omezte na na 15-30 minut a zbývající čas věnujte tomu, pro žijete na zemi. Není to proto, abyste se váleli u sítí a rolovali na další a další legrační videa. Co byste dnes chtěli zažít? Bez jakého zážitku nechcete odejít z tohoto světa? Dovolte si ho dnes.  

Příroda je ten největší lék pro naši duši, ta nejkrásnější cesta transformace, Mateřská náruč, která je nám dennodenně nabízena pro naše spočinutí. Pro naši důvěru v život. Pro naše otevření se životu. Následuj ji. Pozoruj ji. Buď s ní ve spojení. V přírodě vždy dříve nebo později, nalezneš odpovědi na své otázky. Nalezneš cestu.


10. Užijte si čas s rodinou bez televize, sítí, klidně v tichu, u společenské hry, v přírodě, nebo jen tak. 

Den je nádherný. Každý den. I ten, který se tak hned po ránu nejeví. 

Užijte si tedy každý den po svém.

Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>