A je konec! Poslední zpětná vazba pro kurzisty Cesty Duše

06.02.2019

A je konec!

Zní to pro vás strašidelně?

Nebojte.

Teď už víte, že každý konec je pro vás novým začátkem k vykročení na svou osobní cestu plně ve své síle. Nezapomeňte, že vaše světlo září a je tu nejen pro vás, ale i pro sjednocení se vším.


Chtěla bych vás proto nyní poprosit,

propojte se ve světle se všemi světelnými bytostmi a vyšlete všem nemocným, trpícím, zraněným, osamoceným, hladovými nebo temným... LÁSKU = SVĚTLO = TO, co jste v sobě již vy sami našli.


Buďte pro sebe i pro ostatní světlem a nepřestávejte zářit po tisíce let.

Prozařte svoji jedinečnost, které je tolik třeba.

Nebuďte vlky, ani ovcemi. Buďte sami sebou ve své síle, která nepotřebuje tlačit, protože ví, že všude, kam jde, JE LÁSKA.


A pozor!

Láska není to, co ukazujeme navenek. Abyste ji mohli darovat je třeba ji v sobě nejprve plně realizovat - probudit. Buďte opět radostní a hraví jako malé děti. Tancujte, když je to třeba. Smějte se, když vaše srdce cítí radost a plakejte, když vás přepadne žal nebo dojetí.

Každá emoce je vaše - není dobrá, ani špatná. Je jednoduše třeba ji v tu chvíli prožít, proměnit, aby se opět láska mohla probudit ve své vyšší formě čistoty a opravdovosti.

Nepomáhejte tam, kde o to nikdo nestojí. Netlačte na pilu. Láska přitahuje dobrodiní, ona ho nehledá.

Ať je cesta světla pro vás radostná, protože o tom je život nás všech - prožívat naplno krásu každého okamžiku.

A i když duše odchází - PROSTĚ MILUJ! Neztrácej víru ve světlo! Protože jakmile ztratíš víru, nemáš nic. Věř svým rozhodnutím, své intuici a život ber jako radostný projev.

Miluj svůj život.

V lásce a s láskou tvoř.


Když budete neustále jiným zametat cestu, co je tím naučíte? Že se o jejich cestu vždycky někdo postará. Když však ostatním dáte nástroje, aby si svoji cestu zametli sami, navrátí se do své síly. Pochopí, že i když je jejich cesta plná smetí, stačí se nevzdat, zářit a uklízet postupně to, co je třeba. Avšak neustrnout v úklidu! Je třeba naučit se tvořit a ten nepořádek kolem přestat dělat.


Cesta je cíl.

Neexistují chyby, pouze zkušenosti.

Je to tak snadné.


Jak se cítíte teď?


Láska nehodnotí, ani nesoudí, pouze je, tiše pozoruje a září jako vycházející slunce nebo jako miliony hvězd. Tak pokud vás snad ještě někdy přepadne pýcha, prozařte ji svým světlem.

Lásce neuteče nic, ani pýcha ne.

Láska září a přitahuje k sobě ostatní, kteří aniž by to tušili začnou zářit taky. A proto tyto kurzy miluji. Protože deset lidí jich prozáří stovky, stovky lidí prozáří tisíce a tisíce lidí... Znáte to.

Lásce zdar.


A na závěr? Trocha poezie:


Když duše tě volá, slyš její hlas,

konej, co žádá a neztrácej čas.

Dopřej si radost z každého tvoření,

otevři srdce a láska vše promění.


Mám vás moc ráda.

Vaše průvodkyně Taraka Solei - děkuji, že jsem alespoň na chvíli mohla kráčet vedle vás.


PS: Cokoliv budete chtít objednat dělejte prosím skrze formuláře na mých stránkách, ať na vás nezapomenu.

Na www.taraka.cz - najdete objednávky na poselství duše, jméno duše i osobní meditace duše, které jsou prostě Božské a taky meditace zdarma ke stažení

Na www.cestypoznanizivota.cz- nejdete mé karty, knihy, e-booky pro ženy, pro děti, i ty zdarma o zdraví (které se vám teď mnohým určitě budou hodit:)

Na https://vasefyzioterapeutka.webnode.cz- najdete vše, co se týká rehabilitace, kineziologických odbloků a kurzů Tajemství ženského pánevního dna.

Toto sem nepíšu pro reklamu, ale protože jste se ptali, tak ať v tom máte přehled. :)


A teď už hurá do života. Tak dlouhou zpětnou vazbu jsem ještě nikdy na Cestě duše nepsala:D


Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>