Zrodila se ALCHYMISTICKÁ LÁSKA - ESENCE SRDCE

03.10.2023

NEČEKEJ FAJNOVOU KRABIČKU, RŮŽE, ANI JINÉ KRÁSNÉ VYCHYTÁVKY, KTERÉ V TOBĚ VYVOLAJÍ DOJEM NĚČEHO LUXUSNÍHO. 


LÁSKA JE JEDNODUCHÁ, ČISTÁ, NEPOSKVRNĚNÁ. LÁSKA JE.

A tak máš-li o ni zájem, můžeš si ji objednat tady. Nové lahvičky s olejíčky a symbolem Sri Yantri jsou dostupné v omezeném množství.Povím vám příběh, na který mnohé ženy, které se s touto Alchymistickou láskou již setkali, netrpělivě čekají. Tady je:Meditace je mocná. Naše duše k nám posílá ty nejdůležitější zprávy v momentě, kdy se ztišíme. Nejde ani tak o to, abychom přitom nehybně seděli v meditaci. Můžeme klidně kráčet přírodou, kde se naše nitro propojuje s celkem a my tak snadno a jasně můžeme slyšet zprávy, které nás i lidstvo posunou na cestě životem.


Protože tvoříme-li z duše, přináší to spoustu lásky a světla nejen do našeho života, 

ale taky do životů ostatních lidí.


A tak jsem i já zaslechla volání, které nás posune na cestě do nitra, do srdce, do lásky. V mém srdci se rozvoněla esence, která byla vyrobena přímo pro vás - nás - pro každou bytost, která její volání uslyší.

Je tvořená z pokladů Matky Země, z vůní, které již znali naši předkové, králové, které se používali po věky věků a které nás rozpomínají na to, kým opravdu jsme.

29.9.2023 konečně nastal ten čas a byla jsem povolána vykonat tuto službu. Tvoření probíhalo v přírodě, kde se vše poskládalo tak, aby byl maximálně podpořen nejen proces tvoření, ale taky proces uzdravení srdeční čakry a nejen té.

Tento posvátný olejíček nás vede Cestou Srdce, která však není osamocená, je protkaná celou naší bytostí, naším tělem, spojena s naší duší.

Je to cesta celistvosti, která prostoupí celou naši bytost a svými paprsky nás dovede tam, kde jsme si sami nedovolili být ze strachu, že si to nemůžeme dovolit, nebo protože jsme si mysleli, že ještě nepřišel pravý čas.

Propojuje třetí oko, srdce a lůno. Je vhodná pro ženy, ale i mužům skrze přivonění k ženě proměňuje vnímání světa.

Je to láska sama.

Pokud vás tedy trápí cokoliv z témat srdeční čakry, lůna či třetího oka, je ideální čas to s pomocí této esence proměnit.

Esence srdce:

 • otevírá srdce lásce a laskavosti,
 • uzdravuje témata spojená s láskou,
 • uvnitřňuje,
 • probouzí smysly,
 • vede nás do nitra k projevení se, k propojení s prapůvodní podstatou,
 • učí nás stát si sami za sebou a nebrat se přitom příliš vážně,
 • ukazuje cestu tam, kde se zdála být jen zeď,
 • hýčká naše smysly a probouzí spojení s nitrem,
 • nese velkou světelnou uzdravující sílu, nejen pro fyzickou rovinu, ale také pro vztahy - vztah k sobě, k jiným, partnerský vztah, vztah s rodiči, sourozenci atd.
 • Jejím poselstvím je: LÁSKA PROMĚŇUJE A UZDRAVUJE VŠE.

AKTIVACE PŘI SETKÁNÍ S TOUTO ESENCÍ ZNÍ:


POJÍM SE S TEBOU,

DO SVĚTLA ODÍVÁM SE,

LÁSKU PŘIJÍMÁM,

DO NITRA DÍVÁM SE.

SMYSLY MÉ OŽÍVAJÍ,

VŠE DO ROVNOVÁHY PLYNE,

CESTA SE OTEVÍRÁ,

TAK KRÁČÍM PO NÍ TIŠE.

JSEM LÁSKA.

MILUJI SE.


