Pozoruj! Emoce!

Život je plný překrásných okamžiků, ale také věcí, které nás trápí. Nebojte se projevit i své negativní emoce, protože když to neuděláte, budou se ukládat do vašich buněk, až z toho nakonec můžete onemocnět. Podívejte se na malé děti, které se smějí, když se chtějí smát; brečí, když potřebují brečet a křičí, pokud se jim děje bezpráví. (Nepatří sem ale trucování nebo scény - to už je prací ega;) Poučme se. Uvolněme své emoce, a pokud potřebujete plakat, tak se vyplakejte. Pokud se Vám chce smát, tak se smějte i bez ohledu na to, co si lidé myslí o Vašem smíchu. Když se Vám něco nelíbí, projevte to. Každý z nás má právo na svoji cestu, na své pocity, na své projevy. Nikdo není víc a nikdo není míň. Nechejte své pocity volně plynout, pokud vychází ze srdce. Je to důležité.

Začněte zkoumat své pocity. Pozorujte, co dělají Vaše slova s ostatními. Zkuste si uvědomit, jak by se Vám líbilo, kdyby Vám někdo říkal něco takového, takovým tónem hlasu, s takovou intonací a energií. Všímejte si situací, kdy se radujete, nebo situací, které Vás zraňují a jen je pozorujte. Nechte je odejít stejně tak, jako přišly. Pozorujte, odkud přichází Váš strach, Vaše láska, Vaše víra, Vaše důvěra, Vaše beznaděj. Staňte se pozorovatelem svého života. Všímejte si, co děláte každou minutu svého dne. Snažte se vše dělat vědomě a s naprostým nasazením, abyste zjistili, jaké jsou Vaše hranice, Vaše pocity, jací opravdu jste.

Pozorujte se tak dlouho, jak to uznáte za vhodné. Uvidíte, že se ve Vašem životě změní spoustu věcí. Pročistíte tak Vaši mysl, Vaši duši a pochopíte spoustu souvislostí. Vaše energie bude moci opět proudit, protože už jí nebudou kladeny žádné překážky.

Krásné pozorování, Vám přeji.

Děkuji, s láskouTaraka Solei

29.6.2016