Narozeniny

A je to tady. Opět další narozeninový den. Je jedno, zda je pondělí, či neděle. Slavíme. Slavíme, protože toužíme vzdát životu hold. Zapalujeme svoji svíci života a přejeme si vzájemně jen to nejlepší pro naši cestu, pro náš rozvoj. 

Měsíc před narozeninami prožíváme různé pocity, které nám ukazují, jak jsme dokázali zvládnout další kroky na své cestě. Říkám tomu rozhodné období. :)

A jak to tedy mám?

Mám se skvěle. Stále prožívám pocit vděčnosti za každý nový den, ať už ten narozeninový, či běžný. Děkuji za vše, čeho se mi dostalo, za lásku a světlo, které se mě dotýká, které mnou prochází a skrze mě září. 

Během posledního měsíce jsem udělala důležitý krok na své cestě a šla do změny. Zase a znova. Pro ostatní byl tento krok nepochopitelný, bez jistot, možná i nesprávný, či nedomyšlený. Já však vykročila s důvěrou, že je o mně jako vždy dokonale postaráno. Poslechla jsem hůlku (jak říká Mooji ve svém videu: https://www.youtube.com/watch?v=CM-u2XBRyZg&feature=youtu.be) a vykročila. Mám to tak. Není radno otálet. Stačí následovat hlas svého srdce. Nemusíte vědět, co bude pak. Nemusíte hledat jistoty. Pokud uvěříte, že se vše děje pro Vaše dobro, pochopíte vše v pravý okamžik. A tak se stalo a staň...

Co jsem při tom cítila?

Velikou radost a lásku ke všem a ke všemu. Velikou volnost a podporu shůry. Propojení se vším tak, jak to je. 

Jsem vděčná.

V době před narozeninami ke mně také dorazily dva výtisky karet Poznání, což mi udělalo velikou radost. Zrodilo se mé první dítě za spolupráce dalších úžasných láskyplných bytostí. Nyní už se tisknou karty Vám všem a před-objednávky k dnešnímu datu budou tedy naplněny ještě před Vánocemi. Ostatním poté poputují kartičky v lednu 2018.

Má úžasná přítelkyně Keltia domalovala poslední obrázek do mé připravované knihy a já jen žasnu nad její citlivostí a vystižením každého jediného příběhu. Je to úžasné. Jak propojeni všichni jsme. 

Dary jsou všude kolem nás. Každý den, nejen v době narozenin. Otevřete své oči skrze své srdce a spatříte krásu v maličkostech. 

Pro radost jsem si dnes poprvé  vytáhla kartu k mým narozeninám a hádejte, co mi vyšlo. MILOVÁNÍ... 

Prostě a jednoduše Miluji svůj život, protože ŽIVOT JE DAR, KTERÝ MI BYL DÁN a já jsem vděčná i dojatá.

Děkuji Vám všem, kteří nalézáte v druhých to dobré nejen v den narozenin.

S láskou, Taraka Solei

3.11.2017