OSLAVA JARNÍ ROVNODENNOSTI 

zoom 20.3.2024 v 20.hod.

Milí přátelé,

v době oslav JARNÍ ROVNODENNOSTI r. 2024

se propojíme ve společné aktivaci, během které vstoupíme konečně po dlouhé zimě 

do nádherné tvořivé světelné části roku. 


Společně tak dokážeme rozpohybovat veškeré dění a aktivovat své záměry, díky čemuž se uděje spousta proměň nejen v nás samých, ale i v kolektivním poli.

Odpadnou všechny masky, které jsme si sami nasadili během zimy a které jsme přijali za vlastní a my tak vstoupíme nově, čistě a opravdově na svou cestu sebepoznání v souladu s životem na Zemi. Společně tak pocítíme úlevu, která se bude šířit do našeho okolí.

Jaro je nejúžasnějším obdobím:

 • kdy se otevíráme novému = hlasu své vize
 • utišení mysli, která nám předhazuje, v tomto čase více než kdy jindy, neustálý pocit strachu, obav, existenčních strachů, atd.
 • ve kterém se dostaneme více do nitra a tak utišíme veškeré strachy, které na sebe často přejímáme z kolektivního vědomí, aniž bychom si toho byli vědomi
 • propojíme se se svými zdroji a začneme skrze ně tvořit, protože uvidíme jasnou cestu - vedení, které tu vždy bylo a ukazovalo nám jasné zprávy k pohybu vpřed, ke změně, k přesunu z temnoty opět do světla.

Užijeme si společně krásný čas znovuzrození. 

Jde o jeden z důležitých svátků kola roku, na který bychom neměli zapomínat, protože uctívá zrození nového, samotný život, soulad, rovnováhu a otevírá naši světelnou energii novému vědění, nastavení, přeprogramování v souladu s komplexním řádem. V tento čas se spojujeme s půdou skrze dotyk, vkládání semen do půdy, otevíráme studánky a žehnáme zrodu nového...

V TENTO DEN, V TENTO SILNÝ OKAMŽIK, NASTANE ROVNOVÁHA UVNITŘ NÁS.

Ukážeme světu vše, co jsme přes zimu nastřádali, objevili, obnovili a to v celé zasloužené parádě. Přestaneme konečně stagnovat a půjdeme drobnými zato odvážnými kroky v propojení s Matkou Zemí, s její podporou, k opravdovosti sebe samých.

Otevřeme opět svá srdce lásce a v našich srdcích tak zažehneme opět ten láskyplný plamen světla, díky kterému prožíváme a vidíme situace kolem sebe očima lásky - otevřeného srdce - přijetí. 

Jarní rovnodennost je:

 • oslavou života, zrodu, vize, společného záměru, 
 • projevením silné nastupující energie otevírající srdce, 
 • obdobím shazování masek, 
 • ukotvením živoucího záměru lidstva, Matky Země, celé planety,
 • harmonizací nás samých, našeho zdraví i našich vztahů
 • projevem života - uvnitř nás samých,
 • energetickou očistou, 
 • naladěním na vyšší energie a spojení se Zemí

Letos vychází na středu 20.3.2024 4:06 hod. vstupem Slunce do znamení Berana a my ji tentokrát společně oslavíme v on-line prostředí. Předpokládaný začátek našeho on-line setkání je v 20.hod., věřím, že vše pojede tak, jak má a že se sejdeme v hojném počtu. Po registraci Vám přijde link s aktuálním odkazem na společné setkání na zoomu. Připojte se prosím alespoň 10 minut předem.

Povíme si o významu Jarní rovnodennosti, provedu Vás jarní meditací a připravíme se na nadcházející rok plný tvorby z našeho středu. Naladíme se na vyšší energie, spojíme se se Zemí a užijeme si společnou očistnou energetickou práci.

Těším se na Vás. Vstupné je dobrovolné. Po akci budete mít možnost pustit si meditaci i ze záznamu,  odkaz na něj vám přijde i na e-mail po skončení přenosu. 

Přijďte se propojit a probudit spolu s Matkou Zemí svoji tvořivou energii a nechejte ve svém životě vše rozkvést a růst. Ať je naše cesta tímto silovým dnem podpořena a všichni tak načerpáme novou sílu a chuť do dalšího tvoření. Protože tak, jak nyní zasejeme, na konci roku sklidíme. 

V době Jarní rovnodennosti se můžeme podpořeni přírodou propojit s naším nitrem, prapůvodní podstatou a zasadit semena nového poznání naší vize do půdy živé, hojné, v plné síle. Na nás je, co zasejeme. To potom taky sklidíme...

Jarní rovnodennost je nejsilnější období celého roku, je to čas důležitý k obrácení se do nitra, ke spirituální práci na posílení naší vnitřní podstaty, kdy je tato práce velmi hluboká díky energii probouzejícího se jara.

Přináší nám nové začátky. A proto se opět setkáme i my u příležitosti těchto oslav - oslav příchodu jara.

Svou letošní vizi můžete dále podpořit blokem Hlas mé ViZE, který najdete k zakoupení tady >>

Prožijeme spolu krásné chvíle ponořeni do srdce, propojeni s Matkou Zemí i s požehnanou jiskrou v sobě.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Těším se na vás, Taraka

Další informace

Jak meditovat?

Vyhraďte si na meditaci čas a dopřejte si klidný a tichý prostor. Pokud to tak cítíte, zapalte si svíčku, nebo použijte oblíbenou vůni například vykuřovadlo, kupte si květinu apod. Je to na vás. 

K meditaci nepotřebujete nic víc, než sebe. Můžete meditovat v sedě nebo vleže. Pokud jste usínací tipy, tak rozhodně seďte:) Navíc v sedě lépe zaměříte svoji pozornost. Během meditace mějte napřímená záda, aby mohla energie krásně proudit. Zpočátku toho docílíte snažením, pak už vás energie sama ponese = narovná:)

Jak to bude probíhat?

Vysílání bude probíhat přes zoom. Včas vám pošlu odkaz na společnou oslavu jarní rovnodennosti. Sledujte proto e-mail a případně si mě zařaďte mezi doručené, aby vám společná meditace neunikla.

Po přihlášení na oslavu jarní rovnodennosti, obdržíte do své e-mailové schránky odkaz, na který stačí kliknout a případně vyčkat na to, až půjde meditace pustit. 


Co když nestihnu vysílání?

Nevadí. Můžete si pustit meditaci kdykoliv, kdy k tomu bude vhodná příležitost, pocítíte volání, nebo dáte děti na hlídání k babičce:) . Samozřejmě pokud se společně propojíme v čase, bude to mít o to větší sílu, protože energie skupiny se násobí a má své speciální kouzlo i větší sílu.

Od přihlášení a uveřejnění meditace si ji můžete na daném odkaze kdykoliv poslechnout a můžete se k ní i opakovaně vracet, což má spoustu úžasných výhod.

Cena

Cena za meditaci on-line v čase jarní rovnodennosti je 0 Kč.

Jakýkoliv dar vítám. Tato podpora, kterou uvedete v podobě DAR, bude použita na platbu za nahrávací systémy, studia, atd. Děkuji ze srdce. Taraka