Zasázeny stromy za knihu Triša aneb plníme si sny

03.11.2019

Dnes oslavuji společně s Vámi se všemi a chci Vám nesmírně poděkovat za to, že jste investovali čas, energii i peníze do projektu, který pomůže nám všem. Všechny peníze, které se na stromky vybraly, byly investovány a tak se i díky Vám ocitlo 200 ks stromů za knihu Triša v krajině v blízkosti Babího Lomu a Lelekovic u Brna. 

Sázeli jsme obalovaný dub a že nás bylo. (Mám z toho velikou radost.)

V propojení s knihou Triša , s přáteli s Vitalvibe, Love of raw a knihou Živý princ jsme tak společně vysázeli přes 3000 ks stromů, což je úžasné a já vám všem nesmírně ze srdce děkuji. 

Počasí nám přálo, nepršelo, nefoukalo a tak jsme si mohli užít společný čas s vynikající horkou čokoládou a kurkumovým nápojem od Zuzky. 

S manželem a dětmi jsme zasázeli asi 15 sazenic s vědomým záměrem a máme z toho velkou radost. 

Děkuji lesníkům z Lesy Města Brna, kteří nám pověděli o lese a dětem připravili parádní stan plný poznání - s lesním pexesem, poznáváním zvířat, rostlin, atd.

A především děkuji Vám - čtenářům Triši, kteří jste mě zahrnuli vlnou hřejivých pozdravů, objetí a dokonce i dárečků. Moc ráda jsem Vás všechny poznala osobně a těším se, kolik toho společně vysázíme v příštím roce. (Stromečky si opět můžete koupit tady >>)

A pokud za námi toužíte přijít na křest knih (pozor! změna místa), ráda vás uvítám spolu s kmotrem akce Martinem Maokem Tesákem, na kterého se již můžete ladit třeba na youtube v jeho písních. 

S láskou Taraka