Očista

Očista duše a mysli spočívá v očistě myšlenek. Sledovat co říkáš, jakým tónem, jestli tím nikoho nezraňuješ. Všímat si, co při tom cítíš, co Tě k tomu vede. Když máš radost, sleduj proč. Když cítíš smutek, stres, tak pozoruj, co Tě k tomu vede. Sleduj své reakce a snaž se představit si, jaké by to bylo, kdyby někdo jednal s Tebou tak jako Ty jednáš s jinými lidmi. (Více v článku: Pozoruj! Emoce!)

Snaž se dosáhnout stavu ticha ve své mysli, protože většina bolesti ve Tvém životě pochází z Tvých vlastních negativních myšlenek, které neustále opakuješ jako nějaké zaklínadlo. Stejně tak jako většina radosti ve Tvém životě pochází z krásných, plnohodnotných, procítěných slov. V tichu se vzdáš moci slov, vynoří se Tvé největší strachy a obavy, poté se spustí Tvé emoce - vztek, pláč, hněv, smutek, atd. Přijmeš s láskou všechny své negace do svého srdce, kde je láskyplně rozpustíš a odpustíš sám sobě. Musíš mít na paměti, že SVÝM NEŠTĚSTÍM negativně OVLIVŇUJEŠ SVÉ OKOLÍ. Pokud pročistíš svou duši, mysl, tělo, prostor, vztahy, nebudeš již nikomu stát v cestě. Budeš pro sebe i pro ostatní přínosem, nikoliv břemenem. Tvůj život dostane smysl. Vše bude v rovnováze.

V knize Zasvěcení od Elisabeth Haich, se píše spoustu moudrých slov, například:" Když poznám svou vnitřní povahu, budu ji moci očistit."

Očista těla spočívá v běžné hygieně, koupelích se slanou vodou, koupání se v přírodě, péče o zevnějšek, jarní detoxikační kúry, využití úžasných účinků bylin k pročištění organismu, dechová gymnastika k pročištění dýchací soustavy, pročistění aury, čaker atd.

Očista prostoru, ve kterém se nacházím - doma, v práci, venku atd. Dodržovat jednoduchou a pro mě vhodnou variantu a tedy - věci, které za celý rok nepoužiješ daruj dál. Neobklopuj se zbytečnostmi, věcmi které Tě odvádí z cesty, falešnými přátelstvími či vztahy. Buď ve svém středu. Takový jaký jsi. Bez příkras.;)

Pro všechny s láskou Taraka Solei

11.7.2016