Poděkování

Krásný večer, milí přátelé,

právě začal čas Adventu - doby, kdy se každý z nás připravuje na Vánoce, a já cítím obrovskou vděčnost.

Vděčnost za vše, co jsem prožila. Vše, ať už pozitivní či negativní, bylo součástí mé cesty, mých rozhodnutí, mých přání, mého posunu k sobě samé.

Toužím Vám všem vyjádřit obrovskou vděčnost za to, že se nevzdáváte a hledáte cestu k sobě samým, protože pouze Vy můžete učinit kroky na své cestě. Jen Vy můžete naplnit své poslání a tím obohatit nejen svůj život, ale i životy nás všech.

Děkuji za to, že jsem mohla být prostředníkem mezi Vámi a Vaší duší. Děkuji za Vaše překrásné zpětné vazby a za Vaši důvěru. Velice si toho vážím.

Mnou namalovaný Andílek pro rok 2017 Vám bude připomínat, jak důležití jste, jak krásné je pracovat na sobě a nevzdávat to bez ohledu na okolnosti. Bude Vám připomínat, že máte zde na Matce Zemi poslání, které Vaše duše neustále touží naplnit a bude pro Vás láskyplným poslem a ochranou.

Děkuji nám všem. Každý z nás je nositelem světla = lásky ve své duši, a protože už určitě vyzařujete svoji krásu do okolí, naše planeta se začíná stávat světelnou. Věřím v dobro v každém z nás.

Děkuji, že jste se objevili na mé cestě.

S velikou láskou, úctou a radostí Taraka Solei

1.12.2016