Vyznání

18.07.2018

Krásný den všem mým přátelům, mé rodině, mé světelné rodině i Vám, kteří si jen toužíte přečíst nějaký článek a narazili jste právě na mé vyznání.

Zamýšlela jsem se nad tím, jak Vám více přiblížit sebe, moji osobní cestu za poznáním sebe samé, všech Vesmírných pravd, které jsem s Vámi sdílela například v Kartách poznání, knihách nebo na mých seminářích či e-booku.

Je to vyznání o tom, jak se mi podařilo probudit mé dary a nahlédnout do toho všeobjímajícího kouzelného světa a změnit svůj život a díky tomu i životy mých blízkých...

Ano, i já jsem musela projít řadou změn, které nebyli vždy lehké a často jsem si je uvědomila až ve chvíli, kdy jsem se nadobro zbavila některého ze svých omezujících přesvědčení a programů. I já jsem pracovala na svém seberozvoji každodenní přítomností, oslavovala slunovraty a rovnodennosti, kde jsem hledala samu sebe a skrze přírodu se propojovala nejen se sebou, ale i s Matkou Zemí a Otcem Nebe.

Až se jednoho dne stalo, že jsem si zablokovala záda. Nemohla jsem chodit, jít na záchod, prostě nic. Jediné, co jsem mohla udělat - bylo ležet a přemýšlet o svém životě. Jako fyzioterapeutka jsem naučila manžela všechny neurologické zkoušky a vyšetření, které mi s láskou vytestoval a já zjistila, že můj 'problém' spočívá pouze v mé hlavě.

Plakala jsem. Plakala jsem hodiny a pak si uvědomila proč... Neuvěříte, neplakala jsem proto, že se nemůžu ani hnout, ale proto, že jsem si neuměla představit, co bude s dětmi a manželem, jak se o sebe postarají, co budou jíst, kdo je přebalí atd., když já se nemůžu pohnout. (Pořád jsem kladla všechny na první místo, až jsem padla na dno, abych pochopila...)

O co horší bylo zjištění, že to hravě zvládají. :D Uvědomila jsem si svoji nahraditelnost a to, že když já nemůžu, dějí se věci i beze mě. A tak jsem plakala dál a ubíjela se lítostí, jaká jsem nahraditelná chuderka. :)

V tom mi Bůh = Vesmír = Zdroj 'podal pomocnou ruku' a já poprvé prožila pocit absolutního odevzdání. Odevzdání z uvědomění, že vše se děje tak nějak samo, stačí jen plynout. Že nemusím vše zvládnout sama, protože je kolem mě spousta lidí, o které se můžu opřít. Že nemusí být vše v pořádku napohled, pokud to není v pořádku uvnitř.

Můj pád na dno otevřel všechny zanesené kanály mého vědomí za všechny ty roky mého života, které najednou vybuchly jako saze z komína a proměnily můj život i životy celé mé rodiny, mých přátel a v posledních letech i ty Vaše. Všechna ta zadržovaná energie se drala na povrch a já pocítila jaké to je žít v jednotě se vším a jednoduše plynout.

Když se dnes dívám zpátky jsem vděčná za každé mé zakopnutí i ta zablokovaná záda, která mě donutila vyplakat zadržené slzy, smutky, propustit všechny strachy a obavy a otevřít se novému, nepoznanému, čistému vědomí.

Nepotřebujeme vědět, co bude - něco určitě ano:). Důležité je žít tak, jak si to přeje naše duše.

No jo, ale co když jí nevnímám, neslyším?

Napadlo Vás to, že? Nebojte, je to opravdu jednoduché. Tam, kde se cítíte dobře, kde pro Vás čas přestává plynout, kde záříte úsměvem - třeba jen tím vnitřním, kde jste sami sebou, kde často ani nepotřebujete jíst, spát, odpočívat, kde se cítíte prostě tak báječně jako byste splynuli se vším, tak TO JE TO ONO - VAŠE CESTA.

