Ponechme každému jeho cestu


Naše cesta, nechť je taková, jakou jsme si ji vysnili. Ostatním ponechme jejich cestu. Můžeme jim ukázat příklad z našeho života, ale rozhodnutí nechejme na nich. Pokud tvoříme vše s láskou, pak je naše cesta vždy správná.

Pamatujte na to, že co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého. Každý z nás je jedinečný. Každý z nás si vybral cestu, kterou zde na Zemi půjde. Naše kroky jsou na nás;) Veďme je proto správným směrem. Veďme je láskou.

Bohatství totiž dřímá v každém z nás. Stačí najít klíč k naší duši. Důvěřujme si! Pokud budeme kráčet po stopách někoho jiného, sejdeme z vlastní cesty. Je potřeba si věřit, poslouchat hlas svého srdce a důvěřovat Bohu v sobě. (Jednou mě překvapil jeden kněz, když řekl během bohoslužby: "Milovaní, nemusíte chodit do chrámu, abyste našli Boha. Otevřete Bohu chrám ve své duši." Byla jsem nadšená. Bůh přebývá v každém z nás. Pojďme mu otevřít dveře. ;)

Děkuji. S láskou Taraka Solei

Zde bych ještě doplnila starý indický jogínský text Bhagavad Gíte, kde se píše: "Je lepší žít nedokonale svůj vlastní osud než dokonale napodobovat cizí."

Dne 10.7. 2016 jsem obdržela poselství: "Pokud je člověk otevřený, cestu si najde." Tak hurá na to;)