Vyživuj svoji duši

07.10.2020

Nedostatek vnitřní radosti ubíjí tvou duši, která poté touží po vyživení z venku a volí k tomu různé závislosti - ať už omamné látky, alkohol, kouření, kávu, čokoládu, přemíru práce, negativní vztahy, negativní myšlení, partnerství, které ti ubližuje atd.

To je vše ti ukazuje, jak je třeba otevřít se opět svému vnitřnímu světu a začít žít v souladu se svou duší. To jediné je třeba.


Žij radost!


Dopřávej si pro sebe pravidelně čas, kdy se vyživíš zevnitř. Naslouchej své intuici, která je tu proto, aby tě chránila.


Pokud jsi prožila zradu či bolest, nepomůže ti utápět se vtom skrze zlobu, lži ani prožitky, které tě odvádí od sebe samé. Všímej si, jak si v té chvíli odpojená sama od sebe a řekni 'DOST' situacím, které tě upínají k něčemu, co ti pouze připomíná tvůj radostný naplněný život.


Nevzdávej se sebe samé a nepřijímej pouze náhradní možnosti. Žij svůj život plně. Dopřej si čas na výživu své duše, na uskutečnění své vize a nasycení svého vnitřního světa. Opečuj své vnitřní dítě. Naslouchej svým instinktům.


Dokážeš to!


  • Neboj se bránit, když je to třeba, nejsi mučednice.
  • Neboj se bojovat ani utíkat, nejsi obětí.
  • Neboj se vybírat si kolem sebe lidi, o které se můžeš opřít.
  • Neboj se odmítnou to, co ti nevyhovuje.
  • Nepřehlížej to špatné, i když stále zůstává něco dobrého.

Konej! NASTAV SI SVÉ HRANICE!


Odpoutej se od těch, co tě zraňují a tvoř. Protože přece víš, že nezachráníš ostatní tím, že zničíš sebe. Nenech si ubližovat. Můžeš být přece vzorem pro jiné, aniž bys padla na dno.


Jen buď sama sebou!


Dej si čas na uzdravení a vyživení své duše. Ano, vím, že vydržíš nějakou chvíli bez potravy, ponořena do tvoření, za které schováš svoji závislost = nevidět se, necítit se, nenaplňovat své potřeby, trýznit se, utápět se, na oko být dobrá pro jiné, však prázdná pro sebe... Ale co pak?

Deprese? Vyhoření? Stop stav? Nemoc fyzického těla?

Místo toho, řekni svému životu a radosti 'ANO'. Nežij pouze povrchně, nebuď svým vlastním stínem.


Tvoř v souladu se svou duší!

Naslouchej své intuici a pokud tě zatím vede špatným směrem, víš, kde začít.


Začni u sebe!

V nepořádku těžko budeš něco hledat. Avšak jakmile uklidíš, začne tvůj vnitřní svět vzkvétat a ty se projevíš naplno ve své kráse a budeš zářit.


Zař!


Taraka

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>