Plynout

Život je překrásný dar. Dar, díky kterému jsme na Zemi a můžeme zde tvořit. Tvořit vše překrásné, naplňující, radostné a nejen to. Můžeme plynout.

Plynout neznamená nečině sedět a čekat, až nám vše, po čem toužíme spadne do klína. Plynout znamená přijímat vše, co přichází bez hodnocení a soudů. Věřit plánu Vesmíru, plánu své duše. Vědět, že je o nás vždy dokonale postaráno, i když si to občas nemyslíme, nebo se tak necítíme. Odevzdat své starosti Bohu = Zdroji = Výšinám a věřit v dobro. Přát ostatním jen to nejlepší, protože to, co přejeme ostatním se nám mnohonásobně vrací.

Nedělat si zbytečné starosti - tedy starosti dopředu ohledně toho, co bude, nebo se donekonečna ubíjet tím, co bylo, nebylo nebo mohlo být.

Žít naplno a naplnit každičký okamžik radostí a plností svých pocitů.

Nesrovnávejte se s ostatními. Nedělejte to, co ostatní. Buďte sami sebou, naplnění radostí z vlastní tvorby. Tvořte si svoji cestu sami na základě svých pravd, svých zkušeností, svých pocitů. Nechte se vést a unášet na vlnách Vesmírné lásky a pravdy, Vesmírného řádu, který je tu pro všechny stejný a naslouchejte. Naslouchejte sobě, svým pocitům, své intuici, ale také lidem ve Vašem okolí. Nikdy nevíte, kdy Vám přinesou důležitou informaci právě pro Vaši cestu. Buďte otevření možnostem a nebojte se změny, protože změna je život. Bez změny sice prožíváme svůj klídeček, pohodičku, nebo taky ne, ale neposouváme se dopředu na své cestě, která neustále plyne v proudu naší životní řeky.

Prostě a jednoduše, zamilujte se do svého života, protože jak řekl J. Wolker:

"Vše co milujeme, stává se zázrakem."


Přeji Vám zázračné plynutí na Vaší cestě.

Děkuji, že jste a nebojíte se vytvořit vlastní láskyplný proud.

Těším se na Vaši tvorbu.

S láskou a vděčností Bohu, Taraka Solei

6.7.2017