Modlitba Lásky, Míru a Světla 

Modlíte se? Nejde o to, zda jste součástí nějakého náboženství, či nikoliv. Modlitba je velice důležitá. Spojuje nás s Bohem = Zdrojem a je potravou pro naši duši.

Když se začnete modlit, soustřeďte na modlitbu veškerou svoji pozornost, abyste v sobě dokázali probudit Božské světlo. Miluji volné modlitby - jakoby rozpravy s Bohem, kdy děkuji za vše krásné, co mě potkalo a za všechny zkoušky, které mě daný den posunuly dopředu na mé cestě. Proto se modlím před spaním a ráno po probuzení prožívám velikou vděčnost za další den, kdy mohu tvořit.

Můžete se modlit i za jiné lidi, či za celý svět. Modlitba je dar z nebe, pomáhá těm, kteří se nachází v temnotě a vede nás k božskému světlu, k dobru, k lásce. Dr. Joseph Michael Levry (zakladatel Naam jógy) říká: "Modlitba je nepopsatelný čin, který nic nepředstírá, ale dokáže všechno. Modlitba proměňuje všechna neštěstí v radost a pracuje pro Vaše nejvyšší dobro.")

Pokud nevíte, jak začít, pak můžete začít například touto krásnou Modlitbou Lásky, Míru a Světla:

Láska přede mnou
Láska za mnou
Láska po mé levici
Láska po mé pravici
Láska nade mnou
Láska pode mnou
Láska ve mně
Láska v mém okolí
Láska všem
Láska celému Vesmíru

Mír přede mnou
Mír za mnou
Mír po mé levici
Mír po mé pravici
Mír nade mnou
Mír pode mnou
Mír ve mně
Mír v mém okolí
Mír všem
Mír celému Vesmíru

Světlo přede mnou
Světlo za mnou
Světlo po mé levici
Světlo po mé pravici
Světlo nade mnou
Světlo pode mnou
Světlo ve mně
Světlo v mém okolí
Světlo všem
Světlo celému Vesmíru 

V době plné lásky a Světla o Vánocích bude ještě každá modlitba umocněna Láskou celku. Nezapomeňte, že slova tvoří. Tvořme společně lásku. 

S úctou ke všemu zde, Taraka Solei.

22.12.2016