Jarní rovnodennost

Jarní rovnodennost proběhne v pátek 20. 3. 2019 a já ji opět oslavím společně s Vámi na Pálavě.

Akce je dobrovolná, stejně jako vstupné na ni. Proto Vás prosím pouze o závazné přihlášky. 

Povíme si o významu Jarní rovnodennosti, provedu Vás jarní meditací a připravíme se na nadcházející rok plný světelné tvorby. Naladíme se na vyšší energie, spojíme se se Zemí a užijeme si společnou očistnou meditaci. Akce bude probíhat venku. Bude se tedy konat pouze za příznivého počasí. 

(V nepřízni počasí  mohu v případě velkého zájmu po závazném přihlášení zajistit prostory v Brně dle dostupných kapacit.)

(Na závěr oslav bude v případě zájmu následovat slavnostní předání Podporujícího Jména duše, které je zpoplatněno a to v hodnotě 555 Kč. Vše je dobrovolné na základě Vašich přání a tužeb.)

Předpokládaný začátek v 17. hod. (Jarní rovnodennost proběhne v 22:59 hod. vstupem Slunce do znamení Berana.) Teple se oblečte, na místě v tomto období fouká.

Těším se na Vás.

Přijďte probudit spolu s Matkou Zemí svoji tvořivou energii a nechejte ve svém životě vše rozkvést a růst. Ať je naše cesta tímto silovým dnem podpořena a všichni tak načerpáme novou sílu a chuť do dalšího tvoření. Protože tak, jak nyní zasejeme, na konci roku sklidíme. 

V případě zájmu o společné sdílení se prosím nejpozději týden dopředu zaregistrujte formou níže přiloženého formuláře.

Děkuji a těším se, s láskou Taraka SoleiPs:  Vemte s sebou své oblíbené hudební nástroje: bubny, chrastítka, zvonkohry, dešťové hole atd.:)


Před vyplněním závazné přihlášky se seznamte prosím s všeobecnými podmínkami účasti na seminářích a ochrannou osobních údajů. Děkuji.