Objednávka meditace

Prosím zaškrtněte o kterou meditaci máte zájem:

Dodání: ihned, zpravidla do 30min po připsání platby na můj účet Vám odešlu e-mail s vámi vybranou meditací nebo meditacemi.

Pokud jste si objednali 12 meditací v předprodeji, přijde vám vždy odkaz na novou meditaci nebo živé vysílání 11. den v měsíci.

Zpětná vazba meditujících

Děkuji za vaše zprávy.

Kateřina B.

Meditace Hojnost

„Právě jsem doposlouchala meditaci... Páni... Cítím se naplněná a zářivá... Při meditaci kolem mě byla obrovská záře a ta záře v toku proplétala celý náš dům... Po několika nadechnutich mě úplně opustila bolest hrudní páteře, kterou mám už dlouho. A teď je mi tak lehce, jako dlouho nee... Děkuji.“

Martina P.

Meditace Hojnosti

„Byl to silný a nádherný zážitek. Děkuji, Tarako Plynutí v proudu hojnosti je božské..“

Stanislava Š.

Meditace Hojnosti

„Pustila jsem si meditaci a bylo to úžasné. Taraky hlas je tak uklidňující, moc ráda ji poslouchám. Před spaním si ji pustím ještě jednou.“

Zuzka V.

Meditace Hojnosti

„Meditaci hojnosti jsem si pouštěla zatím jednou. Byla to teda síla! Úplně mě to přikovalo k zemi.“

Kateřina R.

Meditace Hojnosti

„Ahojte, pustila som si ju a ked som sa vratila do zivota, mala som spravy od kamaratky, ze mi chce dat oblecenie pre deti - skoro som odpadla. Ináč je nadherna, silna, dakujem Taraka.“

Klára B.

Meditace Hojnosti

„Dobré ráno, po meditaci jsem se cítila naplněná.“

Soňa H.

Meditace Lásky 

„Děkuji Ti, drahá Tarako, za takovou nádheru, 🌷✨ před chvíli jsem doposlouchala meditaci lásky a nevím kde začít. Dala jsi doslov to, co cítím, ale ještě není mou každodenní součástí. ✨ plakala jsem dojetim, vděčností 🙏💗 a ty živly v prstech to je bomba 🤩.  Teď když se kdykoliv na ně podívám, tak je tam uvidím 👏😃 . To je přesně to, co mnozí i já potřebujeme... žít to, vložit to do našich každodenních životů 🌞💗 Nechť je požehnáno 🙏💗 Dekuji❤️"

Zuzka V.

Meditace Lásky

„Meditace na otevření srdce - nestačím zírat, co všechno se otevírá a ukazuje. Doporučuji, děkuji. Zuzka."

Zuzka V.

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Meditace byla úžasná! Měla jsem v ní celou zlatou lebku a načítala jsem do těla nějaké duhové kódy. Celou dobu mi bylo krásně, teplo. A opět se mnou spolupracovalo celé okolí. Když se mluvilo o přírodě, začali mi na dvoře zpívat ptáci. Když se mluvilo o hravosti, přišla za mnou dcera... Jo a nějak mi pořád cvičily prsty na pravé ruce. Byl to úžasný zážitek. Moc děkuji.“

Miriam

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Krásnu jarnú sobotu, prajem Tarako , to bola krása dnes , ďakujem Ti za to prepojenie, cítím sa ľahšia dnes, meditácia bola ako v raji , ten, oceán, vlny, čistota a cítila som tam oporu krásnu mužskú ochranu, odovzdanie. Ďakujem Miriam"

Jolana N.

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Milá Tarako, děkuji za dnešní meditaci. Užila jsem si ji náramně. Rozlilo se mi světlo a teplo nejprve na krční páteři, pak uvnitř hrudníku, pak postupně až do břicha a pánve. Nádherný zážitek. Děkuji, objímám, svítím, zářím do sebe i ze sebe. S láskou a vděčností Jolana"

Ivana C.

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Milovaná Tarako, moc děkuji za krásnou meditaci. Přeji krásné jarní dny a plno lásky
Ivana Magdalén.“

Jitka V.

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Milá Tarako, děkuji za záznam, nemohla jsem naživo, no v srdci jsem byla 10.37 napojená. Děkuji za toto TVOŘENÍ a měj krásný, laskyplný čas “

Dagmar K.

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Meditace byla nádherná, plná děkuji."

Saeva Daria:

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Milovaná Tarako, děkuji okolnostem, že jsem mohla zažít společně s Tebou oslavu jarní rovnodennosti. Bylo to krásné a vyživující, pomohla mi představa zasazení semínek a prosvětlení se a celková meditace.Cítím nové začátky a cítím čistou sílu a lásku ve svém těle a srdci. S láskou Saeva Daria"

Kateřina B. 

Meditace Uvolnění těla a mysli

„Milovaná Tarako, děkuji za krásnou Oslavu rovnodennosti. Během meditace jsem se dostala do stavu úplného uvolnění, tělo se úplně uvolnilo, chvílema jsem cítila energii, světlo, dokázala jsem dýchat, spojila se se zemi a nebem.,občas mi myšlenky utečou do toho běžného života...Po meditaci jsem se rozbrečela, po těle jakoby ze mě spadl obrovský balvan. Z tvých kurzů je mi jasné, že mě to někdo vede, že mě to posune,že se mi tím má něco ukázat... Určitě si to sepíšu... Každopádně energie to byla silná, protože to co se ve mě teď děje je moc silné.. S láskou Ómara"

Stanislava Š.

Meditace vnitřní plnosti s Lunou v úplňku

„Hodně jsem odevzdavala. Překvapilo mě s jakou lehkostí vše bylo a je. Byla jsem doposud ve většině věci a situaci taková urputná. Luna ve mě cestovala a já ji viděla naprosto jasně. Dnes celý den byl pro mě zvláštně krasný a jiný. Podvečer jsem strávila sama u řeky, něco mě tam táhlo. To odevzdání bylo tak lehké. Jsem narozena ve Vahach a to rovnání misek vah bylo úžasné. Mam hodně dojmů. Děkuji Tarako, moc "

Stanislava Němcová

Meditace vnitřní plnosti s Lunou v úplňku

„Mým záměrem je tvořit domov v lásce, klidu, radosti a pohodě vytvořit ve svém životě řád strukturu na níž vše stavím a udržuje mě v pohodě. V průběhu mi přišlo něžnost, péče, láska... děkuji za tuto meditaci."

Taraka Solei