První setkání s ESENCÍ SRDCE:

Při prvním setkání je vhodné nejprve vyzkoušet olejíček na malém kousku kůže. Poté je dobré přiložit si lahvičku na oblast srdce a propojit se s poselstvím ESENCE SRDCE tím, že vyslovíte: "LÁSKA PROMĚŇUJE A UZDRAVUJE VŠE. DĚKUJI."

Poté naneste malé množství oleje na ukazováček a prostředník pravé ruky a veďte své prsty shora dolů od vlasové části hlavy přes třetí oko, nos, střed úst, krk, srdce, solar, břicho, pupek, lůno, kde cesta končí.

Během této cesty proneste nahlas aktivaci. (Viz. výše.)

U každé další aplikace můžete olejíček použít libovolně na místa bolesti, na oblasti čaker, za uši, na předloktí nebo jinam, kde pocítíte.

Celý proces přípravy tohoto posvátného oleje jsem pro vás zdokumentovala ve fotogalerii.

Nádherné bylo, že během tvoření vznikl v láhvi strom života - propojení s kořeny, předky, uzdravení linie předků 7 generací před i po. 

K tvoření se přihlásili:

Růže: na znamení ženství, podpory, hýčkání a rozpomenutí se na naši skutečnou podstatu, na klid v duši, na lásku v srdci, na divokost i vášnivost, na ženství ve své cykličnosti.

Dřevěná lžíce s cedrového dřeva.

Sri Yantra: Božská Matka, propojení ženského a mužského principu v nás. Univerzální láska, božská harmonie, moudrost a mír. Velké vnitřní štěstí a duševní i tělesné zdraví. Ochrana před negativními energiemi a nebezpečím. Pomáhá sebeovládání, vytrvalosti a klidu, usměrňování citů a tužeb.
Zobrazuje pohyb, světlo, plamen, život, rovnováhu, plodnost země, nekonečno. Plyne přes ni moudrost, Boží síla a krása. Symbolizuje moudrost, sílu a harmonii. Představuje tři spektra života - minulost, přítomnost, budoucnost, stejně jako nebe, zemi a svět či narození, život, smrt nebo tělo, mysl a duše.

Květ života: Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Je skvělým energetickým zářičem, čističem.

Zelená Tara: Matka všech Buddhů, vede nás cestou osvícení, je bohyní soucitu. Ochraňuje před utrpením a strachem. Ztělesňuje lásku ke všem žijícím bytostem. Nese prvotní moudrost poznání. Chrání nás před osmi druhy strachů, kterými jsou: Zaslepenost, nevědomost, Pýcha, Hněv, Žárlivost a závist, Chybný náhled, Chamtivost, Touha či připoutanost, Pochybnost. Ochraňuje nás od veškerého utrpení, od strachu ze smrti. Její mantra zní: OM TÁRE TUTTÁRE TURE SVÁHÁ

Budha: k podpoře procesu propojení se s vnitřní podstatou, s jednotou, se vším.

Svíce AA Rafaela: nesoucí silnou energii léčení

Smaragd: kámen který otevírá srdeční čakru, vede nás k uzdravení, lásce, štěstí, udržuje partnerské vztahy v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu, spojuje nás s přírodou, která nám pomáhá, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost, ovlivňuje vědomou i podvědomou mysl, uděluje veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti.

Během tvoření zněla celou dobu prostorem mantra

Óm mani padmé húm

mani: drahokam, padme: lotosový květ, hum: buď si vědom, tak věz, óm: je považována za základní vibraci vesmíru. Mantru lze volně přeložit jako "ať žije šperk v lotosu". Transformuje negativní emoce a zároveň rozvíjí osvobozující činy:
om: pýcha / štědrost
ma: žárlivost / smysluplný život pro ostatní
ni: připoutanost, touha / trpělivost
pad: nevědomost, zmatek / radostné úsilí
me: chamtivost / meditace
hum: hněv / moudrost

POUŽITÉ INGREDIENCE:

 • mandlový olej, orange citrus sinensis, lemon citrus limonum, camphor cinnamomum camphora, jasmine jasminum grandiflorum, frankincense boswellia sacra

Esence SRDCE

 • je pouze omezený počet. Cena 250 Kč/ks + poštovné. Při objednávce 5ti kusů poštovné zdarma.
 • velikost lahvičky 5ml


Reference

Ahoj lásko, chci Ti poděkovat za tu Tvoji okouzlující lásku esenci srdce, co jsi vytvořila. Je kouzelná. Tak svěží a čistá, povznášející, jemná, ale zároveň správně uzemňující. Když se s ní spojuji, tak cítím její energii, jak mě zevnitř zahřívá a rozvibrovává celé moje tělo. Cítím i silné propojení se svým lůnem. Nemůžu se jí nabažit. Děkuji.

