LÁSKA - ŽIVOT - ZMĚNA

Za poslechu a zpěvu mantry Om, namo, Narayenaya, píši vám všem tento článek. Kousek mého života.

Jsem šťastná. Hluboce dojatá láskou Boha. Cítím se milovaná, milující, miluji.

Prostoupena Boží láskou nechávám se vést.

Neustále procházím řadou proměn, které mění můj život, rozbíjí pevné základy - tedy vše, co jsem doposud znala a jak jsem tvořila - aby mohlo přijít jako vždy něco nového, něco velkolepého, něco, o čem se mi ani nesnilo. Něco, co se nedá slovy vyjádřit, ani rukou uchopit, a přesto je to všude kolem nás, ve všem kolem nás i v nás samých.

Miluji.

Miluji život, miluji okamžiky, miluji tady a teď, miluji každý krok vpřed, miluji setkání, miluji tvoření, miluji naslouchání, miluji psaní Poselství, miluji psaní mé knihy, miluji neustálé psaní nepopsané knihy mého života. Miluji všechno a všechny a jsem šťastná za každou bytost, která ve všem, co se kolem děje spatřuje světlo a lásku.

Poselstvím tohoto článku je vlastně to, aby jste nalézali v druhých lidech to dobré. I když se Vám třeba na první pohled nezdají. Neodsuzujte je. Nehodnoťte je. Poté Vás ani oni nebudou mít nutkání hodnotit a soudit.

Milujte to, co tvoříte a pokud to přináší dobro nejen Vám, ale i Vašemu okolí, nenechte se odradit. Tvořte, žijte, radujte se a jděte vstříc změnám. A i když se věci nepodaří hned tak, jak jste si to vysnili, nezoufejte. Jděte dál.

Věřte v Boha, v sebe, v dobro. Protože když uvěříte a necháte se prostoupit Božskou láskou, hlubokou moudrostí, harmonií, pocítíte překrásné.

Staňte se prodlouženou rukou Boha, nechte se vést.

Život je složen z mnoha prožitých teď! Žijte! Tvořte!

Děkuji, milování.

Taraka Solei

13.10.2017