I když jsou začátky těžké, jsou to jen zkoušky našeho záměru, zda jsme opravdu dost silní a vytrvalí na to, abychom zvládli to, po čem touží naše duše. Snadno dosažených vítězství si často člověk necení.

Říkejte ANO životu, zkouškám, proměnám, protože život je neustálá změna 

- pohyb plný zázraků.


Nesuďte ostatní, zaměřte se pouze na sebe a svoji cestu. Nezáleží na tom, zda je někdo více ve svém středu nežli vy. Důležité je, že být v blízkosti takového člověka nebo například realizovaného Mistra Vás posouvá dopředu k Vaší osobní opravdovosti, čistotě.

Víte, jak se to říká - podívej se na pět svých přátel - není náhoda, jací lidé se nachází v naší blízkosti.

Změňte svá přesvědčení, vše jak je odevzdejte Bohu = Zdroji = Výšinám, zahoďte vše, co jste si kdy mysleli a klidně s úsměvem začněte každé ráno znovu. Život začíná prvním nadechnutím a končí posledním výdechem a tak se nadechněte. Dýchejte tak, jako by to mělo být naposled. Oživte své tělo svých dechem, uvolněte tak všechny uzavřené energetické dráhy a plni nové energie dělejte jediné - BUĎTE TADY A TEĎ. Uvědomte si, zda tam, kde jste nyní jste šťastní a pokud ne, změňte to - krok za krokem, plni odevzdání.

Zbavte se svých očekávání toho, jak byste se měli chovat, jak byste měli vypadat, co byste měli dělat. Jen naslouchejte svému srdci a odevzdejte se lásce.

Pokud otevřete dveře a vykročíte na svoji cestu, dáte do pohybu nejen svůj život, ale i vše kolem.

Budete vedeni neomylným hlasem své duše k tomu, abyste postupně odhodili všechny 'slupky cibule', všechny své názory, očekávání, vnímání světa.

Když se pak ohlédnete zpátky zjistíte, že jste svojí proměnou proměnili všechny své blízké pouze tím, že jste společně byli:)

Život v souladu s duší i se vším kolem není o tom, že budete někde sedět jako mnich a meditovat od rána do večera. Znamená to vydat se znovu a znovu vstříc zkouškám, setkání, poznání a dovolit si být. Ještě zažijete chvíle, kdy budete propadat různým emocím, pocitům jako je vztek, zlost, strach atd., ale již budete vědět proč.

Možná Vás napadá, zda vůbec něco měnit, když to stojí nějaké to úsilí, spoustu změn a možná i proměnu lidí ve vašem okolí...

ŘÍKÁM: "ANO!"

Najednou totiž pocítíte, jak krásné je žít. Přestanete si stěžovat na to, jak je život těžký, protože v každé zkoušce uvidíte touhu Vaší duše navést Vás opět na Vaši cestu. Až se jednoho dne stane, že s ní splynete natolik, že přestanete vnímat čas a Váš život se promění v jedno dokonalé TICHÉ TEĎ. Emoce s Vámi přestanou lomcovat, protože si budete vědomí programů, které jsou za tím a tím pádem vše rychle zpracujete a proměníte. Přijmete se takový, jací jste a dokážete tak přijmout i ostatní - bez hodnocení, soudů, v pokoře, odpuštění a lásce, protože každý z nás má svoji CESTU DUŠE, ve které čas nehraje žádnou roli.

Vaše tělo Vám bude sloužit jako chrám pro Vaši duši - bude zdravé a dokonalé, Božské. Začnete lačnit po poznání svého života, které se před Vámi bude otevírat až se najednou tím poznáním sami stanete. A poté přijde jediné - upřímná, hluboká vděčnost, pokora, láska, odpuštění a přijetí.

Miluji život a děkuji za každého z Vás. Mám radost ze společného tvoření, plynutí i pochopení souvislostí. Mám radost z každé odloupnuté slupky cibule.:)

Láskou dojatá, Taraka


Další informací o mně najdete tady >>

Pokud toužíte pochopit souvislosti můžete si vybrat z mé nabídky >> https://cestypoznanizivota.cz/karty-kniha-ebook/


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>