Jindřiška Lišková

Milovaná moje, včera jsem si na poště vyzvedla balíček od Tebe. Ta vůně je prostě Božská. Miluji ji od prvního okamžiku. Ze srdce děkuji a objímám Tě.

Jitka Pištěková


Esence lásky je naprosto úžasná a uzdravující. Děkuji, milovaná Tarako za ni. Propojila jsem se s ní v době, kdy mě zmohl nějaký extra rýmový moribundus, pak jsem si dala meditaci a uvědomila si chybné myšlenky z víkendu, které nebyly láskyplné, ale plné poučování a hle, na druhý den mi bylo mnohem lépe. Těším se na další a další setkání s ním a upevňování lásky v sobě. 

Petra Blažková

Milovaná, teď jsem otevřela obálku. Je to Boží.Tak čistá a zároveň svůdná, hřejivá a osvěžující, no nádhera. Úplně bych se do ní chtěla celá ponořit. To se ti povedlo, fakt. 

Klára Černá


Esenci lásky mi věnovala kamarádka Kačka. Voní Božsky. Je to pohlazení. Děkuji Ti, milovaná za to, co tvoříš. 

Martina Partyková


Dějí se věci. Navracím lásku sama sobě. Děkuji za Tvou esenci.

Jitka Kovářová


Krásný den, milovaná Tarako, děkuju, olejíček je úžasný, tak ženský. Miluju růže, tolik hladí, hřeje, hýčká, děkuju.

Pavlína Kratochvílová


Milovaná Tarako, chtěla jsem Ti moc a moc poděkovat za překrásné oleje tak plné lásky a Tvojí nádherné energie. Jako pohlazení Tvého něžného bytí, skrze něj jsem zase v užším propojení s Tvojí krásnou energií. 

Andrea Forberger

Já měla včera tak velikou hlubokou vnitřní radost , ani do slov to zase nejde. LÁSKA . Obrovský pocit VDĚČNOSTI . NAPLNĚNÍ. RADOST. KLID. Děkuji

Lucie Amani

Tarako, dnes jsem si vzala esenci lásky do vodního chrámu očistění na Bali. Tvoje láska je se mnou.

Nicol Kozáková

Milá Tarako, ty jsi láskou laskavou, ať je takových lidí více, ať se v lásku promění celý svět. Děkuji tobě i vesmíru. Děkuji.

Alžběta Šurabová

Esence lásky je čarokrásná a naplňující.

Petra Havlová 

Krásný den, chtěla bych Vám moc poděkovat za krásný balíček s esencí lásky. Dnes mi dorazily dvě lahvičky se Sri Yantrou místo jedné a já teď touho druhou esencí/dárkem mohu s velkou láskou a vděčností podarovat moji kamarádku a sestru duše. Vezu jí tento dárek jako překvapení a zrovna na svátek Lásky. Sláva sesterství🌹
Děkuji Vám za Vaši stědrost a inspiraci

Jitka Bohiia

Taraka Solei Žena, která miluje život na Zemi. Vášnivá spisovatelka a autorka knih a karet poznání >>, ve kterých se její vášeň k životu i k Matce Zemi zrcadlí skrze životy hlavních hrdinů. Miluje inspirovat ostatní k milování sebe i života, objevení svých darů, k přijetí stínů, k probuzení vášně k životu, zodpovědnosti za svůj život a k probuzení radosti, vděčnosti i vnitřní záře. >> Je autorkou sebe-rozvojových seminářů >>, ročního on-line programu Hvězdná cesta sebevědomé ženy >>, lektorkou pánevního dna >> a dalších živých akcí, které přináší nový pohled na sexualitu, znovuzrození, život i smrt >> a inspirují ostatní k nalezení vlastní cesty. Více o Tarace, její profesi fyzioterapeutky >> , kinezioložky, lektorky pánevního dna >>, aktivátory >> a inspirátorky najdete tady. >>