Znovuzrození a smrt v souvislosti s Lví bránou

30.07.2019

Asi před dvěma lety mi začali přicházet zprávy z výšin o smrti. Byla jsem vyzvána, abych sepsala a předala informace, týkající se tohoto tématu. Pamatuji si, jak jsem si říkala, že je to příliš těžké téma. Měla jsem pochybnosti o tom, že by toto téma vůbec někoho mohlo zajímat. Připravovat takový seminář se mi zdálo jako ztráta času a ano, i já oddalovala to, co bylo nevyhnutelné.

No, ale jak to tak bývá: „Odříkaného chleba největší krajíc.:)"

Inu, vydala jsem se na cestu znovuzrození a smrti. Na cestu, na kterou se vydal každý z nás a často i několikrát, ať už se k tomu stavíte jakkoliv. A v ten moment se začali dít opravdové zázraky. Seminář jsem sepsala za několik málo dní a po jeho zveřejnění se snad za 5 minut celý naplnil.

V tu chvíli jsem si opět uvědomila, jak malá jsme stvoření v tom překrásném koloběhu světa, znovuzrození, života a smrti a přesto, jak důležitá poselství a poslání sebou v životě neseme. Stačí naslouchat své duši, tomu Božství v nás a nechat se s důvěrou vést a odevzdat veškeré své pochyby, předsudky, veškerá svá očekávání o tom, jak by to mělo být, protože ono už to je. Děje se to stále a znovu tady a teď, v každičký okamžik a pouze na nás je - na každém z nás, jak s tím svým každičkým okamžikem naložíme. Jestli budeme naslouchat hlasu své duše a následovat ji, nebo raději půjdeme tou svojí starou známou "bezpečnou" cestou...

Co však bylo ještě krásnější a opravdu mě dojalo, bylo spatřovat, ty nádherné lidské bytosti, které se semináře zúčastnily. Naslouchat jejich zprávám a vidět tu obrovskou změnu, která se během okamžiku udála v jejich životě.


Přečtěte si to od nich sami. Nedokázala bych to vyjádřit lépe.

Kalea:

Milovaná Tarako,

celý dnešní den hledám slova, která by dokázala nejvýstižněji popsat pocity, myšlenky, které se mi od soboty honí hlavou. Slova, která by dokázala dostatečně popsat stav blaženosti a nabyté moudrosti, slova, která by přesně vystihla láskyplně prožitý den. Slova, která by dovedla všem přiblížit tu všeobjímající náruč bezpodmínečné lásky, která právě i k smrti neodlučitelně patří, slova, která by přiměla každého k zamyšlení, jak duchapřítomný, intenzivní, tajemný, mystický, ale laskavý a hřející den jsme společně mohli prožít.

Má nejdražší Tarako, Z CELÉHO SVÉHO SRDCE DĚKUJI!!! Děkuji, že JSI, děkuji že dáváš! To je asi to nejpřesnější shrnutí všeho, čeho jsem plná. Už teď se těším na další společnou jízdu, protože vím, že jich nás ještě hodně čeká ... Jsi světlo, světlo nás všech.

Navždy tvá, Kalea

Petra:

"Milá Tarako, ještě jednou Ti srdečně děkuji za sobotní seminář. Byl pro mě transformující a opravdu cítím od soboty v sobě více spojení se světlem své duše, a oživením své dětské části, která se kdysi (ve 4 letech) smrti vůbec nebála. Naopak se radovala když zjistila že děda zemřel...ale nepochopením "dospěláckého světa" se zavřela.

