Nevymlouvej se, ZAČNI!

Často se setkávám s lidmi, kteří se neustále na něco vymlouvají - na šéfa v práci, na nedostatek peněz, na rodiče, na děti, na nedostatek času, jistot atd., a sní o tom, jaké by to bylo kdyby....Patřila jsem mezi ně, protože jsem si neustále říkala, že až budou děti větší a já budu mít více času, udělám to a ono....Ale čas plyne a my nečiníme nic, jen žasneme, že zase přibyla další svíčka na našem narozeninovém dortu. Pochopila jsem, že pokud něco opravdu chceme, vnitřně po tom toužíme a v myšlenkách často prožíváme jaké to je dělat to, co nás opravdu naplňuje a baví, potom toho můžeme dosáhnout. Stačí udělat každý den jeden malý krůček na cestě za velkým snem. Tyto kroky naplněny láskou poté dojdou k vytouženému cíly a k dalším a dalším krůčkům na naší cestě. I malými krůčky dojdeme k naplnění. Přestaň se proto vymlouvat. ZAČNI! Není nic krásnějšího než tvořit si život tak, jak to chceš.

Štve Vás Váš šéf? Místo času stráveného nadávkami na něj, začněte hledat novou práci, která by Vás naplňovala. Chcete se učit cizí jazyky, ale je tolik věcí , proč to neděláte? Naučte se denně 10 slovíček nebo si kupte cizojazičnou knihu. Nemáte čas ani peníze na cvičení? Na to jít do přírody? Opravdu? Nemáte čas? Uvědomte si, kolik času věnujete činnostem, které Vás nenaplňují - díváním se na televizi, brouzdáním po sociálních sítích atd.

Vytvořte si priority a pokud po něčem opravdu toužíte, pak se nevymlouvejte. Za své štěstí si můžeme sami. Buďme šťastní!

S láskou, světlem, vděčností Taraka Solei (žena, která i v každodenním shonu, přestala říkat, proč to nejde a začala tvořit;)

23.6.2016