Když jsem šla cestou domů, viděla jsem ve všech lidech prvotně místo fyzického těla světelnou zářící kouli , tak jsem se musela usmívat . Děkuji

Měj se co nejlépe, krásné dny. Petra"

Manea:

Nejmilovanejsi Tarako, zeme moje,tahne me Ti napsat tohle osloveni, diky Tobe dostavam vse, co moje duse zapomnela, silu, radost, energii, moudrost...A neskutecne si vazim, ze se mnou vsechno prozivas a prochazis a ze me vedes. Jak jsem stastna a vdecna, ze jsme se poznaly. A citim obrovskou pokoru, ze mi byl dan dar tak brzo v mem zivote, ze se muzu vracet k dusi, korenum a naopak bourat zdi kolem sebe a shazovat rodinne zateze. Diky Tobe je to vsechno mnohem snazsi. Dekuji za Tvoji nesmirnou podporu a lasku! Jak me provazis vsim tezkym a jsi se mnou. Jak odlupujes skorapku po skorapce a ja jsem cim dal bliz jednote, lasce a vsemu podstatnemu, vlastne podstate samotne.Vcerejsi seminar (Znovuzrozeni a smrt), jak ja jsem se toho bala. A i kdyz je to v tu chvili tezke, kor v chramu se mi klepala kolena, tak jsem z predchozich Tvych semimaru vedela, ze to zvladnu a proto jsem do toho sla! Naucila jsi me dokonale techniky, ktere pak nejsou ani technikami, ale staci si vzpomenout a prozit to... A nejkrasnejsi na tom vsem je, ze vis, ze to do sebe krasne zapada, kosticka po kosticce a vse je v poradku a tak, jak ma byt a musis se smat :)A pamatujes, jak jsem Ti rikala, ze mam moc rada, jak se vecem smejes? Uz se taky zacinam smat, moc me ten vesmir a vsechno okolo bavi. To zjisteni, ze si vse delame sami a ze to je vlastne hra a je moc fajn si hrat a bavit se.Moc se tesim, az si vse zpracuju z toho vcerejsiho seminare....


O smrti a znovuzrození vám nyní píšu v souvislosti s přicházející energií Lví brány, která sebou přináší smrt pro vše staré, vyprahlé, nevyužité, zapáchající až shnilé - ať už jsou to naše přesvědčení, rodové programy, energie, naše zaměstnání, vztahy či naše samota.

Tato energie nás vede více než kdy jindy ke smrti všeho, co nám již neslouží a k posunu na naší cestě do naší hluboké moudrosti a síly, podpořené silou lva.

Nejde o to, abychom ze svého života vytěsnili vše nečisté. Naopak. Nyní, více než kdy jindy, jde o to, abychom se naučili posvítit si na své stíny, protože teprve tehdy, kdy je dokážeme spatřit, je dokážeme také plně přijmout a proměnit.

Rozhodněte se pro život v radosti a lásce, který přijímá vše, co přichází bez soudů a hodnocení a nechává to plynout, ať už je to jakékoliv.

Vykročte do neznáma plně ve své síle bez zbytečných programů, strachů i obav.

Odhalte se jako novorozeňata a ukažte světu svoji vnitřní čistotu - ryzost, kterou máme všichni jednu a díky které můžeme společně tvořit krásný svět.

Naučte se přijímat své prohry, jako školu života a neznámkujte se příliš přísně. Prostě si život užijte a buďte shovívaví a laskaví k sobě navzájem.

A především, jak už jsem vám dneska psala na fb stránce TARAKA SOLEI nebo na instagramu...

Kromě lásky je v životě velmi důležitá pokora.🙏🏻 Buďte pokorní a řiďte se heslem: "Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj." Ale k tomu se nejprve musíte naučit milovat sami sebe, objevit své dary, vědět kým opravdu jste a poté šířit radost a lásku ze svého vědomého bytí na zemi.

Děkuji, že jste dočetli až sem. A těším se na vaše životy prožité plně v přítomném okamžiku. ❤️🌿🔆

Více o všem, co tvořím najdete tady >>  V nabídce přibude ještě Brno - hodně Brna.🤩 na Vaše přání. 

Dýchejme se stromy, buďme pevně zakořeněni a tvořme ze srdce i v tyto dny spolu.

S láskou Taraka


Nabízím vhledy na dálku, osobní konzultace - kineziologii, osobní meditaci duše, fyzioterapii, sebe-rozvojové kurzy a kurzy Tajemství ženského pánevního dna, oslavy rovnodenností, slunovratové, předporodní a poporodní rituál aj.

Článek je možno libovolně šířit v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky https://www.taraka.cz Děkuji.

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>